Hotel Schloss a Chalet Schloss Münichau

Rakousko, Kitzbühel / Kirchberg, Oberpinzgau, Tyrolsko, Reith bei Kitzbühel

5/5

Hotel Schloss a Chalet Schloss Münichau

  Rakousko, Kitzbühel / Kirchberg, Oberpinzgau, Tyrolsko, Reith bei Kitzbühel
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel Schloss a Chalet Schloss Münichau je zámecký komplex, který se skládá z ubytování na zámku a v přilehlého historického objektu. Romantický, pohádkový zámek Münichau z 16. století je klenotem  městečka Reith u Kitzbühelu na klidném místě na předměstí. Chalet Schloss Münichau naleznete asi 20 m od zámku. Centrum 1 km, veřejný krytý bazén Aquarena Kitzbühel 5 km, obchody 1 km, ledovec Kitzsteinhorn Kaprun 45 km, lyžařský areál Hahnenkamm Kitzbühel 5 km, skibus před hotelem, nadmořská výška 800 m.

Ubytování

Hotel Schloss:
Možnost dětské postýlky ve všech pokojích, vana nebo sprcha/WC, fén, kabel-TV, nekuřácké. Všechny pokoje jsou romanticky a moderně vybaveny se zámeckým šarmem.
A: 2 lůžkový pokoj
B: 3 lůžkový pokoj - zámek nebo věž

Chalet Schloss:
Možnost dětské postýlky ve všech pokojích, vana nebo sprcha/WC, topení, kabel-TV, nekuřácké. Všechny pokoje byly nedávno zrenovovány a vybaveny novým nábytkem ve starším stylu jako na zámku.
C: 2 lůžkový chalet
D: 2-3 lůžkový chalet

Vybavení

Všechna zařízení jsou v části zámek: recepce, lobby, zimní zahrada, salon, WIFI zdarma v celé budově kromě restaurace, lyžárna, sušárna bot, výtah, parkoviště zdarma, jídelna, restaurace, bar.Domácí zvířata nejsou povolena ve dvoulůžkových pokojích

Aktivity

V chalet Schloss malá parní lázeň a finská sauna.

Slevy

Děti na 3. lůžku do 6 let 100%, 6-13 let 50%, 13-16 let 30%, nad 16 let 20%

Pobyt

7 nocí v termínech 26.12. - 09.01. + 30.01. - 27.02.2021

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování za osobu na 1 noc s polopenzí, Ceny za osobu

Základní cena nezahrnuje

Silvestrovská večeře dospělí 930,-/os. děti 6 - 12,9 let 465,-/os, Vánoční večeře 775,-/os, děti do 5 let zdarma, 6 - 12 let 320,-/os, pobytová taxa 1,80 EUR / os.nad 15 let/noc), domácí zvířata 10,- EUR/den

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tempo Tours, IČ: 25147111. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Tyrolsko
  • Místo dle CK: Kitzbühel-Mittersill

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Schloss Münichau *** (Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 2500 m
Všechny zájezdy do  Schloss Münichau

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 665 441
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

26. nejlepší hotel v destinaci Tyrolsko

5/ 5 1 recenzí


Jiří Windšedl červen 2018
Zámek Munichau. Vše super , přijetí na recepci , po té ve vinárně sklenka vinikajícího Proseca. Servírovali ,příjemné a krásné servírky ze Slovens... celá recenze

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel Schloss a Chalet Schloss Münichau
  Rakousko, Kitzbühel / Kirchberg, Oberpinzgau, Tyrolsko, Reith bei Kitzbühel

Cena
7 035 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 665 441

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
7 035 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč