Hotel Villa Flores

  Itálie, Toskánsko, Marina di Pietrasanta

Hotel Villa Flores

    Itálie, Toskánsko, Marina di Pietrasanta
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází cca 3,5 km od Forte dei Marmi, moře a pláž cca 100 m, centrum 1 km. Viareggio 12 km, Pisa a Lucca 37 km, malebná oblast Cinque Terre cca 35-40 km, Livorno 58 km, Florencie 108 km.

Ubytování

jednoduché pokoje pro 2 osoby (14-16 m2) s koupelnou a WC, fénem, SAT-TV, wifi zdarma, trezor zdarma, klimatizace zdarma, minibar za poplatek, bez balkonu, bez přistýlky.

Stravování

polopenze plus – bufetová snídaně, večeře 3chodové menu (2 hl. jídla výběrem, diety na vyžádání), k večeři voda a domácí víno. Strava se podává v hotelu Villa Ombrosa (cca 90 m).

Vybavení

recepce, úschovna zavazadel, lobby, čítárna, TV místnost, wifi zdarma, parkoviště za poplatek ve Ville Ombrosa, jídelna, bar, terasa.

Speciální nabídka

sleva 15% za včasný nákup do 28.02.sleva 10% za včasný nákup do 30.04.7=6 celé létoSlevy se navzájem kombinují.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí plus. Pobyty 4 noci neděle – čtvrtek nebo 3 noci čtvrtek – neděle, v termínu 01.08.-22.08. jen 7 nocí neděle – neděle.

Základní cena nezahrnuje

  • Povinný příplatek: pobytová taxa dle místního tarifu. Nepovinný příplatek: parkoviště u hotelu Villa Ombrosa +10 €/ den.Domácí zvířata: malých rozměrů povolena na vyžádání zdarma.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Toskánsko
  • Místo dle CK: Marina di Pietrasanta

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 779 921
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Hotel Villa Flores
    Itálie, Toskánsko, Marina di Pietrasanta

Cena
7 560 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 779 921

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 560 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč