Termín:
15. 4. – 19. 4. 2020
Počet dní:
5 (st – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Pohled na PAŘÍŽ zcela NETRADIČNĚ - díky velké pohyblivosti mikrobusu můžete vidět kromě všech známých míst i místa, která účastník žádného autobusového zájezdu nikdy neuvidí !!! Průvodce pouze pro malou skupinku osob !!!
Cestování mikrobusem poskytuje mnohem více možností věnovat se kvalitněji zákazníkovi (průvodce má na starosti pouze 6-7 osob), doba cesty se významně zkracuje, díky daleko větší pohyblivosti mikrobusů a malému počtu zůčastněných je možné program pružně přizpůsobit požadavkům zákazníků.
Poloha: hotely jsou situovány v SV části Velké Paříže".
Vzdálenosti hotely jsou vzdáleny cca 15 - 20 kilometrů od centra města
Vybavení: pokoje hotelu F1 jsou vybaveny dvojlůžkem a palandou, umyvadlem s teplou a studenou vodou, BTV. Koupelny a WC jsou společné na patře vždy pro několik pokojů.
pokoje v hotelu Etap jsou vybaveny stejně jako pokoje hotelu F1, navíc je na pokoji WC se sprchou.
Doporučujeme: u všech hotelů jsou levné restaurace "Buffalo Gril", kam je možné jít na večeři.
Výhody a nevýhody : výhodou je nižší cena ubytování a většinou velmi klidné prostředí na předměstí města,
nevýhodou je cestování na hotel, pokud se klient rozhodne pro individuální návrat z prohlídky

Stravování

vlastní - bez stravy - snídaně a večeře možné za příplatek

Ubytování

hotel - moderní hotely mezinárodní sítě Formule 1 a Etap ve čtvrtích Stains, Villepinte nebo Villemomble v dosahu MHD (RER, bus), jednolůžkové, dvojlůžkové, nebo třílůžkové pokoje s BTV. Sociální zařízení společná na chodbě, za příplatek pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Program zájezdu

1. den: (st): Odjezd z v Prahy ve večerních hodinách (19:00). Parkoviště Taxi vlevo před hlavním vchodem do nádraží ČD na Smíchově, další nástupní místo - Plzeň - ČS Shell před autobusovým nádražím (20:00 hod.). Cesta mikrobusem vede přes Plzeň a Rozvadov.
2. den: (čt): ....příjezd do Paříže v dopoledních hodinách - prohlídka Paříže Projížďka městem: Bastila, Rue Rivoli, Královský palác, Louvre, Concorde, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Trocadero, Tour Eiffel. Výstup na Eiffelovku, pěší prohlídka města - od Invalidovny přes Place Concorde, Madeleine, Opera, Place Vendome. Odjezd do hotelu, nocleh.
3. den: (pá): Dopoledne prohlídka Louvre, pozdní odpoledne fakultativně projížďka lodí po Seině, večer Montmartre, Pigalle, Sacre Couer, při návratu do hotelu projížďka mikrobusem noční Paříží, návrat do hotelu v pozdních hodinách
4. den: (so): ráno Notre Dame, Sorbona, Lucemburské zahrady, Pantheon, odpoledne Versailles - možnost prohlídky zámku a zahrad, nebo jen zahrad, ve večerních hodinách odjezd, noční přejezd do ČR.
5. den: (ne): příjezd do ČR v ranních hodinách

"

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • doprava mikrobusem pro 6-7 osob
  2x ubytování v 1/2, nebo 1/3 pokojích v hotelu F1 v Paříži
  mapy Paříže
  služby průvodce
  místní taxy
  pojištění CK

Základní cena nezahrnuje

 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 1500 Kč)
  2x snídaně (příplatek: 280 Kč)
  cestovní pojištění včetně léčebných výloh
  vstupy (orientačně)
  Eiffelova věž - výtah 1.patro (příplatek: 4,5 €)
  Eiffelova věž - výtah 2.patro (příplatek: 7,8 €)
  Eiffelova věž - na vrchol (příplatek: 11,5 €)
  Eiffelova věž - pěšky do 2.patra (příplatek: 4 €)
  Louvre (příplatek: 9 €)
  Vítězný oblouk - pěšky (příplatek: 8 €)
  Versailles - zámek (příplatek: 13,5 €)
  Versailles - zahrady (příplatek: 7 €)
  Versailles - Velký a Malý Trianon (příplatek: 9 €)
  Projížďka lodí (příplatek: 10 €)
  muzeum d´Orsay (příplatek: 7,5 €)
  Velká Archa - výtah na vrchol (příplatek: 9 €)
  Rodinovo muzeum (příplatek: 9 €)
  jízdenka na metro (příplatek: 1,5 €)
  karnet - 10 jízdenek na metro (příplatek: 11,1 €)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Levante, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Paříž

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.