Mjus World Resort & Thermal Park: Rekreační pobyt 3 noci

  Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Körmend

4/5

Mjus World Resort & Thermal Park: Rekreační pobyt 3 noci

    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Körmend
Původní cena
5 890 Kč/os

Cena
5 580 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 342 694
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Informujeme, že z důvodu pravidelné údržby bude v níže uvedených dnech omezen provoz některých bazénů. Hotel Mosaic a JLounge bude mimo provoz v období od 8. do 11. května. Plánované otevření je 12. května ve 12:00.
Dětský bazén bude mimo provoz v období od 8 do 10. května. Plánované otevření je 11. května nejpozději ve 12:00.
Zážitkový bazén a vodní skluzavky budou mimo provoz v období od 12. do 15.června. Plánované otevření je 16. června nejpozději ve 12:00. Hostům bude v tomto období k dispozici mozaikový bazén (výjimečně i pro děti), dětský bazén a saunový svět (pouze pro dospělé).
Jako kompenzaci za omezení služeb (během pravidelné údržby bazénů) nabízíme plnou penzi za cenu polopenze.

Mjus World Resort & Thermal Park

Mjus World Resort & Thermal Park **** leží na okraji městečka Körmend nedaleko hranice s Rakouskem, pobliž národního parku Örségi a Balatonu, asi dvě hodiny cesty z Bratislavy. Hotelový rezort byl postaven v roce 2016 a neustále se zlepšuje. V 2021 byl otevřen nový saunový svět. Rezort nabízí špičkový servis, prostorný termální park, několik bazénů vč. dětského, tobogány, wellness centrum se saunovým světem, bowlingovou dráhu a výbornou gastronomii. Nechybí relaxační a klidové zóny, sportoviště a venkovní laguna určeba ke koupání v letních měsících. Je ideálním výchozím bodem pro objevování přírodních i historických památek v okolí. Rezort se nachází na okraji města a v jeho okolí jsou pole, zemědělská farma a výrobna nábytku. Uzavřený rezort a luxusní servis zaručeně přebijí tento první industriální dojem.

Ubytování

Hotel  Mjus World Resort & Thermal Park je obklopen velkou zelenou udržovanou a oplocenou plochou letního koupaliště a sportovišť o rozloze téměř 45 000 m². Nabízí ubytování v designových prosluněných pokojích  a apartmánech. Hosté se mohou ubytovat v pokojích typu SMART (25 m²) pro jednu nebo dvě osoby, v prostornějších pokojích typu PREMIUM (27 m²)  s možností přistýlky, v pokojích GRAND (27 m²)  s možností až dvou přistýlek a v luxusních apartmánech (31 – 54 m²) nabízejících komfort a soukromí. Ke standardní výbavě patří balkon, pohodlná postel s matrací s paměťovou pěnou, pohovka, LCD televize se satelitními programy, minibar, pracovní stůl, vysokorychlostní WIFI připojení, trezor, moderní koupelna s prostorným sprchovým koutem, sušička na vlasy, župan, pantofle a set přírodních kosmetických produktů. Pokoje se vyznačují italským designem s menším počtem úschovných prostorů ale s dostatkem úložných prostorů, háčků a ramínek na pověšení oblečení. 

Gastronomie

Během svého pobytu si můžete vychutnat špičkovou gastronomii založenou na kvalitních surovinách a tradičních recepturách podle maďarské, italské a mezinárodní kuchyně. Ráno na Vás bude čekat bohatá snídaně s pestrým výběrem teplých a studených jídel. Večer si můžete vybírat z pestrého bufetu předkrmů, hlavních jídel a dezertů včetně vegetariánských a dietních pokrmů. V nabídce je i a la carte menu s maďarskými a italskými specialitami. Milovníci italské pizzy mohou navštívit místní tradiční pizzerii.

Na skleníčku lahodného vína nebo koňaku zve elegantní Lounge bar otevřený až do 23:00 h. Na italské preso s domácím moučníkem si můžete zajít do hotelové cukrárny. Během relaxace v termálním parku je k dispozici wellness bar s posezením a nabídkou pizzy a jiných delikates. Další bary najdete vedle jeskynního bazénu a v bambusovém koutku. V rezortu se nachází i vyhlášená cukrárna a pizzerie.

Termální park a wellness centrum

Rezort je doslova rájem pro milovníky wellness zážitků, vodní zábavy a relaxace. Místní termální park s vodní plochou  téměř 1 800 m² nadchne i náročnější klienty. Termální voda je čerpána z hloubky přes 1000 metrů. Součástí termálního parku je jeskynní bazén (Caves Pool) s výhledem na okolní park a čtyřmi umělými jeskyněmi. Pro nejmladší hosty je zde připravená barevná herna s animátory a relaxační místnost. Dále můžete odpočívat v bazénu s mozaikou ve stylu římských lázní, který je vyhrazen pouze pro osoby starší 16 let. Bazén je vybaven podvodními masážními tryskami a sedacími plochami a venkovními a vnitřními vířivkami. Uprostřed hotelového parku se nachází jezerní bazén s dětskou částí. Zde je možnost se ochladit během letních horkých měsíců. Hned u bazénu najdete bar s občerstvením a slunící plochy. Venkovní termální park láká na panoramatické vířivky pro 4 osoby s krásnými výhledy na okolní krajinu.

Milovníci vodní zábavy se mohou těšit na dva tobogány denně otevřené 10:00 - 12:00 a 15:00 - 18:00. Širší tobogan si můžete užít na nafukovacích raftech.

Na prvním patře termálního parku se nachází panoramatické wellness centrum s úchvatnými výhledy. Hosté si zde mohou vybírat z široké nabídky masáží a relaxačních procedur. Nechybí také menší saunový svět s římskými koupelemi, tureckou saunou, bio saunou, suchou finskou saunou, Kneipovým chodníkem a zážitkovými sprchami. V 2021 roce byla otevřena další velká část saunového světa a nová relaxační zóna.

Bowling

Po celodenní relaxaci si můžete užít rušnější místo v rezortu, kterým je bowling bar v americkém stylu. Bowling je otevřen ve všední dny od 18:00 do 22:00. V pátek a v sobotu je otevřen až do půlnoci.

Děti

Hotel je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Pro nejmladší hosty jsou zde k dispozici komfortní přistýlky, dětské postýlky, malé župánky, vysoké židle a dětská jídla v restauraci. Během dne děti mohou dovádět v barevném dětském koutku s hradem, skluzavkami a balonkovým bazénem, v herně v termálním parku vedle jeskynního bazénu nebo na dvou venkovních hřištích se skluzavkami, trampolínou a houpačkou. Každý den je pořádán zajímavý animační program.

Sport a rekreace

Milovníci aktivního odpočinku se mohou těšit na víceúčelové sportovní hřiště, kde si můžete zahrát tenis, basketbal nebo fotbal. Dále je k dispozici venkovní posilovna (work out) a půjčovna kol. Kolem hotelu jsou výborné podmínky pro provozování cyklistiky, joggingu nebo Nordic walkingu.

Okolí

Během odpolení procházky můžete navštívit historický hrad z 15. století. Město Komend bylo po dlouho dobu sídlem šlechtické rodiny Batthyány, která je považována za jednu z nejvýznamnějších maďarských rodin. Ve městě najdete několik paláců, které patřily této rodině. Doporučujeme také navštívít okolní zajímavá místa jakými jsou Kerca Bio farma, maďarské město Szombathely nebo kouzelné rakouské město Güssing se středověkým hradem. .

Domácí zvířata

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat na prostorném parkovišti před hotelem. Nechybí pochopitelně ani dobíjecí stanice pro elektroauta.

Destinace

Körmend je historické městečko ležící v západním Maďarsku, v župě Vas. Leží 5 kilometrů od hranice s Rakouskem a poblíž národního parku Őrségi Nemzeti Park. Město bylo po dlouho dobu sídlem šlechtické rodiny Batthyány, která je považována za jednu z nejvýznamnějších maďarských rodin. Ve městě najdete hrad z 15. století a několik paláců, které patřily této rodině. 

Körmend je obklopen krásnou přírodou a nabízí bohatou historii a kulturu. Zde se nachází také moderní a komfortní hotel Mjus, který může sloužit jako skvělé výchozí místo pro objevování této oblasti. Město Körmend je známé svými historickými památkami a malebnými uličkami, které nabízejí skvělé možnosti pro procházky a objevování místní kultury. Mezi nejvýznamnější památky patří zřícenina hradu Körmend, kostel sv. Mikuláše a radnice, které všechny stojí v samotném centru města. Město také nabízí mnoho restaurací a kaváren, kde můžete ochutnat místní speciality.

Okolí Körmendu je rovněž bohaté na turistické atrakce. Na sever od města se rozkládá Národní park Őrség, který je známý svými lesy, loukami, jezery a historickými vesnicemi. Oblast je ideální pro turistiku, cyklistiku, rybaření a pozorování ptáků.

Město má i termální koupaliště a bazény, kterou jsou propojeny s hotelem Mjus. V areálu se nachází krytý bazén, tobogány saunový svět, fitness centrum

Celkově je Körmend a jeho okolí ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou a malebnou lokalitu pro objevování místní historie, kultury a přírodních krás. Hotel Mjus pak nabízí komfortní a moderní ubytování pro ty, kteří chtějí mít vše na dosah ruky.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování, 3x polopenze (formou bohatého bufetu), neomezený vstup do termálního parku s vnitřními a venkovními bazény a skluzavkami, volný stup do wellness centra se saunovým světem (turecká lázeň, římské koupele, Bio sauna, finská sauna, venkovní vířivka, Kneippův chodník, zážitkové sprchy), volný vstup do fitness centra, animační programy pro děti i dospělé, zapůjčení županu a pantoflí, WIFI, parkování

Základní cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu ve výši 400 HUF / dospělý / noc
  • Při obsazení pokoje GRAND čtyřmi platícími osobami (2 lůžka a 2 přistýlky) je cena lůžka stejná jako v pokoji typu Premium.
  • V případě obsazení pokoje GRAND dvěma nebo třemi osobami se účtuje poplatek.
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Geovita, s.r.o., IČ 28568541.
Lokalita dle pořadatele: Západní Maďarsko, Körmend

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Mjus Resort & Thermal Park ****
Všechny zájezdy do  Mjus Resort & Thermal Park

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 342 694
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 1 recenzí


Martiník Pavel únor 2019
Hodnocení. 13.2.19 jste mi zaslali, že obdržím 5 dnů před odjezdem cestovní pokyny, avšak 15.2.19 byl nástup a žádné informace jsem neobdrž... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Mjus World Resort & Thermal Park: Rekreační pobyt 3 noci
    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Körmend

Původní cena
5 890 Kč/os

Cena
5 580 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 342 694

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 580 Kč
příplatek za ubytování v pokoji GRAND - dospělá osoba
0
990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
220 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
136 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč