Hotel Portofino s bazénem

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Hotel Portofino s bazénem

    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel leží v centru letoviska Lido di Jesolo, u Piazza Mazzini, 150 m od pláže.

Ubytování

pokoje (DBL) s koupelnou a WC, fénem, telefonem, balkónem, TV, trezorem, klimatizace zdarma.

Stravování

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře 3chodové menu se salátovým bufetem, k jídlům 1/2 l vody a 1/4 l domácího vína.

Vybavení

bar, restaurace, bazén, výtah, wifi za příplatek, privátní pláž se slunečníky a lehátky, parkoviště limitované.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za osobu s polopenzí. Zdarma vstup do bazénu a plážový servis. Min. pobyt 7 nocí, pobyty sobota – sobota, krátkodobé pobyty 3 a více nocí za příplatek.

Základní cena nezahrnuje

  • Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1,30 €/ osoba/ den. Nepovinný příplatek: krátkodobé pobyty +10%, dětská postýlka na vyžádání +200 Kč/ noc, večeře pro děti 0-2,9 let 5 €/ den, jednolůžkový pokoj +410 Kč/ noc, plná penze +410 Kč/ osoba/ den, minibar 4 €/ pokoj/ noc, wi-fi 5 €.Domácí zvířata: povolena na vyžádání 5 €/ den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Lido di Jesolo

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 780 001
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Portofino s bazénem
    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
11 760 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 780 001

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 760 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč