HOTEL MJUS WORLD RESORT & THERMAL PARK - Prodloužený víkend čt-ne

Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Körmend

4/5

HOTEL MJUS WORLD RESORT & THERMAL PARK - Prodloužený víkend čt-ne

  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Körmend
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel se nachází v oblasti termálních lázní v západním Maďarsku. Hotel je zařízen v elegantním italském stylu a poskytuje hostům maximální pohodlí. Termální park nabízí 4 plavecké bazény, dvě skluzavky a dětský bazén. Najdete zde i lázně s wellness prostory s relaxační zónou, restauraci, pizzerii a pekárnu. Pro další zábavu je pro hosty v areálu bowling a pro firemní účely jsou k dispozici čtyři konfereční sály.

UZAVÍRKY BAZÉNŮ Z DŮVODU ÚDRŽBY: 08.05. – 11.05.2023 – MOSAIC POOL a JLOUNGE (otevření naplánováno: 12. května do 12:00) 08.05. – 10.05.2023 – Dětský bazén (plánované otevření: 11. května 2023) 12.06. – 15.06.2023 – JESKYNĚ BAZÉN A VODNÍ Skluzavky (plánované otevření: 16. června do 12:00) V tomto období jsou k dispozici: Mozaikový bazén (výjimečně i pro děti), Dětský bazén a Sauna Land (pouze pro dospělé)

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj Premium s přistýlkou Prostorný pokoj je ideální pro ty, kteří chtějí více místa za rozumnou cenu. V pokoji jsou pohodlné postele s matracemi s paměťovou pěnou, pohovka, LCD televizor se satelitem, pracovní stůl, vysorkorychlostní Wi-Fi internet, trezor, balkon. Koupelna s king size sprchou, fénem, bavlněnými ručníky a koupelnovou přírodní kosmetikou. Župan a pantofle k dispozici. Možnost 1 přistýlky. Minimální obsazení pokoje je 1 osoba, maximálně 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj Grand se dvěma přistýlkami Prostor pro maximální relaxaci a potěšení z designu. Pohodlné postele s matracemi z paměťové pěny, pohovka, LDC televizor se satelitem, minibar, pracovní stůl, vysokorychlostní Wi-Fi internet, trezor a balkon. Koupelna s king size sprchou, fénem, bavlněnými ručníky a přírodní koupelnovou kosmetikou. Župany a pantofle k dispozici. V případě obsazení pokoje 2 nebo 3 osobami se platí příplatek za neobsazené lůžko 330 Kč / osoba a noc.

Slevy

Dítě do 2 let bez nároku na služby ZDARMA.

Základní cena zahrnuje

  • Prodloužený víkend čt-ne
  • Polopenze s fantastickou snídaní a večeří formou bufetu v restauraci „Lo Spaghetto“ (nápoje nejsou v ceně). Využití 1 800 metrů čtverečních vodní plochy: vnitřní i venkovní bazény a skluzavky již ode dne příjezdu! Zdarma využití saunového světa s tureckou lázní, římskou lázní, bio saunou, finskou saunou, venkovní vířivkou, Kneippovým chodníkem, zážitkovými sprchami, relaxačními zónami a těšit se můžete na saunové rituály. Využití posilovny vybavené nářadím Technogym. Župan, pantofle a ručníky po celou dobu pobytu. Animační programy a pohybové aktivity pro dospělé i děti. Využívání dětských heren. Vysokorychlostní Wi-Fi v celém resortu. Služba „Mjus Press“ pro bezplatné čtení všech novin a časopisů ve vašem oblíbeném jazyce přímo na vašem zařízení. Parkování.
  • Cena za osobu / 3 noci s polopenzí a programem. V případě obsazení pokoje Grand 2 nebo 3 osobami se platí neobsazené lůžko.
  • Dítě do 2 let bez nároku na služby ZDARMA.

Základní cena nezahrnuje

  • Příplatek za pokoj Grand obsazený 2 nebo 3 osobami

Informace o zájezdu

Pořadatel: CK Rywal, spol. s r.o., IČ 47668873.
Lokalita dle pořadatele: Západní Maďarsko, Körmend

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Mjus Resort & Thermal Park ****
Všechny zájezdy do  Mjus Resort & Thermal Park

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 273 473
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 1 recenzí


Martiník Pavel únor 2019
Hodnocení. 13.2.19 jste mi zaslali, že obdržím 5 dnů před odjezdem cestovní pokyny, avšak 15.2.19 byl nástup a žádné informace jsem neobdrž... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

HOTEL MJUS WORLD RESORT & THERMAL PARK - Prodloužený víkend čt-ne
  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Körmend

Cena
6 530 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 273 473

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 530 Kč
příplatek za přistýlku
0
5 230 Kč
příplatek za pokoj Grand obsazený 2 nebo 3 osobami
0
990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
220 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
136 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč