Hotel Iris Hotel & Thalasso

  Tunisko, Djerba, Midoun

Hotel Iris Hotel & Thalasso

    Tunisko, Djerba, Midoun
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
 • all inclusive
 • aquapark poblíž hotelu
Letovisko

Midoun

Umístění

Hotel má ideální polohu na severu ostrova. Cca 2 km od hotelu se nachází Aquapark s tobogány a divokou řekou (za poplatek). Hlavní město je od hotelu vzdálené vzdálené cca 15 km, letiště cca 30 km.

Pláž

Soukromá písčitá pláž se nachází cca 400 metrů od hotelu; lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Na pláž je možné využít odvoz kočárem. Nejhezčí pláž ostrova Sidi Mehrez se nachází cca 2 km.

Hotel

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, celkem 3 bary (lounge bar na recepci, bar u bazénu, bar na pláži), Wi-Fi v lobby zdarma, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, obchod se suvenýry

Pokoje

Tradičně zařízené pokoje s výhledem do zahrady poskytují klimatizaci (od 15.6. do 15.9.), SAT/TV, telefon, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu. Možnost až dvou přistýlek.

Stravování

All inclusive: snídaně (6:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Během dne neomezené množství vybraných nealkoholických a alkoholických nápojů ve vyhrazených prostorách a časech.

Rekreace

zdarma: animační a večerní programy pro děti i dospělé, fotbal, volejbal, vodní polo, kabaret; za poplatek: SPA centrum Cleopatra (nabízí např. balneoterepie, masáže či fitness), minigolf, vodní sporty na pláži, kasino (cca 2 km), golfové hřiště (cca 3 km). Hotel pořádá také berberské večeře s folklórní skupinou (na vyžádání, za poplatek)

Informace

* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. Pro vycestování do Tuniska je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 3 měsíce po návratu z Tuniska.

Základní cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdu
 • 7/14 noclehů
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
 • služby delegáta
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Lokalita dle pořadatele: Djerba, Midoun
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Iris Djerba Hotel & Thalasso ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Iris Djerba Hotel & Thalasso

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 567 571
dnes 8–18 h

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

Hotel Iris Hotel & Thalasso
    Tunisko, Djerba, Midoun

Cena
11 639 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 567 571

Zájezd

dospělá osoba
2
11 639 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
440 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
272 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč