HOTEL SRNÍ - Rekreační pobyt pokoj - Srní

Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní

5/5

HOTEL SRNÍ - Rekreační pobyt pokoj - Srní

  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel leží uprostřed největšího rekreačního centra Šumavy – Srní. Značené turistické cesty vedou návštěvníky ze Srní do nádherné Šumavské přírody. Celé území bylo na základě jedinečné flóry a fauny vyhlášeno Národním parkem Šumava. Patří mezi nejlépe vybavené hotely v oblasti, je umístěný na okraji centra obce Srní. Jeho ubytovací kapacita je komplexně rekonstruována. Hotel tvoří dvě navzájem propojené budovy.

Okolí obce Srní je ideální pro turistiku, cykloturistiku a běžky. Hostům je k dispozici sauna, fitness, masáže, půjčovna horských kol, úschovna kol, garáže, sportovní hala s lezeckou stěnou, virtuální trenažer, M-squash. Hoteloví hosté mají zdarma vstup do bazénu 25 metrů dlouhého s vyhřívanou vodou 25–26°C, dětské hřiště, v období letních prázdnin a vánočních prázdnin animační program pro děti, Wi-Fi.

Hotel bude uzavřen od 19.10.2020 do 31.01.2021 z důvodu rekonstrukce. Děkujeme za pochopení.

Ubytování

a) Ve dvoulůžkových pokojích s možností jen 1 přistýlky s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem, trezorem a rádiem. Pokoj s balkonem za příplatek. b) Ve dvoulůžkových suite se 2 přistýlkami a třílůžkových siute s možnosti až 2 přistýlkami s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a rádiem. Celá ubytovací část je nekuřácká a nekuřácká je i jídelna s restaurací.

Letní popis

Můžete si zapůjčit horské kolo na cesty po šumavských cyklostezkách, sjíždět řeku Otavu na raftu z Čeňkovi pily, či lézt po skalách u Dlouhé vsi. Silnice Račí – Kvilda je rájem inlajnistů, na této trati se pořádá Šumavský inline maraton.

Zimní popis

V zimní sezóně Vám zapůjčíme běžkařský set, se kterým se můžete vydat na jednu z mnoha lyžařských tratí. Udržovaný běžkařský Srnský okruh s možností napojení na udržované lyžařské stopy podél plavebního kanálu směr na Modravu a dále na běžkařské trasy v centrální Šumavě láká mnohé milovníky běžeckých lyží. Blízkost sjezdovek Kašperské Hory 15km, Železná Ruda 25km a vleků spolu s jistotou sněhové pokrývky až do jara, dělají z oblasti atraktivní místo pro zimní dovolenou.

Slevy

Dítě do 12 let na přistýlce se snídaní zdarma (při obsazení pevných lůžek), pokud mají rodiče zakoupené večeře, dítě si musí také zakoupit večeře. Dítě do 12 let na lůžku 50% sleva (mimo 3lůžkový suite). Dítě do 2 let bez nároku na lůžko zdarma. V ceně rekreačního pobytu 20% sleva na sportovní halu.

Základní cena zahrnuje

  • Rekreační pobyt pokoj
  • vstup do 25m bazénu, sauny, parní kabiny, stolní tenis, fitness, úschovna kol a lyží, Wi-Fi a 20% sleva na sportovní halu.

Cena za osobu / noc se snídaní. Silvestrovský pobyt je min. na 4 nocí.

Dítě do 12 let na přistýlce se snídaní zdarma (při obsazení pevných lůžek), pokud mají rodiče zakoupené večeře, dítě si musí také zakoupit večeře. Dítě do 12 let na lůžku 50% sleva (mimo 3lůžkový suite). Dítě do 2 let bez nároku na lůžko zdarma. V ceně rekreačního pobytu 20% sleva na sportovní halu.

Základní cena nezahrnuje

  • Rekreační poplatek
  • Parkovné
  • Pobyt se psem

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Rekrea Ostrava, IČ: 25379178. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Šumava
  • Místo dle CK: Srní

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 739 024
dnes zavřeno

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Plzeňský kraj

5/ 5 9 recenzí


Kateřina leden 2020
Pobyt v Srní. Dovolená v hotelu se nám moc líbila. Jídlo bylo luxusní. Personál moc milý a ochotný. Opravdu spokojenost. ... celá recenze


Jana červenec 2019
Velmi spokojeni. Ubytování zcela splnilo naše očekávání, služby odpovídaly ceně, snídaně výborné, velký výběr, měli jsme pokoj s balkonem a výhlede... celá recenze


Pavel srpen 2017
Hotel Srní. Spokojenost s pobytem, hotel splnil očekávání. Lokalita vhodná pro turistiku po okolí.... celá recenze

Nezávazná objednávka

HOTEL SRNÍ - Rekreační pobyt pokoj - Srní
  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní

Cena
10 500 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 739 024

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
10 500 Kč
příplatek za pobyt na jednu noc
0
1 050 Kč
příplatek za přistýlku v pokoji bez balkonu
0
7 875 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč