Paříž a Londýn

Francie, Velká Británie, Anglie, Paříž a okolí, Londýn, Paříž

Paříž a Londýn

  Francie, Velká Británie, Anglie, Paříž a okolí, Londýn, Paříž
Původní cena
11 590 Kč/os

Cena
9 590 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 178 366
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Doprava autokarem - odjezdová místa (Trasa A)

Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Příplatek 150 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov Příplatek 250 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.

Povinné smluvní údaje

Cestovní kancelář odpovídá za řádné poskytnutí sjednaných služeb a má povinnost poskytnout zákazníkovi pomoc v nesnázích. Služby cestovního ruchu dle této smlouvy se poskytují v jazyce místa pobytu země a registrace leteckého či autokarového dopravce, poskytují se jako skupinové služby, velikost skupiny je omezena kapacitou poskytovaných služeb a nejsou obecně vhodné pro osoby s omezenou pohyblivostí. Minimální počet osob pro uskutečnění zájezdu je X (při autobusové dopravě) a Y (při letecké dopravě).

Informace

Každý cestující je osobně zodpovědný za dodržování pasových, celních, vízových a zdravotních a dalších předpisů země, do které cestuje. Veškeré náklady, které vzniknou nedodržením těchto předpisů nese cestující.

Program
1. den

Odjezd, cesta přes ČR, SRN do Francie.

2. den

Ráno příjezd do Paříže, okružní jízda: Bastilla, Hotel de Ville, Rivoli, Concorde, Pont Caroussel, Orsay.Procházka městem s průvodcem Latinskou čtvrtí: Pantheon, Sorbonna, Lucemburské zahrady; St. Germain.Poté Conciergerie, katedrála Notre Dame, radnice, centrum G. Pompidou, Palais Royal, Louvre, Tuilleries.Osobní volno k návštěvě muzeí: Orsay, Louvre a jiných. Nocleh.

3. den

Paříž – Eiffelova věž, volno k návštěvě této dominanty. Pokračování prohlídky: Martova pole, vojenská škola, kolem Invalidovny na nám. Svornosti. Osobní volno k návštěvě muzeí nebo nákupům na Champs Elysées a obchodní ulici Rivoli. Okružní jízda: Vítězný oblouk, Champs Elysées, Madeleine, Opera, Vendome. Fakultativně plavba lodí po Seině. Nocleh.

4. den

Ráno odjezd do Calais. Transfer do Anglie. Londýn, okružní jízdaměstem: bankovní centrum City, Bank of England, Lloydova pojišťovna, burza, Mansion House, St. Mary-le-Bow. Katedrála sv. Pavla a volno k návštěvě, most Milénia, Shakespearovo divadlo New Globe, Southwark Cathedral. Odjezd autokarem kolem Monumentu k Toweru. Hrad Tower s královskými korunovačními klenoty, známý most Tower Bridge, možnost návštěvy malebných doků sv. Kateřiny, HMS Belfast. Nocleh.

5. den

Ráno zastávka v Greenwichi u parku s královskou observatoří (exteriér) a nultým poledníkem. Londýn: pokračování v prohlídce města – Parlament, Westminsterské opatství, vládní budovy ve Whitehallu včetně sídla premiéra v Downing st. Přes nejkrásnější londýnský park St. James k sídlu královny v Buckinghamském paláci. Pak Piccadilly Circus a Trafalgarské náměstí. Osobní volno k návštěvě muzeí (Národní Galerie, BritishMuseum, Imperial WarMuseum), nebo možnost nákupů na obchodní třídě Oxford street, Covent Garden, či možnost jedinečného zážitku při jízdě na London Eye – obřím londýnském kole s panoramatickým výhledem na Londýn. V podvečer odjezd. Transfer do Calais, noční cesta Belgií a Německem.

6. den

Návrat do ČR

Základní cena zahrnuje

  • 3 x ubytování v hotelu **/*** (osoba na přistýlce do 12 let)
  • dopravu moderním klimatizovaným autokarem
  • transfer přes La Manche
  • průvodce
  • zákonné pojištění CK, DPH

Základní cena nezahrnuje

  • Vstupy, místní taxy, vjezd do historické Paříže a Londýna
  • rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 200 Kč na osobu

Informace o zájezdu

Pořadatel: WISNAR groupe mondiale s.r.o., IČ 06514316.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Londýn, Paříž
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 178 366
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

Paříž a Londýn
  Francie, Velká Británie, Anglie, Paříž a okolí, Londýn, Paříž

Původní cena
11 590 Kč/os

Cena
9 590 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 178 366

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 590 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
348 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč