HOTEL BORA BORA BUTIK

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya

HOTEL BORA BORA BUTIK

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya
Číslo zájezdu: 1 787 356
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v oblíbeném letovisku Alanya, v těsné blízkosti od pěkné písčito-oblázkové pláže. Je tvořen hlavní šesti patrovou budovou s celkovou kapacitou 60 pokojů. Nachází se cca 135 km od mezinárodního letiště v Antalyi a cca 5 km východně od centra Alanye. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v blízkosti hotelu (restaurace, bary, obchůdky) nebo přímo v centru Alanye, které je pohodlně dostupné místní autobusovou dopravu. Je vhodný pro klienty, vyhledávající nejen rušný prázdninový život, ale i klidné a útulné ubytování, mimo samotné centrum letoviska.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, směnárna, Wi-Fi připojení na recepci zdarma, společenská místnost s TV, restaurace, bar, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, šipky, stolní tenis. Za poplatek masáže, internetový koutek, půjčovna aut, vodní sporty na pláži.

Vybavení pokoje

Klientům je k dispozici ubytování v jednoduše ale zároveň příjemně zařízených pokojích. Standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, telefonem, SAT/TV a balkonem. Minibar a trezor jsou k dispozici za poplatek.

Pláž & plážový servis

Písčito-oblázková pláž se nachází cca 50 m od hotelu, od kterého je oddělena pouze místní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem. Importované a láhvové nápoje, čerstvé džusy, turecká káva jsou za poplatek.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu do Antalye a zpět dle vybraného odletového místa- Váhu odbavovaného zavazadla 20kg/os.- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště - hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou stravou- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Alanya
  • Místo dle CK: Alanya

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 787 356
dnes 7.30–17 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

HOTEL BORA BORA BUTIK
    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya

Původní cena
18 980 Kč/os

Cena
14 280 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 787 356

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 280 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč