Hotel Rex

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Hotel Rex

    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

rodinný, dvouhvězdičkový hotel leží na klidném místě nedaleko náměstí Piazza Nember, 30 m od pláže a nedaleko obchodní třídy.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek/ palandy, koupelna a WC, TV, trezor, balkon, ventilátor, klimatizace.

Stravování

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet.

Vybavení

klimatizovaná restaurace, hala s wifi zdarma, bar s terasou, TV místnost, privátní část pláže, parkoviště limitované 400 m od hotelu.

Speciální nabídka

sleva 5% za včasný nákup do 31.03. na pobyty v termínu 04.04.-12.06. a 28.08.-11.09.

Základní cena zahrnuje

  • Cena zahrnuje: ubytování za osobu s polopenzí. Zdarma plážový servis, klimatizace. Min. pobyt 7 nocí, pobyty sobota – sobota.

Základní cena nezahrnuje

  • Povinný příplatek: pobytová taxa cca 0,90 €/ osoba/ den. Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj +270 Kč/ noc, plná penze +310 Kč/ osoba/ den, dětská postýlka 205 Kč/ den včetně stravy.Domácí zvířata: povolena na vyžádání.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Benátsko
  • Místo dle CK: Lido di Jesolo

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 779 953
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Rex
    Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena
8 570 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 779 953

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
8 570 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč