HOTEL MAGNÓLIA - Seniorský pobyt 50+ 4 noci - Piešťany

Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Piešťany

3/5

HOTEL MAGNÓLIA - Seniorský pobyt 50+ 4 noci - Piešťany

  Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Piešťany
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Nachází se na začátku pěší zóny a tím, že je nejvyšší budovou v okolí, nabízí nádherný výhled na pohoří Povážský Inovec a řeku Váh. Piešťany jsou vzdálené od hlavního města Bratislavy jen necelou hodinu cesty, 85 km po dálnici. Vysoká kvalita služeb s víc jak 30-ti letou tradicí ho řadí mezi nejznámější hotely nejen v Piešťanech, ale i na Slovensku. Hotel Magnolia hostům nabízí relaxační centrum s širokou škálou relaxačních procedur – masáže, sauna, jacuzzi a mnoho dalších. Hoteloví hosté mají taktéž k dispozici zdarma krytý hotelový bazén s vyhřívanou vodou a infrasaunu.

V nejbližším okolí se nachází Lázně Piešťany – lázně s dlouholetou tradicí, termálními minerálními prameny vyvěrajících z hloubky 2000 metrů a léčivým sirným bahnem.

Ubytování

Ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, minibarem, trezorem, fénem na vlasy a připojením na internet přes Wi-Fi.

Slevy

Děti do 6 let bez nároku na lůžko zdarma. Dětské ceny platí jedině pokud je dítě ubytováno s dvěma dospělými osoba na pokoji. BONUSY Neomezený vstup do hotelového bazénu, ranní plavání 08:00 – 10:00 od čtvrtku do neděle, sobotní večer s hudbou a 10% sleva na thajské masáže v THAI Massage centru v hotelu.
LETNÍ BONUSY: letní nápoj na přivítání, dáreček pro děti při příchodu, 1× za pobyt odpolední zmrzlina pro dospělých i děti od 13:30 do 16:00 hod. v hotelové restauraci, sobotní večery při živé hudbě na terase hotelu (hudební vystoupení skupin Better Time, Duo Live Guitars – Opatovský a Pagáč, country kapela Jako-Kedy), cvičení na terase na břehu řeky (každou středu během léta od 10:30 do 11:30 hod.)

Základní cena zahrnuje

 • Seniorský pobyt 50+ 4 noci

Piešťanské překvapení na uvítanou, 1× klasická masáž (30 min.), 1× vstup do infra sauny (30 min.), 1× rašelinový zábal (30 min.), 1× reflexní masáž chodidel (15 min.), 1× vstup do vířivky (30 min.), každý den odpolední káva / čaj v hotelové restauraci od 14:00 do 16:00 hod.

Neomezený vstup do hotelového bazénu v rámci otevíracích hodin wellness centra, ranní plavání 08:00 – 10:00 od čtvrtku do neděle, sobotní večer s hudbou a 10% sleva na thajské masáže v THAI Massage centru v hotelu, Wi-Fi připojeni v celém hotelu.

Od 15.06.2020 do 20.09.2020 na Vás čekají skvělé letní bonusy:

 • dáreček pro děti při příchodu,
 • pátkové grilovačky na letní terase hotelu u Váhu s výhledem na panorámu Považského Inovca,
 • večeře formou bufetových stolů a dětský bufet pro děti v společenském sále nebo na terase s majestátním výhledem na řeku a lesy Považského Inovca,
 • dětský bufet,
 • sladké a slané snacky, káva a nealko drinky každý den v čase od 13:00 do 16:00 hod.,
 • hudební vystoupení skupin Duo Live Guitars – Opatovský a Pagáč, Juraj Dvoran se svojí kapelou, country kapela Jako-Kedy a zpěváka Andreja Depeša. Můžete si je poslechnout každou sobotu večer od 18:00 do 22:00 hod. na terase nebo v hotelové restauraci,
 • vstup do balneologického muzea v budově Kúpeľnej dvorany,
 • 10 % sleva na thajské masáže v THAI MASSAGE centru přímo v hotelu,
 • 10 % sleva na služby Bowling centra VICTORIA v blízkosti Lodenice, která nabízí další možnosti na sportovní aktivity,
 • 10 % sleva na zapůjčení kol v cestovní agentuře Ivco Travel nacházející se u hotelu,
 • Wi-Fi připojení v celém hotelu.

Od 21.09.2020 do 21.03.2021 na Vás čekají skvělé podzimní a zimní bonusy:

 • páteční večer se slovenskou kuchyní a zabijačkové specialitami,
 • speciální podzimní nápoje každý pátek a sobotu do 14:00 do 16:00 hod. podávané v hotelové restauraci,
 • hudební one-man show každou sobotu večer od 19:00 do 21:00 hod.,
 • romantické noční koupání každou středu a sobotu od 21:00 do 22:00 hodiny,
 • v restaurace REGAL BURGER přímo v hotelu hranolky a nealko nápoj GRÁTIS ke každému zakoupenému Burgru v době od 11:00 do 16:00 hod.,
 • 10% sleva na thajské masáže v THAI MASSAGE centru přímo v hotelu,
 • 10% sleva na služby Bowling centra VICTORIA v blízkosti Loděnice, která nabízí další možnosti na sportovní aktivity,
 • 10% sleva na zapůjčení kol v cestovní agentuře Ivco Travel nacházející se u hotelu.

Cena za osobu / 4 noci s polopenzí a programem.

Děti do 6 let bez nároku na lůžko zdarma. Dětské ceny platí jedině pokud je dítě ubytováno s dvěma dospělými osoba na pokoji. BONUSY Neomezený vstup do hotelového bazénu, ranní plavání 08:00 – 10:00 od čtvrtku do neděle, sobotní večer s hudbou a 10% sleva na thajské masáže v THAI Massage centru v hotelu. LETNÍ BONUSY: letní nápoj na přivítání, dáreček pro děti při příchodu, 1× za pobyt odpolední zmrzlina pro dospělých i děti od 13:30 do 16:00 hod. v hotelové restauraci, sobotní večery při živé hudbě na terase hotelu (hudební vystoupení skupin Better Time, Duo Live Guitars – Opatovský a Pagáč, country kapela Jako-Kedy), cvičení na terase na břehu řeky (každou středu během léta od 10:30 do 11:30 hod.)

Základní cena nezahrnuje

 • Dítě do 6 let bez lůžka s polopenzí
 • Oběd dospělý
 • Oběd dítě (poloviční porce)
 • Rekreační poplatek
 • Dětská postýlka
 • Domácí zvíře

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Západní Slovensko
 • Místo dle CK: Piešťany

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 730 622
dnes zavřeno

Hodnocení

17. nejlepší hotel v destinaci Západní Slovensko

3/ 5 2 recenzí


Renata M. červen 2018
Velké zklamání. Do hotelu jsme se přihlásili kvůli bazénu, abychom mohli zrelaxovat. Už v recepci jsme se ptali, zda můžeme navštívit ještě večer ... celá recenze


Miluše červen 2017
Miluše. Naprostá spokojenost s úrovní a kvalitou služeb v hotelu. ... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

HOTEL MAGNÓLIA - Seniorský pobyt 50+ 4 noci - Piešťany
  Slovensko, Slovenské termály, Západní Slovensko, Piešťany

Cena
5 980 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 730 622

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 980 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
1 240 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
7 740 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč