Fagus Hotel Sopron: Rekreační pobyt 3 noci

  Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Sopron

Fagus Hotel Sopron: Rekreační pobyt 3 noci

    Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Sopron
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Fagus Hotel Sopron Spa & Conference

Fagus Hotel Sopron Conference & Spa**** leží na kopci nad krásným historickým městem Sopron na rakouské hranici, 7 km od známého Neziderského jezera. Nabízí elegantní nově rekonstruované interiéry, komfortní pokoje, wellness centrum, restauraci, tři bary, konferenční prostory a malebné okolí. Okolí je protkáno množstvím lesních cest a značených chodníků, které jsou určeny pěším i cyklistům. Lokalita je vyhlášenou a dobře vybavenou rekreační oblastí. Město Sopron je historickým skvostem s památkami sahajícími až do doby římského impéria.

Ubytování

Hosté se zde mohou ubytovat v celkem 144 pokojích typu Standard, Standard Plus (s balkonem nebo výhledem na parkoviště), Standard Forest (s terasou a výhledem do zahrady), rodinných propojených pokojích a apartmánech. Pokoje jsou po celkové rekonstrukci a jsou velmi vzhledné. Ke standardní výbavě patří nastavitelná klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, župan, SMART LED TV s rádiem, trezor, minibar a internetové připojení WIFI. V pokojích Standard a Standard Plus nelze přistavit přistýlku. Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve dvou propojených pokojích (2 x 23 m2)  se dvěma koupelnami a terasou nebo ve dvoupokojových rodinných apartmánech (43-48 m2) s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a terasou s přímým vstupem do zahrady.

Gastronomie

Výborné speciality maďarské i mezinárodní kuchyně můžete ochutnávat v hotelové restauraci Evergreen se zimní zahradou. V ceně zájezdu je polopenze zahrnující snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Snídaně se zde podávají od 7:00 do 10:00 a večeře od 18:00 do 21:30. K večeři si můžete vybírat z vinného lístku, ve kterém dominují aromatická vína ze šoproňské vinařské oblasti. U skleníčky osvěžujícího nápoje nebo šálku kávy můžete relaxovat v hotelovém lobby baru vedle recepce nebo v wellness baru. Oba jsou v provozu od 10:00 do 18:00. Večerní příjemné chvilky s přáteli lze trávit v Moonlight baru s živou hudbou, elegantními koktejly a kvalitními maďarskými víny. Moonlight bar je otevřen denně od 17:00 do 23:00, o víkendech až do půlnoci.  

V restauraci Evergreen platí dress code Smart Casual (elegantní, sportovně elegantní). Ve veřejných prostorech hotelu (kromě wellness centra) není povoleno nosit župany.

Wellness centrum

Součástí hotelové nabídky je unikátní Spa World, který zahrnuje plavecký bazén (6x12 m, 28 °C), zážitkový bazén (36 m2, 34 °C), dětský bazén s malou skluzavkou pro nejmenší návštěvníky (32 m2, 32 °C) a dvouposchoďový saunový svět s finskou saunou, aroma saunou, infra saunou, parní kabinou, vědrovou sprchou, ledovou fontánou a odpočinkovou zónou s vyhřívanými lavicemi.

Hotelové vybavení a služby

V hotelu se dále nachází 24hodinová recepce, výtah, konferenční prostory, půjčovna kol, sportovní programy, fitness centrum, dětská herna, dětské hřiště, animační program (v letní sezoně a během svátků), služba praní a žehlení, hotelová zahrada a internetové připojení WIFI. Hotelová zahrada vybízí k relaxaci, je prostorná, má i malou oddechovou zónu, součástí je i nové dětské hřiště, herní pingpongový stůl a terasa.

Zvířata

Pobyt se zvířetem je v hotelu povolen za poplatek ve výši 20 €/noc.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat zdarma na vyhrazeném parkovišti poblíž hotelu nebo za poplatek v hotelové garáži.

Destinace

Město Šoproň leží v nejzápadnější části Maďarska u hranic s Rakouskem v chráněné krajinné oblasti, 75 km jižně od Vídně. Poblíž se nachází jezero Fertő (Neziderské jezero), které je na seznamu světového dědictví UNESCO. Šoproň je okouzlující středověké město s mnoha kulturními a přírodními památkami, kamenolomem provozovaným jako jeskynní divadlo, unikátní požární věží, Bránou věrnosti  a výbornou gastronomií. Za návštěvu určitě stojí i barokní budova Storno. Zaručeně doporučujeme ochutnat místní maďarské knedlíky, guláš a skvělé šoproňské víno. Traduje se, že Sopron je hlavním městem vína Frankovka. Co se týče památek, tak je, co do počtu druhým největším městem Maďarska. Městem procházela i starobylá římská Jantarová stezka. Sopronské hory, jak se jmenuje hornatina nad městem, korunuje televizní vyysílač. Celá tato oblast je vyhlášenou rekreační oblastí, kde se nachází řada cyklotras a to i pro horská kola, pěší značené stezky i naučné chodníky. Nechybí dětská hřiště ani venkovní posilovny. Šoproň i celé okolí stojí za to navštívit.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), uvítací nápoj, neomezené využití wellness centra (zážitkový bazén, plavecký bazén, dětský bazén, dva termální bazény, rozsáhlý saunový svět, tepidarium), neomezený vstup do fitness centra, účast na sportovních programech, připojení k internetu WIFI, zapůjčení županu, parkování

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu ve výši 530 HUF (cca 1,7 €) za dospělou osobu a noc, parkování v garáži 6 € / noc
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Západní Maďarsko, Sopron

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Sopron ****
Všechny zájezdy do  Hotel Sopron

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 342 868
dnes 8–18 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Fagus Hotel Sopron: Rekreační pobyt 3 noci
    Maďarsko, Maďarské termály, Severní Maďarsko, Západní Maďarsko, Sopron

Cena
13 839 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 342 868

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 411 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
220 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
136 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč