Fidži, , Samoa, Americká Samoa, Cookovy ostrovy, Francouzská Polynésie, Zámořské společenství Francie na lodi Norwegian Sun, plavba s bonusem

Cookovy ostrovy, Fidži, Francie, Samoa, USA

Fidži, , Samoa, Americká Samoa, Cookovy ostrovy, Francouzská Polynésie, Zámořské společenství Francie na lodi Norwegian Sun, plavba s bonusem

  Cookovy ostrovy, Fidži, Francie, Samoa, USA
Trasa plavby

Fidži, Samoa, Americká Samoa, Cookovy ostrovy, Francouzská Polynésie, Zámořské společenství Francie

Popis lodě

Výletní loď Norwegian Sun patří společnosti Norwegian Cruise Line. V roce 2001 poprvé vyplula na moře. V roce 2011 prošla loď kompletní rekonstrukcí a následně byla renovována i v roce 2021. Na palubě vám bude k dispozici 906 členů posádky. S Norwegian Sun můžete navštívit Aljašku, Asii, Bermudy, Karibik, řecké ostrovy, Středozemí, Severní Evropu, Jižní Ameriku či plavit se Panamským průplavem. Výrobní cena Norwegian Sun byla přibližně 330 mil. USD.

Informace o lodi

Nosnost lodě (v tunách): 78.309Délka lodě (v metrech): 258Šířka lodě (v metrech): 37Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 968Maximální počet pasažérů: 1.9361 venkovní bazén, 1 bazén pro děti, 5 vířivek

Vybavení lodě

Restaurace (italská, francouzská, sushi), bary, vinný sklep, kino, divadlo s velkolepou show, herna, kasino, Brodway club, CityClub s jazz a blues muzikou, knihovna, internetová kavárna, videoherna, konferenční místnost, butiky, fitness centrum, aquapark, hřiště na míčové hry, lanové centrum, aquapark s tobogány, bazény a vířivky, herna pro děti (program pro děti 3-17 let), salón krásy, wellness centrum, ordinace lodního lékaře.

Hodnocení lodě

4

Upozornění

Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace. Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický. Občané EU, kteří se zúčastní plaveb s destinacemi výhradně v Schengenském prostoru, mohou cestovat i s občanským průkazem. Pokud máte jakákoli zdravotní omezení, cestujete s kojenci nebo jste těhotná, ZDE si prosíme ověřte, že je pro Vás plavba vhodná a můžete ji absolvovat. Pokud cestujete s nezletilými dětmi, máte odlišná příjmení nebo necestují oba rodiče/zákonní zástupci, prosíme ověřte si u nás podmínky účasti. Nalodění (check-in) první den plavby se uzavírá několik hodin před plánovaným odplutím, nejpozději však 120 minut. Čas check-in bude upřesněn s palubními lístky. Doporučujeme se do přístavu dostavit s dostatečným předstihem, v případě vlastní letecké dopravy o den dříve. Cestující je sám zodpovědný za dodržení vstupních podmínek do všech navštívených zemí. Podmínky se mohou kdykoli změnit.

Program
1. den

Lautoka, Fidži, (připlutí: | odplutí: 20:00)

2. den

Dravuni, Fidži, (připlutí: | odplutí: 17:00)

3. den

Suva, Fidži, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

4. den

SAVUSAVU, FIJI, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

5. den

Relaxační den na moři

6. den

Relaxační den na moři

6. den

Apia, Samoa, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

6. den

Pago Pago (Americká Samoa), Nezačleněné území USA, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

7. den

Relaxační den na moři

8. den

Aiutaki (Cookovy ostrovy), Cookovy ostrovy, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)

9. den

Rarotonga, Cookovy ostrovy, (připlutí: 07:00 | odplutí: 17:00)

10. den

Relaxační den na moři

11. den

Bora Bora (Francouzská Polynésie), Zámořské společenství Francie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 20:00)

12. den

Raiatea (Francouzská Polynésie), Zámořské společenství Francie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 20:00)

13. den

Moorea (Francouzská Polynésie), Zámořské společenství Francie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 20:00)

14. den

Papeete (Tahiti, Francouzská Polynésie), Zámořské společenství Francie, (připlutí: 07:00 | odplutí: 23:59)

15. den

Papeete (Tahiti, Francouzská Polynésie), Zámořské společenství Francie, (připlutí: 06:00 | odplutí: )

Základní cena zahrnuje

  • Dárek: 1 výhoda Free at Sea V rámci programu „ NCL Free at Sea“ si můžete obohatit plavbu jednou z následujících výhod:Balíček stravování ve speciálních restauracích.
  • Sleva na výlety rezervované před plavbou.
  • Přístup k WiFi.
Sleva na 3. a 4. osobu - platí pouze pro některé plavby.Podmínky programu Vám rádi zašleme.Plavba:
  • Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis a výhody Vámi zvolené třídy ubytování.
Strava na palubě:
  • All Inclusive - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny, vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. NCL má koncept Freestyle Dining, který dává cestujícím velkou svobodu při výběru restaurací, času jídel, oblečení či zasedacího pořádku během stolování.
Zábava na palubě:
  • Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a většiny sportovně-rekreačních zařízení, účast na všech akcích pořádaných na palubě - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod. Některé aktivity (např. bowling, laser game anebo motokáry) jsou zpoplatněné. 
  • Pojištění proti úpadku
  • Pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery.
Služby českého průvodce či delegáta
Nápoje, které nejsou zahrnuty v ceně.
Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků.
Fakultativní výlety v navštívených přístavech. 
Spropitné pro obsluhu na lodi: cca 20 USD/osoba/noc, pro hosty apartmá Haven a Suite: cca 25 USD/osoba/noc.
Stravu mimo loď.
Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme.
Vízum (pokud je vyžadováno).

Informace o zájezdu

Pořadatel: PT Tours International s.r.o., IČ 24739740.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Dle popisu

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 743 170
dnes 8–19 h