Golden Donaire Beach

  Španělsko, Katalánsko, La Pineda

Golden Donaire Beach

    Španělsko, Katalánsko, La Pineda
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

perfektní hotel přímo u dlouhé písečné pláže a promenády střediska La Pineda s jeho rušným nočním životem a velkou škálou zábavy. Hotel nabízí 360 pokojů (velká většina s výhledem na moře) s velkým komfortem a kompletní nabídnou denních a večerních zábavních aktivit.

Přehled

komfortní pokoje s možností výhledu na moře sluneční terasa s bazénem a lehátky s výhledem na pláž vynikají kvalita stravy

Stručná poloha

přímo u pláže a promenády široká nabídka denní a večerních aktivit na promenádě a pláži 50 metrů od zastávky busu, který Vás pohodlně odveze do Salou nebo Tarragony

Poloha

hotel je postaveny přímo u pláže El Raco a na privilegované promenádě ve středisku La Pineda v dosahu barů, restaurací a obchůdků. Zastávka autobusu do Salou a historické Tarragony jen 50 metrů od hotelu.

Pojmenování

EXKLUZIVNÍ TERASA PRO DOSPĚLÉ

Popis

samostatná teresa s bazénem, lehátky a barem pouze pro dospělé.

Vybavení hotelu

komfortní hotel 4* kategorie nabízí kompletní služby, 24-hodinovou recepci s lobby, hlavní bufetovou restauraci 'Garbí' se show cooking, hlavní bar s terasou u bazénu s pravidelnými večerními animacemi, Xaloc Restaurant/Bar - ala-carte restaurace přímo u pláže s rozsáhlou nabídkou národní a mezinárodních jídel a koktejlů, zdarma připojení WiFi, venkovní bazén pro dospělé a děti, terasa s lehátky a slunečníky s výhledem na moře, vnitřní bazén, fitness, sauna, mini club, pravidelné denní a večerní animační programy.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje pro 2-3 osoby nabízí koupelnu s WC a fénem, klimatizaci, SAT-TV, ledničku, za poplatek trezor, konvice na přípravu kávy a čaje, balkon. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Pokoje premium s výhledem na moře mají garantováno ubytování v nejvyšších patrech, Nespresso kávovar, ledničku s nápoji. Pro rodiny se nabízejí rodinné pokoje se dvěma ložnicemi.

STANDARDNÍ POKOJ

standardní pokoje pro 2-3 osoby nabízí koupelnu s WC a fénem, klimatizaci, SAT-TV, ledničku, za poplatek trezor, konvice na přípravu kávy a čaje, balkon.

STANDARDNÍ POKOJ S VÝHLEDEM NA MOŘE

standardní pokoje pro 2-3 osoby nabízí koupelnu s WC a fénem, klimatizaci, SAT-TV, ledničku, za poplatek trezor, konvice na přípravu kávy a čaje, balkon s výhledem na moře.

Stravování

polopenze včetně nápojů, plná penze včetně nápojů nebo all inclusive.

Poznámka - vlastní doprava

Pobyty vlastní dopravou možné na vyžádání. Možno i libovolně dlouhé pobyty. Ceny na mimokatalogové pobyty si vyžádejte v CK.

Doplňující informace

pobytové taxy - Katálánsko - 1 Eur/osoba/den. Děti/mládež do 16,99 let tento poplatek neplatí. Platí se maximálně 7 nocí pobytu.

Základní cena zahrnuje

Autobusová doprava
  • 7(14) nocí s polopenzí včetně nápojů, autobusovou dopravu, služby delegáta.
Letecká doprava
  • 7 (14) nocí s polopenzí včetně nápojů, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Autobusová doprava

pobytové taxy.

  • komplexní pojištění.
Letecká doprava

navýšení palivového příplatku, pobytové taxy.

  • komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Costa Dorada
  • Místo dle CK: La Pineda

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 801 485
dnes zavřeno

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

Golden Donaire Beach
    Španělsko, Katalánsko, La Pineda

Cena
23 947 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 801 485

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
23 947 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
6 400 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
490 Kč