Termín:
26. 9. – 3. 10. 2019
Počet dní:
8 (čt – čt)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
polopenze
Původní cena:
19 890  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

hotel po celkové rekonstrukci má výjimečnou polohu na vyvýšeném místě přímo nad mořem s krásnými výhledy na moře a pobřeží. Po pravé straně hotelu leží menší, klidná, písčito-oblázková pláž, a po levé straně delší, převážně písečná pláž. Hotel se nachází v okrajové části letoviska Benalmádena. Centrum letoviska je v docházkové vzdálenosti (cca 3 km) po příjemné plážové promenádě, která je lemována palmami a začíná cca 300 m od hotelu.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, výtahy, wi-fi připojení ve společných prostorách zdarma, kadeřnictví a obchod se suvenýry. V hotelu dále najdete několik barů, bar u bazénu a restauraci. V udržované hotelové zahradě je několik bazénů (oddělený bazén pro dospělé) a dětský bazén, lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma. Hotel pořádá denní i večerní animační programy.

Ubytování

2 lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají fén, koupelnu/WC, TV/Sat, klimatizaci, ledničku s minibarem, trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu.

Stravování

polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive.

Tip CK

Hotel přímo nad mořem s krásnými výhledy.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  leteckou dopravu z Prahy včetně všech poplatků, 7x ubytování v hotelu příslušné kategorie, 7x polopenzi, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění proti úpadku CK.

Základní cena nezahrnuje

  komplexní pojištění včetně storna zájezdu 30 Kč/43 Kč/osoba/den, 1 lůžkový pokoj 4 000 Kč/týden, all inclusive 4 400 Kč (dítě 2 200 Kč)/osoba/týden.

Poznámka

  Fakultativní výlety: Sevilla, Granada, Malaga, Gibraltar a další.

Příplatky

  komplexní pojištění včetně storna zájezdu 290 Kč do 70 let, nad 70 let 870 Kč/osoba/týden, 1 lůžkový pokoj 2 500 Kč/týden.

Poznámka

  Další služby: „TOP Passport“ – využití TOP busu s možností návštěvy ostatních hotelů z řetězce na pobřeží s možností čerpání all inclusive služeb i v ostatních hotelech z řetězce.
  Fakultativní výlety: klášter Montserrat, Girona, Andorra a další.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Datour, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Costa del Sol
 • Místo dle CK: Benalmádena
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Estival Torrequebrada *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Hotel Estival Torrequebrada

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.


Hotel Estival Torrequebrava pro seniory ****

Číslo zájezdu: 1207430
Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Benalmádena