Termín:
27. 6. – 4. 7. 2020
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

příjemný rodinný hotel leží na začátku letoviska Lignano, v klidné části Riviera, cca 250 m od pláže.

Ubytování

většina pokojů po rekonstrukci v roce 2018, dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC, SAT-TV, trezorem, balkónem, klimatizací, možnost až 2 přistýlek pro dítě do 15 let, na vyžádání i průchozí rodinné pokoje.

Stravování

domácí italská kuchyně, polopenze (DBL HB), snídaně formou bufetu , večeře výběrem ze 2 menu. Na vyžádání možnost plné penze.

Vybavení

bazén, sluneční terasa na střeše hotelu s výhledem na moře a městečko, TV místnost, společenská místnost, dětský koutek, výtah, parkoviště, možnost zapůjčení jízdních kol.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    ubytování na osobu a uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (DBL HB), plnou penzí (DBL FB) nebo snídaní (DBL BB), zdarma parkování (limitované). Minimální pobyt 4 noci, mimo hlavní sezonu, kdy je pobyt sobota-sobota.

Základní cena nezahrnuje

    Povinný příplatek: pobytová taxa.Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj, dětská postýlka.Autobusová doprava je zajištěna přímo k hotelu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Friuli Venezia Giulia
  • Místo dle CK: Lignano Riviera

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Hotel Old River s bazénem **

Číslo zájezdu: 1473604
Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Riviera