Hotel STARÁ KAŠTA

  Bulharsko, Lozenec

4/5

Hotel STARÁ KAŠTA

    Bulharsko, Lozenec
Číslo zájezdu: 1 770 204
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

velmi pěkný, oblíbený, stylový hotel v klidné rezidenční zóně letoviska

Ubytování

prostorné, stylově zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až třech pohodlných přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením , ledničkou, rychlovarnou konvicí, TV, balkónem se zahradním nábytkem a klimatizací zdarma. Všechny pokeje jsou umístěny v patře.

Vybavení

V celém hotelu včetně restaurace je WI-FI připojení zdarma, recepce hotelu zajišťuje půjčovnu automobilů, hotel nabízí restauraci s vyhlášenou místní i mezinárodní kuchyní

Stravování

snídaně, polopenze či plná penze (snídaně formou švédského stolu, večeře formou švédského stolu (při menším počtu strávníků mohou být podávány snídaně i večeře servírované o třech chodech - salát, hlavní jídlo, dezert, chléb a sklenice vody (další nápoje za poplatek), obědy servírované o třech chodech - polévka, hlavní jídlo, salát nebo dezert, chléb a sklenice vody)

Pláž

pouhých 170 m od menší jižní pláže v krásné zátoce s jemným pískem, plážový bar, lehátka a slunečníky za poplatek, další hlavní severní pláž vzdálena cca 300 m s převlékárnami, sprchami, lehátky a slunečníky za poplatek

Názor CK

hotel je vyhlášen svou skvělou kuchyní, ideální pro všechny věkové kategorie včetně rodin

Stravování

snídaně, polopenze či plná penze (snídaně formou švédského stolu, večeře formou švédského stolu (při menším počtu strávníků mohou být podávány snídaně i večeře servírované o třech chodech - salát, hlavní jídlo, dezert, chléb a sklenice vody (další nápoje za poplatek), obědy servírované o třech chodech - polévka, hlavní jídlo, salát nebo dezert, chléb a sklenice vody)

Plážový servis

Pláž: pouhých 170 m od menší jižní pláže v krásné zátoce s jemným pískem, plážový bar, lehátka a slunečníky za poplatek (5-7 LEVA), další hlavní severní pláž vzdálena cca 300 m s převlékárnami, sprchami, lehátky a slunečníky za poplatek a nabídkou vodních sportů za poplatek

Základní cena zahrnuje

  • Cena zahrnuje (autobusové zájezdy): dopravu autobusem, ubytování, stravu (viz smlouva), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy, komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)
    Cena zahrnuje (letecké zájezdy): leteckou dopravu, letištní taxy a poplatky včetně základního palivového příplatku, transfer z letiště do místa ubytování a zpět , ubytování, stravu (viz. smlouva), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., pobytové taxy, komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno)

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bon Ton, IČ: 25390589. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Lozenec
  • Místo dle CK: Lozenec

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Penzion Stará Kašta
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 170 m
Všechny zájezdy do  Penzion Stará Kašta

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 770 204
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Lozenec

4/ 5 4 recenzí


M.V. září 2019
Skvělá dovolená. Doporučuji, pokud hledáte poklidné místo... celá recenze


Liška J. červenec 2019
Bulharsko Lozenec. Dovolená se nám líbila .... celá recenze


alena září 2017
Lozenec STARÁ KAŠTA. Velikost pokoje pro 4 osoby je tak tak,nicméně čisto,okno do rušné křižovatkyozenec je malé městečko a v době našeho pobytu se už ... celá recenze

Lokalita

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Hotel STARÁ KAŠTA
    Bulharsko, Lozenec

Původní cena
10 990 Kč/os

Cena
9 951 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 770 204

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 951 Kč
příplatek za oběd+večeři - dítě 2-11 let
0
1 500 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - osoba
0
4 000 Kč
příplatek za místenku - osoba
0
300 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč