El Mouradi El Menzah

  Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet

4/5

El Mouradi El Menzah

    Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Ve středisku Yasmine Hammamet. Historické centrum Hammametu, tzv. medina, cca 11 km. Zábavní park Carthage Land v bezprostřední blízkosti, cca 200 m.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, restaurace à la carte, 3 bary, maurská kavárna, obchůdky se suvenýry, konferenční místnost. Venku 3 bazény (1 s mořskou vodou, 1 se skluzavkami), bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj (DR): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizace (v hlavní sezoně), TV/sat., telefon, trezor, balkon nebo terasa. Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře (DRSV): viz DR, výhled na moře.

Zábava

Denní i večerní animační a zábavné programy, živá hudba.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je oddělena pouze palmovou pobřežní promenádou, lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži (nealkoholické nápoje).

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně  Lehký snack (15.00–18.00 hod.) 1× za pobyt večeře v restauraci à la carte(nutná rezervace) Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: aerobik, šipky, stolní tenis, kuželky, lukostřelba, volejbal a další sportovní aktivity v rámci animací, nemotorizované sporty na pláži. Za poplatek: tenis, biliár, motorizované vodní sporty na pláži.

Pro děti

Brouzdaliště, hřiště, miniklub (5–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání), hlídání dětí za poplatek.

Wellnes

Zdarma: krytý bazén, jacuzzi Za poplatek: sauna, hammam, různé druhy masáží, relaxačních a zkrášlujících procedur

Internet

Zdarma: WiFi v lobby.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj, výhled na moře (DR/DRSV): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Dítě do 12 let

Doba transferu

100 min

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Hammamet
  • Místo dle CK: Hammamet Yasmine

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

El Mouradi El Menzah ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  El Mouradi El Menzah

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 443 873
dnes zavřeno

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Hammamet

4/ 5 2 recenzí


marcello říjen 2013
Pěkná dovolená. Byla to hezká dovolená, i v tomto ročním období bylo pěkné počasí kolem 30 stupňů, voda asi 24 a rád se tam vrátim i přes občas ot... celá recenze


Michaela červenec 2013
Příjemná dovolená. Stejně jako ostatní, i já si před odjezdem četla recenze a obávala se co mě v Tunisku čeká. Ale výsledek předčil očekávání. Nakone... celá recenze

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

El Mouradi El Menzah
    Tunisko, Hammamet, Yasmine Hammamet

Cena
13 140 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 443 873

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 140 Kč

Pojištění

příplatek za komplexní cestovní pojištění Evropa - za osobu
2
590 Kč
příplatek za připojištění Extra - za osobu
0
290 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč