Termín:
4. 6. – 11. 6. 2019
Počet dní:
8 (út – út)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 18:20
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha a popis

Hotel Hermes se nachází na pobřežní zálivu Mirabello a kousek od srdce živého města Agios Nikoalos. Hotel má příjemnou atmosféru, která spojuje prvky moderní a tradiční architektury. Hermes je ideálním výchozím bodem pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásy Kréty. Renovace, které proběhly v letech 2007 a 2008, jakož i partnerství s řetězcem Iberostar Hotels & Resorts od roku 2011, učinily z hotelu Hermes dokonalým místem pro přátele, rodiny a páry. Hotel se skláda z 211 pokojů a 6 apartmá. Hotel je vzdálen 60 km od letiště Heraklion.

Vybavení hotelu

- recepce 24 hodin
- směnárna
- prádelna
- pokojová služba (za poplatek)
- konferenční místnosti (za poplatek)
- internetový koutek (za poplatek)
- venkovní bazén
- střešní zahrada / terasa
- fitness centrum (za poplatek)
- potápěčské centrum v přední části hotelu (za poplatek)
- wi - Fi ve veřejných prostorách
- bazén
- masáže
- fitness
- konferenční prostory
- bary

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v několika variantách těchto typů pokojů: dvoulůžkový, family room.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře pro 2 - 3 osoby s vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, trezorem (za poplatek), klimatizací, satelitní TV, fénem, telefonem, wifi (za poplatek), minichladničkou.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na město pro 2 - 3 osoby s vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, trezorem (za poplatek), klimatizací, satelitní TV, fénem, telefonem, wifi (za poplatek), minichladničkou.

Dvoulůžkový superior s výhledem na moře pro 2 - 3 osoby s vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, trezorem (za poplatek), klimatizací, satelitní TV, fénem, telefonem, wifi (za poplatek), minichladničkou.

Family room s výhledem na moře nebo město pro 3 - 4 osoby - rodinné pokoje typu open plan s vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, trezorem (za poplatek), klimatizací, satelitní TV, fénem, telefonem, wifi (za poplatek), minichladničkou.

Jednolůžkový pokoj

Stravování

Hotel nabízí stravování formou polopenze nebo all inclusive.
Polopenze je složená ze snídaně a večeře.

Snídaně probíhají od 7:00 do10:00 hod.
Obědy od 12:30 do 14:30 hod.
Večeře od 18:30 do 21:30 hod.
Forma stravování all inclusive nabízí snacky během dne a nápoje (voda, nealkoholické nápoje, místní točené pivo, místní víno)

Hlavní restaurace, která se nachází v 5. patře a je plně klimatizovaná, má nádherný výhled na záliv Mirabello a klasickou krétskou výzdobu. Můžete si zde vychutnat bohatý snídaňový bufet, oběd nebo večeři. Bufet se skládá z romanitých surovin středomořeké kuchyně.

Změna časů a složení polopenze a all inclusive vyhrazena - v závislosti na vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Přímo u hotelu se nachází oblázková pláž oddělená pouze místní komunikací, plážový servis na hotelové pláži je za poplatek. Hosté mohou využít skvělého umístění hotelu a užít si velké množství pláží v jeho okolí (například Havania Beach, Ammoudi Beach a pláž Almyros), kde je plážový servis za poplatek.

Sport a zábava

Za poplatek nabízí hotel možnost podmořských výletů, potápění, Jeep safari a dalších soukromých výletů.

Služby v ceně

Nabídku služeb, které jsou v ceně, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Kompletní nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně a jsou za poplatek, obdržíte po příjezdu na recepci hotelu.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Poloha a popis

Hermes Studios je menší rodinný hotel, jedná se o atraktivní ubytování vhodné pro rodiny, páry, mladé lidi a hlavně pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou v uvolněné a přátelské atmosféře. Hotel se nachází u hlavní silnice vedoucí do města Rhodos a pouze 10 minut chůze do centra oblíbeného letoviska Faliraki s velkým množstvím barů, restaurací, diskoték a zábavy. Hotel je vzdálen od letiště 26 km a 11 km od hlavního města Rhodos.

Klienti Hermes studios CLEVER využívají služeb all inclusive v 150 m vzdáleném hotelu Dorieas

Vybavení hotelu

Recepce, trezory u recepce, fax/kopírování.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s výhledem do zahrady.

V pokojích jsou k dispozici sociální zařízení se sprchou, balkón či terasa, klimatizace, trezor, kuchyň a mini lednička.

Stravování

Bez stravování nebo All inclusive

Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu DORIEAS 3* (strava je podávána v sesterském sousedním hotelu Diagoras 3*):
• Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:30 – 10:00 )
• Svačina: podávané v hlavní restauraci ( 11:00 – 12:00 )
• Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:00 )
• Svačina: pizza, sušenky, zmrzlina ( 15:30 – 18:00 )
• Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:30 – 21:00 )

BARY (klientům k dispozici v hotelech Dorieas 3* a Diagoras 3*) :
- hlavní bar 10:30 - 22:30 místní pivo a víno, nealkoholické nápoje, káva a čaj
- hlavní bar 14:00 - 22:30 místní alkoholické nápoje - gin, vodka, ouzo, rum + long drinky z uvedeného alkoholu

Po 22:30 jsou všechny nápoje za příplatek.

Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Hotel je vzdálený přibližně 1 km od pláže. Možnost využití zdarma shuttle busu na pláž, který jezdí od hotelu Diagoras. Plážové slunečníky a lehátka za poplatek. Na pláží je možnost provozování vodních sportů. U pláže je také možnost si zarezervovat výlet lodí kolem pobřeží či na blízké menší ostrovy.

Sport a zábava

Nabídku sportů a zábavy získáte po příjezdu do hotelu.

Služby v ceně

Parkování, klimatizace. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Prádelna, žehlení. Nabídku služeb, které jsou za poplatek, získáte po příjezdu do hotelu.

Poznámka

CLEVER UBYTOVÁNÍ CK svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 2, 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu. CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive. Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů: 1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz 2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby. Základní charakteristika - vzdálenost mezi oběma budovami je do 300 metrů, výjimečně 500 m, ve většině případech je to cca 50 metrů. - klienti využívají všech služeb all inclusive ve stejné míře, jako by byli přímo klienty daného hotelu, který tyto služby nabízí. - polovina ze studií či apartmánů mají také k dispozici vlastní bazén + bazény v hotelech, kam dochází na all inclusive.

Povolená hmotnost zavazadla:

15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Cestovní pojištění včetně storna zájezdu, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Pantour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Rhodos
  • Místo dle CK: Faliraki

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hermes Studios **
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 800 m

Všechny zájezdy do Hermes Studios

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

22. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Rhodos

Poslední komentář

10.7.2013 | Mirka
Datum pobytu: červen 2013
Byli jsme velice spokojeni. Taková dovolená nám vyhovuje

Nejnovější recenze

5
10.7.2013 | Mirka
Datum pobytu červen 2013
5/5 - Úžasné
Byli jsme velice spokojeni. Taková dovolená nám vyhovuje

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 


Hermes Studios CLEVER **

Číslo zájezdu: 1166417
Řecko, Rhodos, Faliraki, Rhodos - východ

Všechny termíny a možnosti (876)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 18:20
Út 14.5 – Út 21.5.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 190 Kč
Letecky
Praha 18:20
Pá 17.5 – Pá 24.5.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 190 Kč
Letecky
Praha 18:20
Pá 24.5 – Pá 31.5.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 290 Kč
Letecky
Praha 18:20
So 18.5 – So 25.5.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 290 Kč
Letecky
Praha 18:20
Út 21.5 – Út 28.5.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 290 Kč
Letecky
Praha 18:20
So 25.5 – So 1.6.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 390 Kč
Letecky
Brno 5:00
Čt 30.5 – Čt 13.6.2019
2 lůžkové studio
15 dní
bez stravy
12 690 Kč
FM | Po slevě 15%
Letecky
Ostrava 4:45
Čt 30.5 – Čt 13.6.2019
2 lůžkové studio
15 dní
bez stravy
12 690 Kč
Letecky
Praha 18:20
Út 28.5 – Út 4.6.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 590 Kč
Letecky
Brno 5:00
Po 16.9 – Po 30.9.2019
2 lůžkové studio
15 dní
bez stravy
12 890 Kč
FM | Po slevě 15%
Letecky
Ostrava 4:45
Po 16.9 – Po 30.9.2019
2 lůžkové studio
15 dní
bez stravy
12 890 Kč
Letecky
Brno 5:00
Čt 6.6 – Čt 20.6.2019
2 lůžkové studio
15 dní
bez stravy
12 890 Kč
FM | Po slevě 15%
Letecky
Ostrava 4:45
Čt 6.6 – Čt 20.6.2019
2 lůžkové studio
15 dní
bez stravy
12 890 Kč
Letecky
Brno 5:00
Po 3.6 – Po 17.6.2019
2 lůžkové studio
15 dní
bez stravy
12 890 Kč
FM | Po slevě 15%
Letecky
Ostrava 4:45
Po 3.6 – Po 17.6.2019
2 lůžkové studio
15 dní
bez stravy
12 890 Kč
Letecky
Brno 5:00
Čt 30.5 – Čt 6.6.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 790 Kč
Letecky
Ostrava 4:45
Čt 30.5 – Čt 6.6.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 790 Kč
Letecky
Praha 18:20
So 8.6 – So 15.6.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 890 Kč
Letecky
Brno 5:00
Po 10.6 – Po 17.6.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 890 Kč
Letecky
Ostrava 4:45
Po 10.6 – Po 17.6.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 890 Kč
Letecky
Praha 18:20
Út 11.6 – Út 18.6.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 890 Kč
Letecky
Brno 5:00
Čt 13.6 – Čt 20.6.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 890 Kč
Letecky
Ostrava 4:45
Čt 13.6 – Čt 20.6.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 890 Kč
Letecky
Praha 18:20
Pá 14.6 – Pá 21.6.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 890 Kč
Letecky
Praha 18:20
So 21.9 – So 28.9.2019
2 lůžkové studio
8 dní
bez stravy
8 890 Kč