Termín:
18. 9. – 27. 9. 2020
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Nejsvéráznější oblast Francie vás okouzlí spanilostí svého pobřeží s divokými útesy a zářivými písčitými plážemi, burácivým příbojem, majáky, pozoruhodnými ostrůvky i hebkou krajinou vnitrozemí s tajuplnými stopami dávných civilizací.
Také nemáte rádi poznávací zájezdy ve formě koňských dostihů", kdy trávíte dny v poklusu a památky se vám míhají před očima jak krajina za okny rychlíku? Zde jste tedy na správném místě..........

Stravování

snídaně - kontinentální snídaně, večeře si připravujeme individuelně ve vybavené kuchyni domu, nebo společně grilujeme při posezení na zahradě.

Ubytování

privát - francouzský venkovský dům v Chateauneuf Du Faou, dvojlůžkové ložnice

Program zájezdu

1. den: odjezd z Prahy přes Plzeň a Rozvadov
2. den: příjezd do Francie , ubytování, osobní volno
3. den: snídaně, odjezd na prohlídku kláštera Mont St.Michel , odpoledne velmi zachovalé městečko St.Malo - starobylé pirátské město, návrat na ubytování, nocleh.
4. den: snídaně, Brest a pobřeží Atlantiku, nocleh.
5. den: snídaně, Quimper, po pobřeží Atlantiku - poloostrov Penmarch, večer návrat na ubytování, nocleh.
6. den: snídaně, odjezd na prohlídku Rennes - hlavního města Bretaně
7. den: snídaně, výlet bretaňským vnitrozemím – kalvárie v Pleybenu, tajemný les Huelgoat a jeskyně krále Artuše , nocleh
8. den: poloostrov Quiberon, Carnac - menhiry a dolmeny, možnost lodního výletu na Belle - Ile, návrat na ubytování, nocleh
9. den: po snídani odjezd do Paříže, individuální program do večerních hodin, večer odjezd do ČR, se zastávkou u katedrály v Remeši.
10. den: příjezd do ČR v odpoledních hodinách

"

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování v 1/2 pokojích
  • 7x snídaně
  • doprava
  • průvodce
  • základní pojištění

Základní cena nezahrnuje

  • jednolůžkový pokoj
  • vstupy do navštívených objektů

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Levante, IČ: 65971159, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Bretaň, Carnac, Paříž

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Francie / Bretaň s výlety

Číslo zájezdu: 1527340
Francie, Bretaň, Paříž a okolí, Bretaň, Carnac, Paříž

Všechny termíny a možnosti (1)