Hotel SAHARA/RAB

Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Rab, Lopar

Hotel SAHARA/RAB

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Rab, Lopar
Číslo zájezdu: 1 757 744
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Komplex San Marino se skládá z 5 hotelů (Veli Mel, Sahara, Rab, Lopar a Plaža). Ze San Marina do města Rab jezdí pravidelně autobus.

Koupání

Komplex je umístěn uprostřed zeleně na kraji Rajské pláže vzdálené od hotelů cca 250 m. Tato nádherná písčitá pláž, která se táhne podél pobřeží v délce 1,5 km, je raritou severního Jadranu. Najdete zde i oblázkovou pláž ve vzdálenosti cca 500 m.

Vybavení

Klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, hyg.zařízením a SAT TV. Pokoje nemají balkony, ale francouzská okna. Hotelový servis zabezpečuje centrální restaurace, kavárna, aperitiv bar, terasas hudbou, směnárna. Oba hotely mají Wi-Fi zdarma.

Služby

Ubytování s polopenzí formou švédského stolu. U večeře je nápoj zdarma (0,2 l vína, piva, minerální vody nebo džusu). Animace v hlavní sezoně.

Sport

V blízkosti se nachází sportovní centrum - tenisové kurty, hřiště na košíkovou, odbíjenou, minigolf, stolní tenis, vodní sporty, tobogán.

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 10% do 15.3.2021 Dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA.

Tipy na výlety

Baška, město Rab, fishpicnic, katamaránem do Rijeky.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.690 Kč/os + příplatky za vybraná nástupní místa.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den dětská postýlka - 1 120 Kč pes - 10 Eur/den Nástup je možný kterýkoliv den v týdnu.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Rab
  • Místo dle CK: Lopar

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 757 744
dnes 7.30–16 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel SAHARA/RAB
  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Rab, Lopar

Původní cena
10 310 Kč/os

Cena
9 279 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 757 744

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 279 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč