Cheb - Resort STEIN

  Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Cheb, Jesenice, Skalka

3/5

Cheb - Resort STEIN

    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Cheb, Jesenice, Skalka
Číslo zájezdu: 1 472 143
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena balíčku 3 dny s koňmi pro pokročilé (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 2x vstup do sauny (1 hod.), 1x vyjížďku na koni do Františkových Lázní a okolí (2. den pobytu, 4 hod.), 1x vyjížďku na koni do okolí přehrady Skalka (3. den pobytu, 2 hod.).

Balíček 2

Cena Rodinný pobyt BS zahrnuje ubytování bez stravy v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování.

Balíček 3

Cena balíčku Vánoční balíček (3 nebo 4 nebo 6 nocí) zahrnuje: 3x, 4x nebo 6x ubytování s polopenzí, v den příjezdu na pokoji malý dárek a ovoce, relaxační aromatickou bylinnou koupel ve dvojvaně, štědrovečerní program, parkování. 24.12. odpoledne zdobení vánočního stromku, psaní přáníček, káva s cukrovím, večer slavnostně prostřená servírovaná 4chodová večeře (kapr z vlastního rybníka či kuřecí řízek), Ježíšek přinese i vánoční dárky. Program s českými vánočními zvyky, společná pouť spolu se zvířátky ke kapličce nad přehradou Skalka a malé občerstvení.

Balíček 4

Cena Rekreační pobyt BS zahrnuje ubytování bez stravy v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování.

Balíček 5

Cena balíčku Vital pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 3x polední snack (polévka a salát) nebo svačinka na výlet s sebou, 1x relaxační bylinnou koupel, 1x vstup do římské aroma lázně, 1x relaxační procházku po ekofarmě a minizoo, zapůjčení stolních her a holí Nordic Walking, tipy na výlety.

Balíček 6

Cena balíčku Pro mého svalnatého krásného a inteligentního muže - zážitek na celý život (2 noci) 2019 zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, jedna večeře - talíř jehněčích specialit z vlastní produkce, druhá večeře - hovězí steak ( z vlastní ekofarmy) 1500 g propečený na přání dle chuti, 1x vstup do sauny, 20% slevu na další služby wellness centra, jeden den zapůjčení jízdních kol, tipy na výlety.

Balíček 7

Cena balíčku Pro moji úžasnou dračici (2 noci) 2019 zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, jedna večeře polévka, velký zeleninový salát se smaženým hermelínem nebo kuřecími křídly, dezert; druhá večeře losos nebo pstruh na grilu + lahev vína), 1x kávu a domácí koláč, 1x vstup do římské aroma lázně, 20% slevu na další služby wellness centra, tipy na výlet.

Balíček 8

Cena balíčku FIT for JOB (5 nocí) 2019 zahrnuje 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, 4x 3chodová večeře - výběr z menu, 1x večeře - talíř jehněčích specialit z vlastní ekofarmy + sklenka vína zdarma), 5x snack (polévka a salát) nebo svačinka na výlet s sebou, 1x kávu a domácí koláč, 1x částečnou masáž dle vlastního výběru, 1x rašelinový nebo medový zábal, 1x vstup do sauny, 1x aromatická uvolňující koupel, 1x půjčení jízdního kola na 1 den, zapůjčení stolních her a holí Nordic Walking, 1x relaxační procházku po ekofarmě a minizoo, tipy na výlety.

Balíček 9

Cena balíčku Wellness pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování se snídaní, 2x večeři, 2x vstup do sauny a danária (1 hod.), 1x klasickou částečnou masáž, 1x bahenní koupel, 1x zapůjčení jízdního kola na 1 den, zapůjčení stolních her a holí Nordic Walking, 1x relaxační procházku po farmě a okolí.

Balíček 10

Cena balíčku Romantický pobyt pro 2 osoby (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x večeři při svíčkách pro 2 osoby + lahev sektu, 1x welcome drink, 1x ovocnou mísu na pokoj, 1x aromatická lázeň ve dvojvaně s přísadou piva nebo bylinek, místní poplatek, parkování.

Balíček 11

Cena balíčku Luxusní romantické dva dny na Steinu pro 2 osoby (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní (bufet nebo donáška na pokoj), 1x večeři (3chodovou - výběr z menu), 1x večeři (5chodovou romantickou při svíčkách), romantickou výzdobu pokoje, mísu ovoce na pokoji při příjezdu, 1x vířivku pro dva s lahví sektu a jahodami, 1x 90 min. vstup do sauny a danária, 1x romantickou lázeň ve dvojvaně s přísadou piva nebo bylinek, 1x masáž se zábalem, možnost projížďky na koni se slevou 10 %, místní poplatek, parkování.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Resort Stein je perfektním místem pro strávení dovolené! Nabízí spojení aktivit v okolní přírodě na zdravém česrtvém vzduchu s širokou nabídkou wellness procedur, ekofarmou a biogastronomií, velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat wellness programem...

POLOHA

v obci Skalka u Chebu, která je vzdálená jen 3 km od Františkových lázní, v malebném prostředí krásné přírody u přehrady Skalka. Cheb - město v srdci Evropy se může pochlubit bohatou historií sahající až do 9. století. V centru města Cheb si můžete prohlédnout historické památky - Špalíček, kostel sv. Mikuláše, Městský dům - Chebské muzeum, Chebský hrad s městským opevněním, Františkánský klášter, kostel sv. Václava nebo třeba kostel sv. Bartoloměje a další.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, hotel. trezor, cowboy bar, zahradní terasa s možností grilování, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička, strava, herna a hřiště; wellness centrum (whirlpool, sauny, římská aroma lázeň, relaxační místnost, koupele, masáže,...), venkovní bazén 8x4 m (květen-září), úschovna a půjčovna kol, půjčovna sport. vybavení, ekofarma, parkoviště, hotelová stáj.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 4lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, TV-SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu o 3 chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: soft tenis, badminton, pétanque, vyjížďky na koních (hotel má vlastní stáj), půjčovna lodiček na přehradě, značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování bez stravování nebo s polopenzí (dle výběru pobytu), parkování.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek (10,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění. Příplatky: za 1lůžkový pokoj (cena na vyžádání), za parkování (75,- Kč/den - platba na místě).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Západní Čechy

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 472 143
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

20. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

3/ 5 3 recenzí


Jana Pomahačová prosinec 2018
Vánoční pobyt 2018. Ubytování, jídlo a celkově jsme byli spokojeni. Štědrý večer perfektní, včetně dárečku od majitele. Mohla by být větší nabídka ... celá recenze


Lenka srpen 2016
Nenechte se!!!. Bohužel jsme se nechali zlákat pobytovým balíčkem ve zmíněném hotelu a už nikdy!!! Nečetla jsem si předem recenze a to byla velká ... celá recenze


boba červen 2016
Bezvadný pobyt. Krásné prostředí venkova na statku v západních Čechách... celá recenze

Nezávazná objednávka

Cheb - Resort STEIN
    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Cheb, Jesenice, Skalka

Cena
3 850 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 472 143

Pobyt

1. až 4. dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 850 Kč