Athina Palace hotel

  Řecko, Kréta, Ligaria

Athina Palace hotel

    Řecko, Kréta, Ligaria
Číslo zájezdu: 2 054 636
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Přehled

poloha s úchvatným výhledem možnost rodinných pokojů stravování all inclusive bazény, wellness a 4 tenisové kurty

Stručná poloha

privátní písečná pláž 100 m centrum vesničky Ligaria 10 min město Heraklion 15 km mezinárodní letiště 17 km

Poloha

5*kvalitní hotel postavený na malém návrší s fantastickým panoramatickým výhledem na Krétské moře. Písečná pláž je vzdálena cca 100 m od hotelu. Hotel má ideální polohu coby výchozí bod pro poznávání zajímavých míst v okolí. Centrum bývalé rybářské vesničky Ligaria je vzdáleno jen několik minut pěší chůze. Najdete zde několik obchůdků, tradičních řeckých taveren i kaváren. K dalším zajímavým místům v blízkém i vzdálenějším okolí se snadno dostanete prostřednictvím místní autobusové dopravy. Zastávka je pár minut od hotelu. Mezinárodní letiště a hlavní město Heraklion jsou vzdálené cca 20 km.

Vybavení hotelu

nedávno vybudovaný hotelový komplex s unikátním umístěním na návrší se skládá z hlavní budovy s hotelovým zázemím a suitami a bungalovů se standardními roztroušenými po celém areálu. V hotelu Vám bude k dispozici recepce s nepřetržitým provozem s prostornou lobby a stylovým vnitřním barem. Ke stravování slouží hlavní restaurace, další á la carte restaurace a řecká taverna, ve vnitřních prostorách jsou dále konferenční místnost, internetový koutek, WiFi připojení, business centrum, klenotnictví, minimarket, lékařská služba, potěší wellness centrum s vnitřním bazénem, saunou a řadou relaxačních procedůr. Ve venovních prostorách je hlavní bazén, děstký bazén, 2 pool snack bary s posezením a rozlehlá sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Na pláži je pro hotelové hosty další bar. K aktivnějšímu odpočinku slouží hřiště na volejbal, 4 tenisové kurty, stolní tenis, biliárdový stůl, hotel také nabízí kvalitní animační program. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Privátní parkoviště a WiFi ve společných prostorách jsou pro hosty zdarma.

Vybavení pokoje

hotel nabízí ubytování v moderně a velmi hezky zařízených standardních a rodinných pokojích a suitách. Všechny mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, individuální klimatizaci, telefon, SAT-TV, menší ledničku, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu (výhled na moře za příplatek).

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky jsou vybavené vlastním příslušenstvím se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, telefonem, SAT-TV, menší ledničkou, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou s výhledem na okolí.

pojmenovani_zarizeni

1 ložnicové pokoje jsou vybavené vlastním příslušenstvím se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, telefonem, SAT-TV, menší ledničkou, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou s výhledem na moře.

Stravování

all inclusive - snídaně (7.30-10h), obědy (12-15h) a večeře (19-21.30h) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci s výběrem jídel jak řeckých tak i jídel mezinárodní kuchyně. Během dne je vícekrát podáváno i menší občerstvení (pizza, těstoviny, sendviče, saláty), dále káva, čaj, zmrzlina aj., vybrané nápoje (zpravidla místní nealko a alkoholické nápoje) jsou hostům podávány po celý den. Několikrát týdně tématická večeře (rybí, krétská, italská, mezinárodní, mexická, řecká, slavnostní).

Názor CK

unikátní poloha, skvělá lokalita, přijemná atmosféra, hezké ubytování, dobrá kvalita služeb a vybavenosti - hotel bude správnou volbou i oro náročné klienty. Oceňujeme variabilitu typů ubytování, starvování all inclusive, vstřícnost rodinám s dětmi. Hotel vřele doporučujeme.

Stravování

Popis all inclusive: Všechny veřejné vnitřní prostory hotelu jsou nekuřácké.Dlouhé kalhoty u mužů a vhodné oblečení se vyžadují pouze u večeří. Snídaně (07.30-10.00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci: možnost púosezení na terase nebo uvnitřní s klimatizací formou bufetu a kuchařskou show Nedělní brunch (08.00-10.00) s lokálním perlivým vínem a lososy Brzká kontinentální snídaně: (05.00-07.30) Pozdní kontinentální snídaně: (10,00-11,00) ve snack baru Náhradní baliček za snídani či oběd se rezervuje den předem do 20:00. Oběd (12,00 - 15,00) formou bufetu ve snack baru s grilem (maso, ryby a zeleninu), špagety, pizza, gyros, hranolky, sendviče, čerstvé saláty a dezerty.nápoje: víno, voda, pivo a nealkoholické nápoje. Občerstvení (11.00-18.00) široká škála občerstvení, pizza, dezerty a zmrzlina, v baru u bazénu a Beach Bar. Čas pro kávu a čaj (15.00-17.00) v baru u bazénu a plážovém baru Večeře (19.00 - 21.30) formou bufetu - Sedm různých tématických večerů v hlavní restauraci: Rybí večer, Krétský večer, Italský večer, Mezinárodní večer, Mexický večer, Řecký večer, Slavnostní večer. Dle tématického večeru je nabídka bufetu s ukázkami vaření, dále se nabízínápoje: víno, voda, pivo a nealkoholické nápoje. Ala Carte restaurace (19:00 - 22:00) Zde mohou hosté vychutnat večeři jednou za pobyt zdarma, podmíněno rezervací. Strava se servíruje ke stolu (děti do 4 let se zde stravovat nemohou). Za zvláštní příplatek je možno objednat romantickou večeři (česrtvý Humr při svíčkách). Čerstvé ryby a dary moře (stejný den vylovené) 'Grand Fiesta' jednou týdně . Otevírací doba barů: Hlavní bar 17:30 - 01:00 Bar u bazénu Sanck Bar 10:00 - 18:00 Bar u bazénu 11:00 - 19:00 Plážový Bar 10:00 - 18:00 Disco 23:00 - 02:00 Program All inclusive je platný v čase 10:00 - 23:00 Zahrnuje výběr z místních lihovin, vybrané koktejly, voda, pivo, nealko nápoje, káva, čaj, vína z domácích produkcí. Nápoje za příplatek. Premiové značky Whisky, šampaňské, šťávy z čestvého ovoce. Platí se v barech po 23:00 hodině a na Disco.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava
  • případné navýšení palivového příplatku.
  • pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kréta
  • Místo dle CK: Ligaria

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 054 636
dnes 12–18 h

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Athina Palace hotel
    Řecko, Kréta, Ligaria

Původní cena
38 790 Kč/os

Cena
33 747 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 054 636

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
33 747 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
16 590 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
190 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč