Termín:
27. 12. – 30. 12. 2020
Počet dní:
4 (ne – st)
Počet nocí:
3
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Balíček 1

Cena balíčku Dámská jízda (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x vodní fitness, 1x aroma masáž, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 2

Cena balíčku Dámská jízda (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x vodní fitness, 1x koupel s vonnou esencí, 1x aroma masáž, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 3

Cena balíčku Dámská jízda (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x vodní fitness, 1x koupel s vonnou esencí, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x aroma masáž, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 4

Cena balíčku Dámská jízda (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x vodní fitness, 1x koupel s vonnou esencí, 2x lymfoven se skořicovým gelem, 1x aroma masáž, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 5

Cena balíčku Beauty medical (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x čokoládová masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 6

Cena balíčku Beauty medical (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x čokoládová masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x lymfoven se skořicoým gelem, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 7

Cena balíčku Beauty medical (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x čokoládová masáž, 2x koupel s vonnou esencí, 2x lymfoven se skořicovým gelem, 1x masáž lávovými kameny, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 8

Cena balíčku Beauty medical (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 2x čokoládová masáž, 2x koupel s vonnou esencí, 2x lymfoven se skořicovým gelem, 3x masáž lávovými kameny, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 9

Cena balíčku Medical pro náročné (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 10

Cena balíčku Medical pro náročné (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 11

Cena balíčku Medical pro náročné (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např. 1x masáž lávovými kameny, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x parafínový zábal na ruce, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 12

Cena balíčku Medical pro náročné (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 1x masáž s aroma olejem, 1x klasická masáž, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x bylinná koupel, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x parafínový zábal na ruce, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 13

Cena balíčku Garra Rufa medical (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 2x Garra Rufa rybičky, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 14

Cena balíčku Garra Rufa medical (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 2x Garra Rufa rybičky, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 15

Cena balíčku Garra Rufa medical (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 2x klasická masáž, 1x perličková koupel, 3x Garra Rufa rybičky, 2x solná jeskyně), vstup do bazénu.

Balíček 16

Cena balíčku Garra Rufa medical (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 2x klasická masáž, 2x perličková koupel, 3x Garra Rufa rybičky, 3x solná jeskyně), vstup do bazénu.

Balíček 17

Cena balíčku Relax program (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 18

Cena balíčku Relax program (3 noci) zahrnuje:3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x lymfoven, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 19

Cena balíčku Relax program (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel v soli z Mrtvého moře, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 20

Cena balíčku Relax program (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel v soli z Mrtvého moře, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 21

Cena balíčku Antistres medical (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž aroma olejem, 1x bylinná koupel, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 22

Cena balíčku Antistres medical (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž aroma olejem, 1x bylinná koupel, 1x parafínový zábal na ruce, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 23

Cena balíčku Antistres medical (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 1x bylinná koupel, 1x masáž aroma olejem, 1x teplý rašelinový zábal, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 24

Cena balíčku Antistres medical (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 1x bylinná koupel, 1x masáž aroma olejem, 1x teplý rašelinový zábal, 1x parafinový zábal na ruce, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 25

Cena balíčku Manažerský medical pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x rašelinový zábal, 1x podvodní masáž celého těla, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 26

Cena balíčku Manažerský medical pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x rašelinový zábal, 1x podvodní masáž celého těla, 1x lymfoven, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 27

Cena balíčku Manažerský medical pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 2x rašelinový zábal, 1x podvodní masáž celého těla, 2x lymfoven, 1x klasická masáž, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 28

Cena balíčku Manažerský medical pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 2x rašelinový zábal, 2x podvodní masáž celého těla, 2x lymfoven, 1x klasická masáž, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

Balíček 29

Cena balíčku Velikonoce (3 nebo 4 noci) zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (v tom 1x slavnostní večeře včetně 1x zeleného piva (0,33 l), 1x welcome drink (Becherovka), lékařské vyšetření a 2 procedury (na výběr: suchá vodní masáž, částečná klasická masáž, perličková koupel, rybičky Garra Rufa, rašelinový obklad, parafín, suchá uhličitá koupel, lymfoven, oxytenoterapie, infrasauna, solná jeskyně), volný vstup do bazénu. Možnost dokoupení procedur se slevou až 30 %.

Balíček 30

Cena balíčku Valentýnský pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí, lahev sektu, jahody a 1 růže na pokoji při příjezdu, volný vstup do bazénu, 3 procedury (ubytování 2 noci) nebo 4 procedury (ubytování 3 noci) dle předpisu lékaře (např. perličková koupel s vonnou esencí, celotělový zábal s přísadou, infrasauna (30 min - pobyt na 3 noci), solná jeskyně pro dva).

Balíček 31

Cena balíčku Vánoce 2019 na 3 nebo 4 noci zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), welcome drink, lékařské vyšetření a 2 procedury dle doporučení lékaře (možnosti: suchá vodní masáž, částečná klasická masáž, perličková koupel, rybičky Garra Rufa, rašelinový obklad, parafín, suchá uhličitá koupel, oxygenoterapie, infrasauna, lymfoven, solná jeskyně), Vánoční večer s hudbou a slavnostní večeří, malý dárek, volný vstup do bazénu, Večírek s živou hudbou (25.12. nebo 27.12.).

Balíček 32

Cena balíčků Advent a Povánoční relax 2019 na 3 nebo 4 noci zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), welcome drink, lékařské vyšetření a 2 procedury dle doporučení lékaře (možnosti: suchá vodní masáž, částečná klasická masáž, perličková koupel, rybičky Garra Rufa, rašelinový obklad, parafín, suchá uhličitá koupel, oxygenoterapie, infrasauna, lymfoven, solná jeskyně), volný vstup do bazénu.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Krakonoš Vás uvítá v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra. Z města se k hotelu dostanete MHD, kabinovou lanovkou. Nachází se v klidném prostředí nad městem a nabízí kompletní lázeňské péče přímo v hotelu, bazén, solná jeskyně a další služby. V hotelu se používá přírodní lehce mineralizovaná voda z vlastního zdroje, která je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness. Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie. Množství lesů v nedalekém okolí uspokojí i Ty nejnáročnější sběratele hub. Již několik let budují tzv. pohádkový sochařský ráj, kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, u kterého se konají vánoční koncerty. Každoročně v září probíhají již tradiční 'Svatováclavské slavnosti' ke dni české státnosti.

POLOHA

hotel se nachází v krásném přírodním prostředí na okraji města blízko lesa, asi 2 km od Mariánských Lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, jídelna, kavárna, salónek, konferenční služby, venkovní terasa, pro děti - postýlka a stolička; hotel. trezor, směnárna, Wi-Fi (zdarma), výtah, léčebné centrum (solná jeskyně, infra sauna, lázeňské procedury (inhalace, elektroléčba, léčebný tělocvik, masáže, rybičky Garra Rufa)), bazén s protiproudem a relaxační místností, pedikúra, úschovna kol a lyží, hlídané parkoviště (za poplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje a apartmány s možností přistýlky (u pokojů na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, telefon, lednička, Wi-Fi (zdarma). Apartmány navíc: samostatná ložnice, rozkládací pohovka (pro 1 dospělého nebo 2 děti), rohová vana. 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu: snídaně (bufet) nebo polopenze (večeře - výběr ze 3 menu o 3 chodech), možnost dokoupení plné penze, možnost redukční, diabetické, vegetariánské nebo bezlepkové stravy (za příplatek 50,- Kč/os./den).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, golf (Royal Golf Clubu Mariánské Lázně), lyžování běžecké a sjezdové (Skiareál Mariánky - 100 m, v bezprostřední blízkosti hotelu se nachází kabinková lanovka), paintball, tenisové kurty. Volný čas: park miniatur Boheminium, jízdárna a obora s daňky, přímo před hotelem se nachází Pohádkový sochařský ráj - sochy ze známých pohádek.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

dle výběru pobytu - ubytování se snídaní nebo polopenzí, vstup do bazénu.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek, komplexní zdravotní pojištění. Příplatky - za 1lůžkový pokoj.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Daen, IČ: 61168807, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Mariánské Lázně

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

18 uživatelů

Pořadí

16. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Karlovarský kraj

Poslední komentář

6.4.2019 | Neluše
Datum pobytu: duben 2019
Velké zhoršení od roku 2017

Nejnovější recenze

2
6.4.2019 | Neluše
Datum pobytu duben 2019
2/5 - Horší
Velké zhoršení od roku 2017
5
16.3.2019 | Naděžda Janáková
Datum pobytu březen 2019
5/5 - Úžasné
MOC PĚKNÝ
5
17.1.2019 | Lena
Datum pobytu leden 2019
5/5 - Úžasné
Dojem z pobytu máme velice dobrý a velice rádi se sem někdy vrátíme.

Mariánské Lázně - Hotel KRAKONOŠ ***+

Číslo zájezdu: 1444884
Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Všechny termíny a možnosti (6547)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
St 25.11 – St 2.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Čt 23.4 – Čt 30.4.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Pá 24.4 – Pá 1.5.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Po 23.11 – Po 30.11.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Út 24.11 – Út 1.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Čt 26.11 – Čt 3.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Pá 27.11 – Pá 4.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
St 18.11 – St 25.11.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
So 21.11 – So 28.11.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Čt 19.11 – Čt 26.11.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Pá 20.11 – Pá 27.11.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
So 28.11 – So 5.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Ne 29.11 – Ne 6.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Čt 10.12 – Čt 17.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Pá 11.12 – Pá 18.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
St 9.12 – St 16.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Ne 6.12 – Ne 13.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Čt 3.12 – Čt 10.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
St 2.12 – St 9.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
So 5.12 – So 12.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Út 1.12 – Út 8.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Po 30.11 – Po 7.12.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Po 16.11 – Po 23.11.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Út 17.11 – Út 24.11.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč
Autem
Pá 13.11 – Pá 20.11.2020
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
snídaně
6 055 Kč