Termín:
23. 8. – 1. 9. 2019
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

POBYTOVÝ ZÁJEZD S CELOU ŘADOU VÝLETŮ V CENĚ VÁS URČITĚ NADCHNE! Romantická dovolená na nejkrásnějším ostrově středozemního moře obohacená o poznání památek a přírody Napoleonova ostrova

Vybavení hotelu

Ubytování je zabezpečeno v bungalovech ve vysokém porostu nad mořem. Bungalovy jsou nově vybavené - vítaná novinka! V každém bungalovu jsou dvě ložnice (jedna 2-lůžková a druhá 3-lůžková - třetí lůžko doporučujeme pouze dětem, které cestují s rodiči). Společné WC a sprcha, kuchyňka (plynový sporák, mikrovlna, lednice, nádobí, kávovar...) jsou oddělené od ložnic. Nechybí terasa se stolkem a židlemi. V areálu je malý obchod, restaurace a pěkný bazén. Od pondělí možnost návštěv supermarketů během výletů na nákup jídla.

Pláž a plážový servis

Bungalovy jsou rozmístěny v různé vzdálenosti od krásné, rozsáhlé pláže, kde je mnoho prostoru pro každého. Průzračné moře s pozvolným vstupem umocňuje kouzlo písečné pláže.

Popis programu

• 1.den: Odjezd z Jihlavy od Billy, z Třebíče od CK , z Velkého Meziříčí, z Brna od Janáčkova divadla. (Časy odjezdů budou upřesněny v pokynech na cestu v souvislosti s trajekty). Tranzit Rakouskem a Itálií.
• 2.den: Příjezd do italského přístavu. Odplutí trajektem do Bastie. Po vylodění cesta korsickým ostrovem do kempu - ubytování v bungalovech poblíž Olmeta. Nocleh.
• 3.den: Celodenní rekreace na nádherné nepřelidněné pláži. Možnost využití pěkného bazénu. Nocleh.
• 4.den: Ráno odjezd na velký okruh Korsikou, přes Sagone a průsmyk Col de Sevi (1101 m) kolem soutěsky Spelunca - zastávky s nádhernými výhledy. Porto - přímořské lázeňské letovisko s možností výstupu na Janovskou pevnost. Nenáročná vycházka skalním labyrintem Calaneche - neopakovatelný skalní útvar s mnoha výjevy. Nocleh.
• 5.den: Ráno odjezd na výlet do Ajaccia - hlavní město Korsiky s přístavem a promenádou, rodný dům Napoleona, citadela... Mys Parata - skalnaté pobřeží s nádherným výhledem na tzv. Krvavé ostrovy. Návrat na ubytování. Nocleh.
• 6.den: Dopolední výlet do Filitosy - největší centrum megalitického umění ve středomoří. Odpoledne koupání a slunění. Nocleh.
• 7.den: Ráno odjezd do Bonifaccio - město vystavěné na křídových útesech, pevnost s bývalými kasárnami cizinecké legie, křivolaké uličky, schody krále Aragonského. Výlet lodí kolem útesů je krásným zážitkem pro každého. Sartene - „nejkorsičtější'' město na Korsice v podobě kostela a kamenné ulice. Návrat na ubytování. Nocleh.
• 8.den: Celodenní rekreace na nádherné pláži nebo u bazénu. Nocleh.
• 9.den: Odpoledne odjezd do Bastie (nejdůležitější přístav Korsiky, obchodní centrum s krásným náměstím). Po cestě navštívíme Corte (starobylé městečko s citadelou a křivolakými uličkami). Odplutí z Korsiky, noční plavba do Itálie.
• 10.den: Cesta Itálií, Rakouskem do ČR. Předpokládaný příjezd v nočních hodinách.

Poznámka

INFORMACE: Zájemci o turistický výšlap soutěskou Spelunca (4. den) se domluví s průvodcem na možnosti jej uskutečnit s tím, že celkový program dne bude zachován. 9.den bez záruky - závisí na trajektové přepravě.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu autobusem, 
7x nocleh na Korsice, 
průvodce, 
trajekt na Korsiku a zpět včetně vstupního a výstupního poplatku. 
Připojištění léčebných výloh a pojištění na úpadek CK.

Základní cena nezahrnuje

PŘÍPLATEK: povlečení 250 Kč/os./pobyt. - objednávejte v CK. 
Nástup Brno 200 Kč. 
Cestující z Prahy mohou využít CA do Brna.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Voma, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Ajaccio, Corte

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Francie - Ostrov Korsika

Číslo zájezdu: 1196232
Francie, Korsika, Ajaccio, Corte

Všechny termíny a možnosti (1)