Francouzská riviéra

Francie, Azurové pobřeží, Francouzská riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Èze

Francouzská riviéra

  Francie, Azurové pobřeží, Francouzská riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Èze
Číslo zájezdu: 2 257 678
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Poznejte krásy Verdonského kaňonu, jezera Lac St. Croix. Navštívíte Saint Tropez a Monako. Přítomnost, minulost a nádherná příroda Provence.

Program

1. den
Odjezd v odpoledních hodinách (Znojmo 09,15, Brno 10,05, Jihlava 11,25, Praha 13,25, Plzeň 15,05). Následuje noční tranzit přes Německo a Itálii (Mnichov, Innsbruck, Brenner, Janov).
2. den
V ranních hodinách si na parkovišti s výhledem na Azurové pobřeží, uděláme zastávku na ranní hygienu. Krásné pohledy na pobřeží umocníme ještě jednou v průběhu dne při návštěvě Eze. Eze – prohlídka skalního města a Botanické zahrady – návštěva parfumerie Galimard – výrobna parfému – možnost výhodných nákupů. Hlavní náplní den však bude návštěva Monaca – úvodní prohlídka – knížecí palác – katedrála, individuální volno k odpočinku nebo nákupům. Absolvujeme i pěší prohlídku: přístav – Kongresový palác – trasa závodů vozů F1 – zahrady u kasina – kasino a noční Monaco. V podvečer se ubytujeme na Azurovém pobřeží v hotelu Formule 1.
3. den
Celodenní výlet do oblasti Verdonského kaňonu a Saint Tropez. Panoramatická jízda podél jižního okraje Verdonského kaňonu se zastávkami na vyhlídkových a velmi atraktivních místech. Odpoledne příjezd do jezera Lac St. Croix – pobyt u jezera – možnost projížďky lodí do nitra Verdonského kaňonu + koupání v nitru kaňonu (velmi atraktivní). Odpoledne přejezd do Saint Tropez – podvečerní prohlídka – četnická stanice – Citadela – přístav – město. Odjezd na ubytování. Příjezd do hotelu kolem 20.30 hod.
4. den
Odjezd panoramatickou jízdou podél pobřeží Corniche do Cannes. V Cannes prohlídka přístavu a okolí Festivalového paláce – legendární ulice Croisette a hotely v blízkosti pláží.Další zastávkou bude Nice. Po příjezdu do Nice se vydáme na prohlídku historické části města. Projdeme si anglickou promenádu a vyjde-li počasí budeme mít možnost strávit část pobytu v Nice na pláži u moře. Ve volném čase můžeme navštívit muzeum H. Matisse nebo Chagalla. Romantická může být i procházka uličkami starého města. V podvečerse vydáme na cestu zpět (cca v 21.00)
5. den
Tranzit územím severní Itálie a Německa. Návrat do ČR v odpoledních hodinách (Plzeň cca 11.30, Praha 14.00, Jihlava 15.30, Brno 16.50, Znojmo 17.30).
Doprava autokarem - odjezdová místa:
Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, PlzeňZa příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské HradištěCK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.
Poznámka:
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Nástupní místa

Znojmo, Brno, Praha, Plzeň, Znojmo, Jihlava/Pávov, Pohořelice, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav, Hustopeče

Základní cena zahrnuje

 • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
 • služby profesionálního průvodce
 • 2x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel F1, dvoulůžkový pokoj za příplatek 500,- Kč za osobu za 2 noci, jednolůžkový pokoj 1 700,- za osobu a dvě noci)
 • 1x ranní občerstvení v busu
 • pojištění CK pro případ úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • povinný příplatek za pobytovou taxu 160,- Kč/os.
 • pojištění léčebných výloh+ připojištění COVID, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění COVID
 • snídaně na hotelu 320,-/os., 2 snídaně
 • příplatek za pokoj s vlastním sociálním zařízením 400,- Kč/2 noci (platí pouze pro dvoulůžkové pokoje)
 • pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv.palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 250,- Kč.
 • u některých památek nutná rezervace vstupů a platba přes online systém, o upřesnění orientačního času a dne prohlídky se klienti dozví vždy v pokynech k odjezdu.  
 • katedrála Nice cca 6 EUR, šlapadlo u jezera St. Croix cca 20 EUR, knížecí palác Monaco cca 8 EUR (děti 3,5 EURA),
 • - akvárium Monaco - v Oceánském muzeu cca 16 EUR (děti do 12 let 8 EUR, studenti do 18 let 12 EUR Exotická zahrada v Eze cca 7,20 EUR (děti 2,5 EURA,četnická stanice Saint Tropez 4 EURA, turistický…

Informace o zájezdu

Pořadatel: ABC - Tours, spol. s r.o., IČ 60701986.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Eze
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 257 678
dnes 8–18 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Francouzská riviéra
  Francie, Azurové pobřeží, Francouzská riviéra, Provence, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Èze

Cena
6 150 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 257 678

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
6 150 Kč
příplatek za snídaně na hotelu (2 snídaně) - osoba
0
320 Kč
příplatek za sociální zařízení na pokoji - osoba
0
400 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
140 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
150 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč