Termín:
20. 9. – 22. 9. 2019
Počet dní:
3 (pá – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Původní cena:
4 690  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Vídeň - města hudby a kultury, které inspirovalo v tvorbě takové velikány, jako byl Mozart, Beethoven či Schubert. Během poznávacího zájezdu navštívíme ty nejkrásněji skvosty, které nám tato metropole nabízí, a o včetně sladké tečky v podob Sachrova dortu.

Překrásné historické město, které nám je blízké a rozhodně co nabídnout. Ve Vídni se můžete těšit na historii, zábavu i dobré jídlo. K nejkrásnějším památkám a kulturnímu dědictví patří Dóm sv. Štěpána, kostel sv. Petra, Schönbrunn, Vídeňská státní opera, kostel sv. Karla Baromejského a mnoho dalšího.
Ochutnat můžete výborný Sacherům dort v hotelu, kde tento lahodný dezert poprvé spatřil světlo světa, zapít ho můžete výtečnou Vídeňskou kávou. Pokud příliš neholdujete sladkému, ochutnat můžete i vídeňský telecí řízek. Navštívit můžete i atrakci obří kolo v zábavním parku Prátr.

Program

1. den: Odjezd v ranních hodinách. V poledne příjezd do Vídně, autobusem okruh po Ringu, následuje procházka s průvodcem od památníku Marie Terezie přes Hofburg ulicí Kohlmarkt, Graben ke kostelu sv. Štěpána. Odpoledne individuální volno, doporučujeme návštěvu Hofburgu nebo procházku po známé Mariahilferstrasse. Navečer odjezd na ubytování.

2. den: Po snídani odjezd do Belvederu - barokní sídlo Evžena Savojského a k Hundertwaserhausu. Po krátké prohlídce přejedeme k Schonbrunnu, letní rezidenci Habsburků. Odpoledne návštěva Prateru nebo osobní volno. Večer odjezd na ubytování.

3. den: Po snídani odjezd do Mayerlingu, návštěva barokního opatství Heiligenkreuz a nakonec městečka Laxenburg, které bylo útočištěm Habsburků. Je zde krásný zámecký park s neogotickým hradem Francesburgem. Odjezd do ČR.

Nástup / Výstup

PRAHA - 5:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
JIHLAVA - 7:15 TŘÍDA LEGIONÁŘŮ/PARKOVIŠTĚ ZA BILLOU
BRNO - 8:30 UL. ROOSVELTOVA U JANÁČKOVA DIVADLA
MIKULOV - 10:00 ČERPACÍ STANICE SHELL, U HOTELU MARCINČÁK

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Autobusovou dopravu
Ubytování se snídaní
1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
Služby průvodce (s plným výkladem v autobuse, omezeným po městě)

Základní cena nezahrnuje

Vstupy do objektů
MHD 15€
Pobytovou taxu 5€
Příplatek za jednolůžkový pokoj
Cestovní a úrazové pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Vídeň
  • Místo dle CK: Vídeň

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.


Mozartova Vídeň a okolí

Číslo zájezdu: 1164355
Rakousko, Rakouské termály, Vídeň, Vídeň

Všechny termíny a možnosti (1)