Hotel DELFIN - Pobyt 2021

  Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna

4/5

Hotel DELFIN - Pobyt 2021

    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel DELFIN - Pobyt 2021

Poloha

umístěný na poloostrůvku, v zeleni, cca 5 km jižně od centra Poreče, v části Zelena Laguna.

Vybavení a služby

klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, pool bar, směnárna, sejf na recepci za poplatek, TV místnost, WI-FI na recepci a v lobby baru ZDARMA, kongresový sál, internetová kavárna, prodejna suvenýrů, kadeřnický salón, výtah, terasa, úschovna kol, parkoviště.

Ubytování

menší 1-2lůžkové pokoje se sprchou a WC s oddělenými postelemi nebo francouzským lůžkem, některé pokoje s možností přistýlky (dodáním přistýlky do 2lůžkového pokoje je prostor VELMI omezen). Typ 2(+0) F - pokoj s francouzským lůžkem. Typ 2(+2) - dva 2lůžkové propojené pokoje se sprchou a WC, balkonem.

Sport a zábava

venkovní bazén se slanou vodou, vodní park pro děti 'spray park' (dětský bazén se skluzavkami a vodními efekty, dětská zóna s prostorem na opalování a hřiště), tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, aerobic, tobogán na pláži, animační program pro děti i dospělé (v termínu 2.6. - 30.8.), vodní sporty.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, plná penze - snídaně, oběd, večeře formou bufetu.

Pláž

přírodní kamenitá, oblázková, betonová plata, cca 100 m, sprchy na pláži.

Doplňující informace

v blízkosti je sportovní hala Intersport centrum. Poplatek za parkování cca 1 EUR/ den - platí se jednorázově na recepci.

Základní cena zahrnuje

    ubytování, polopenzi, plnou penzi, pobytovou taxu.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

    Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka - ZDARMA, pobyt se psem - cca 13 EUR/den - platba na místě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Poreč

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Delfin
Typ pláže: molo, oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 50 m
Všechny zájezdy do  Hotel Delfin

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 744 475
dnes zavřeno

Hodnocení

17. nejlepší hotel v destinaci Istrie

4/ 5 59 recenzí


Sill srpen 2019
Doporučuji. Letos jsem byla se svou 2,5letou dcerou poprve dovolené u moře a to v hotelu Delfin. Naprosto úžasná dovolená. Dcera byla nejvíce ... celá recenze


Lucie srpen 2019
Dovolená. Super dovolená... celá recenze


Michaela červenec 2019
Spokojenost s hotelem Delfín. Odpovídající 2 *... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel DELFIN - Pobyt 2021
    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna

Cena
7 404 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 744 475

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
7 404 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč