HOTEL KLEOPATRA ATLAS-ONLY ADULT

  Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatřina pláž

HOTEL KLEOPATRA ATLAS-ONLY ADULT

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatřina pláž
Původní cena
23 680 Kč/os

Cena
15 580 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 009 856
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Kleopatra Atlas je malebný 4* hotel, ve kterém mohou být ubytovány osoby starší 16 let. Nachází se pouze cca 100 metrů od krásné písečné pláže a jen 300 metrů od hotelu se nachází aquapark. Nejbližší nákupní možnosti jsou cca 500 metrů od hotelu a letiště je vzdáleno 118 km.

Vybavení Hotelu

Hotel disponuje prostornou halou s recepcí, Wi- Fi připojení, restaurací s terasou, turecké lázně, sauna, masáže, fitness centrum, konferenční místností, kadeřnictvím, výtahem, bazénem s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma.

Vybavení pokoje

Hostům je k dispozici ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky (pro osoby starší 16 let). Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízení (koupelna se sprchou, toelate, vysoušeč vlasů), klimatizací, telefon, sat TV, mini- bar, trezor (za poplatek).

Pláž & plážový servis

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 100 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Stravování

ALL INCLUSIVE – Snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, půlnoční polévka, lehké občerstvení během dne. Alkoholické i nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu do Antalye a zpět dle vybraného odletového místa- Váhu odbavovaného zavazadla 20kg/os.- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště - hotel - letiště- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s uvedenou stravou- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FlyDovolená, IČ: 07869819. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Alanya
  • Místo dle CK: Alanya

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Kleopatra Atlas Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m
Všechny zájezdy do  Kleopatra Atlas Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 009 856
dnes 12–18 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

HOTEL KLEOPATRA ATLAS-ONLY ADULT
    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatřina pláž

Původní cena
23 680 Kč/os

Cena
15 580 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 009 856

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 580 Kč
příplatek za standardní pokoj
0
500 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč