Hotel Adriatic Guest House Plava Laguna

  Chorvatsko, Istrie, Umag, Umag

4/5

Hotel Adriatic Guest House Plava Laguna

    Chorvatsko, Istrie, Umag, Umag
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel Adriatic Guest House Plava Laguna

Proč právě sem

Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Coratia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů, více informací zde.

Poloha

hotel se nachází v klidné části Umagu, cca 1 km od centra, přímo u pláže.

Vybavení a služby

restaurace, internetový koutek, WI-FI v lobby ZDARMA, trezor na recepci, konferenční místnost, lobby bar s venkovní terasou.

Ubytování

starší jednoduše zařízené 1-2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, některé s balkónem, se sprchou a WC. Pokoje 2(+0) B-dep. se nacházejí v depandanci Jadran.

Sport a zábava

vodní sporty, tenisové kurty (za poplatek).

Stravování

snídaně formou bufetu, polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. K večeři ZDARMA místní točené nápoje (pivo, víno, voda, džus).

Pláž

cca 50 m, kamenitá, přírodní. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Doplňující informace

ubytování je vhodné pro nenáročnou klientelu. Úklid pokoje a výměna ručníků 1x týdně. Parkování za poplatek - 1 EUR/den.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování a snídaně/polopenze na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

  • cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TRAVEL FAMILY s.r.o., IČ 17049415.
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Umag

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Guest House Adriatic Plava Laguna **
Typ pláže: molo, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 20 m
Všechny zájezdy do  Guest House Adriatic Plava Laguna

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 278 647
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 11 recenzí


Tereza září 2019
Dovolená v hotelu Adriatic. Hotel vypadá zvenčí jako panelák z padesátých let. Vstupní hala a jídelna celkem ještě ujdou, ale pokoje a koupelny by už zoufale ... celá recenze


Kateřina srpen 2019
Bezva dovolená. Dovolená se nám moc líbila. ... celá recenze


Čestmír srpen 2018
Hodnocení dovolené. Všechno bylo dle očekávání, protože jsem přesně věděl do čeho jdu.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Adriatic Guest House Plava Laguna
    Chorvatsko, Istrie, Umag, Umag

Cena
8 321 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 278 647

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
8 321 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
280 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
300 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč