Panama - Nikaragua - Kostarika

Panama, Kastilie a León, Nikaragua, Panama, León, Managua, Panama City

Panama - Nikaragua - Kostarika

  Panama, Kastilie a León, Nikaragua, Panama, León, Managua, Panama City
Číslo zájezdu: 1 728 007
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1. den: Odlet z Prahy do Panama City (s přestupem), transfer do hotelu. Ubytování, nocleh.

2. den: Snídaně. Během prohlídky města nevynecháme Staré město, El Amador Causeway či budeme obdivovat moderní výstavbu. Prohlídka Panamského průplavu, možnost pozorování lodí a provozu celého průplavu, muzea průplavu. Odpoledne návštěva muzea Biodiversidad, které navrhl světově proslulý architekt Frank Gehry. Nocleh v Panama City.

3. den: Po snídani návštěva indiánského kmene Embera v Rio Chagres, kde můžeme ocenit životní styl jednoho z domorodých etnik, jeho ruční řemesla a suvenýry. Kromě návštěvy si můžeme vychutnat osvěžující vody vodopádu.

4. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do hlavního města Nikaragui - Managua. Krátká prohlídka města a transfer do Leonu. Během prohlídky Leonu nevynecháme katedrálu či muzeum básníka Rubena Daria, které se nachází v krásném koloniálním domě. Ubytování. Nocleh v Leonu.

5. den: Snídaně. Brzy ráno odjezd do Granady. Cestou navštívíme národní park Masaya. Vyrazíme i na vrchol sopky, kde bude možnost pozorovat červenou zářící lávu uvnitř kráteru. Přejezd k návštěvě trhu Masaya, kde místní řemeslníci nabízí předměty - ručně vyráběnou barevnou keramiku či kožené zboží. Odjezd na ubytování. Nocleh.


6. den: Po snídani návštěva koloniálního města Granada, nejstaršího města na kontinentě. Prohlédneme si historickou část města včetně dominantní 500 let staré katedrály La Merced s nádherným výhledem na město či muzeum San Francisco. Na závěr dne prohlídka muzea čokolády, kde uvidíme proces výroby. Možnost výroby vlastní čokolády. Nocleh.

7. den:
Po snídani přejedeme do Kostariky, do oblasti národního parku Monteverde. Cesta vede krásnou scenérií jezera Arenal. Uvidíme různé plantáže např. cukrové třtiny, kávy či banánů. Večeře a nocleh v Monte Verde.
8.den: Po snídani následuje návštěva národního parku Monteverde nedaleko městečka Santa Elena, V ceně je vstup na visuté lávky v korunách džungle s panoramatickým výhledem. Rezervace o 10500 hektarech v nadmořské výšce 1200 až 1400 m n. m. nabízí jiný pohled na flóru a faunu a ukazuje velké přírodní bohatství Kostariky. Nocleh.

9. den: Po snídani transfer do La Fortuny. Odpoledne výlet k sopce Arenal, uvidíme staré lávové pole z předchozích velkých erupcí. Následuje návštěva termálních pramenů v hotelu Baldi s řadou různě teplých až horkých bazénů. Možnost koupání. Odjezd na ubytování. Nocleh.


10. den: Snídaně, transfer na letiště v San Jose, odlet (s přestupy) do Prahy.


11. den: Přílet do Prahy ve večerních hodinách.

Výhody nabídky

NOVINKA 2020
Poznejte to nejlepší....

Základní cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků s přestupem
 • místní přelet Panama City – Managua včetně tax a příplatků
 • pozemní dopravu dle programu
 • služby místního českého / slovenského průvodce
 • 9 noclehů se snídaní v hotelech ***/**** dle programu
 • stravování dle programu
 • vstupy dle programu
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje:
 • spropitné (místní personál, průvodce, řidič)
 • vstupy mimo program
 • turistickou taxu cca 13 USD (Nikaragua)
 • odletovou taxu cca 26 USD (Kostarika).

Základní cena nezahrnuje

Volitelné služby

 • přípl. za jednolůžkový pokoj 16 990 Kč

Informace

Minimální počet pro realizaci zájezdu 12 osob. K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/dp), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: LEÓN, Managua, Monteverde, Panama City

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 728 007
dnes 7.30–18 h

Nezávazná objednávka

Panama - Nikaragua - Kostarika
  Panama, Kastilie a León, Nikaragua, Panama, León, Managua, Panama City

Původní cena
85 130 Kč/os

Cena
81 159 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 728 007

Zájezd

dospělá osoba
2
81 159 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 11 dní
0
1 Kč