El Borj

  Tunisko, Mahdia

4/5

El Borj

    Tunisko, Mahdia
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

El Borj
Hotel je umístěn přímo na krásné písečné pláži s neskutečně čistou vodou. Naleznete zde pohodlné pokoje se širokou nabídkou služeb a sportů. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a také páry. Mahdia je překrásné město plné různých obchodů, kaváren a tradičních bazarů v ulicích. Je to také výborné výchozí místo pro různé exkurze po nejkrásnějších městech této země. Hotel je 4 kilometry od města Mahdia a 45 kilometrů od letiště.
 
PLÁŽ
Široká, písčitá pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, matrace zdarma. Plážové osušky za depozit. Bar na pláži v rámci all inclusive
 
UBYTOVÁNÍ
Standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny centrální klimatizací (dle sezony), ledničkou, koupelnou s vanou a oddělenou toaletou, fénem, telefonem, SAT / TV, trezorem, balkonem nebo terasou, možnost propojených pokojů. Na vyžádání rodinné pokoje či sousedící standardní pokoje se spojovacími dveřmi.
 
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE –  snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, káva a zákusky, možnost využití a la carte restaurace (nutná rezervace), tématické večeře, neomezené množství vybraných místních, rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 do 24:00 hodin, dle otevírací doby barů.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace (mezinárodní kuchyně), hlavní bar, baru u bazénu a bar na pláži, maurská kavárna, diskotéka (za poplatek), obchod se suvenýry, maurská kavárna, konferenční místnost, bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, WiFi v celém areálu hotelu, hlídaní dětí na vyžádání zdarma (ve večerních hodinách)
 
AKTIVITY
Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, dětské hřiště, plážový volejbal, minigolf, šipky, stolní tenis, pétanque, fotbal, fitness, aquaaerobic. Za poplatek - SPA centrum, sauna, wellness, kulečník, motorizované vodní sporty, golf.
 
Destinace
Mahdia je cílem příjemné letecké dovolené. Nejbližší mezinárodní letiště je v Monastiru, takže na vás čeká transfer, během kterého ale uvidíte kousek severoafrické země. Přejezd z letiště trvá asi hodinu. Velkou výhodou celého tuniského pobřeží je horké počasí od června do začátku října. Málokdy prší a z hlediska počasí nic nekazí vaši dovolenou plnou vodních radovánek a slunění. 
 
Do starého města vás přivede mohutná brána Skifa Kahla z 10. století. Zajímavá je pevnost Bordž El Kébir, která střežila mys a přilehlé pobřeží. Velká mešita pochází z roku 916, další mešita Mustafa Hamza z roku 1772 byla obnovena ve 20. století a je ukázkou osmanské architektury. Mezi pevností a mysem Africa je velký námořní hřbitov. V roce 1997 bylo v Mahdii otevřeno muzeum.
Tipy na výlety
Železniční doprava Métro du Sahel vás sveze do sousedního Monastiru nebo až do největšího města této části pobřeží Sousse. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Mahdia je nejlepší přímořský výchozí bod k výletům do El Jemu, kde se nachází impozantní koloseum. 120 kilometrů na jih potom leží druhé největší město Tuniska Sfax. Jádro města tvoří stará medína uvnitř hradeb. Do ní se vstupuje branou Bab Diwan se třemi oblouky ze 14. století. Zajímavá jsou minimálně dvě muzea. 

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Tunisko
  • Místo dle CK: Mahdia

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

El Borj Hotel ***
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  El Borj Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 045 426
dnes zavřeno

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Mahdia

4/ 5 5 recenzí


bohunka září 2019
Hotel El Borj,Mahdia,Tunisko. S dovolenou v tomto hotelu jsme byli spokojení.Po příjezdu ve večerních hodinách,nás ochotný recepční odvedl na pokoj,kde na nás č... celá recenze


Edita září 2019
Nádherná dovolená, Karibik v Tunisku :). moc jsme si dovolenou užili, byli jsme v Tunisku už po osmé a z toho podruhé v Mahdii. Tento hotel super, služby v pohodě, moře te... celá recenze


Bára červenec 2019
EL Borj. Jedna z nejkrásnějších dovolených, na úžasném místě!!!... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://first-minute.zajezdy.cz/dovolena-el-borj-mahdia-tunisko-z2045426/1331488492/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

El Borj
    Tunisko, Mahdia

Původní cena
16 390 Kč/os

Cena
13 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 045 426

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč