Guest House Adriatic a depandans Jadran

  Chorvatsko, Istrie, Umag, Punta, Umag

Guest House Adriatic a depandans Jadran

    Chorvatsko, Istrie, Umag, Punta, Umag
Původní cena
8 890 Kč/os

Cena
7 713
(301 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 041 655
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

POLOHA:

hotel ADRIATIC a depandans JADRAN tvoria jeden komplex, ktorý sa nachádza v letovisku Punta, obklopený stredomorskou vegetáciou, v blízkosti jachtového prístavu, cca 50 m od mora a cca 1,5 km od centra Umagu. V blízkosti hotela a depandansu sa nachádza upravená pláž s betónovými plochami na slnenie. Počas hlavnej sezóny premáva do centra mesta aj turistický vláčik.

VYBAVENIE:

recepcia, klimatizovaná reštaurácia, lobby bar s terasou, menšia klimatizovaná konferenčná miestnosť, reštaurácia pri pláži, internetový kútik na recepcii (za poplatok), trezor na recepcii (za poplatok), zmenáreň, parkovanie (za poplatok). Pre milovníkov športov sú k dispozícií tenisové kurty, vodné športy, plážový volejbal a požičovňa bicyklov (za poplatok).

IZBY:

v depandanse Jadran sú dvojlôžkové izby s balkónom, vybavené starším nábytkom a izby v hoteli Adriatic sú jednoduchšie dvojlôžkové s možnosťou jednej prístelky (možnosť ubytovania aj dvoch deti) . Všetky izby majú sprchu s WC.

STRAVA:

polpenzia – formou švédskych stolov a nápoje k večeri (nealkoholické nápoje, pivo a víno miestnej produkcie zo samoobslužných automatov).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Pegas Tour, IČ: 34130543. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Umag - Punta

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 041 655
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Guest House Adriatic a depandans Jadran
    Chorvatsko, Istrie, Umag, Punta, Umag

Původní cena
8 890 Kč/os

Cena
7 713
(301 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 041 655

Zájezd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
301,84 EUR
povinný príplatok za pobytovú taxu - za dieťa 12-17 rokov
0
9,45 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
30 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
23 EUR
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
6 EUR