Hotel Kadikale Resort Spa & Wellness

  Turecko, Bodrum, Egejská riviéra, Turgutreis

5/5

Hotel Kadikale Resort Spa & Wellness

    Turecko, Bodrum, Egejská riviéra, Turgutreis
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Bodrum - Turgutreis

Umístění

Hotelový komplex dvoupatrových budov, obklopený zelení, je situován ve svahu s výhledem na ostrov Kos, cca 3 km od centra Turgutreis s obchody, bary a restauracemi, cca 18 km od Bodrumu a cca 50 km od letiště; autobusová zastávka cca 100 m od hotelu. Vzhledem k členitému terénu nedoporučujeme osobám se sníženou pohyblivostí.

Pláž

2 mola na opalování, vstup do vody po schodech; lehátka, slunečníky a osušky zdarma, plážové altány za poplatek.

Hotel

Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restaurace a la carte, 3 bary, bar u pláže, snack bar, minimarket, konferenční centrum, WiFi v lobby zdarma; 2 bazény, vodní skluzavky, 2 brouzdaliště pro děti; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkonem; za poplatek trezor (cca 20 EUR/týden), minibar. Za příplatek pokoje s výhledem na moře.

Stravování

All inclusive (24 h) zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:30-21:30) formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední a noční občerstvení, odpolední kávu, čaj a zákusky, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (24 h) v časech a místech určených hotelem. 1x za pobyt možnost večeře v a la carte restauraci (nutná rezervace předem).

Rekreace

Tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, fitness centrum, minigolf, volejbal, basketbal, kajaky, dětské hřiště a herna, miniklub, animační programy pro děti a dospělé; za poplatek motorizované vodní sporty, Spa centrum - turecké lázně, sauna, termální koupele, hydroterapie, masáže, kosmetické procedury.

Základní cena zahrnuje

Výhody

  * leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
  * transfery v cíli zájezdu
  * 7/10/11/14 noclehů
  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
  * služby delegáta
  * pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Informace

  Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Bodrum
 • Místo dle CK: Bodrum

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kadikale Resort *****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Kadikale Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 728 165
dnes zavřeno

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Bodrum

5/ 5 10 recenzí


Kujanikova červenec 2019
Krásná dovolená Kadikale Resort. Nádherná dovolená,všude čisto, jídlo na jedničku, a pití jakékoliv po celý den + balená voda celý den zdarma k dispozici, na pokoj... celá recenze


Monika květen 2019
Hotel KADIKALE RESORT SPA & WELLNESS. Spokojenost :-)... celá recenze


Kiril červen 2015
SUPER DOVOLENÁ........... Nádherný, spíše klidnější hotel. V době dovolené obsazenost hotelu cca 80%, převážně Angličané, dále pak Turci, Poláci, ale hlavně... celá recenze

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Hotel Kadikale Resort Spa & Wellness
    Turecko, Bodrum, Egejská riviéra, Turgutreis

Původní cena
19 680 Kč/os

Cena
14 889 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 728 165

Zájezd

dospělá osoba
2
14 889 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč