Paříž a neznámá Normandie (autobusem)

  Francie, Normandie, Paříž a okolí, Caen, Giverny, Paříž, Rouen

Paříž a neznámá Normandie (autobusem)

    Francie, Normandie, Paříž a okolí, Caen, Giverny, Paříž, Rouen
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách do Francie.
2. den: Příjezd do Paříže, prohlídka města s průvodcem - Náměstí svornosti, Tuilerijské zahrady, malý Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Centre G. Pompidou, Forum des Halles, Palais Royale, Madelaine, volno, odjezd na ubytování na okraji Paříže, fakultativně večeře.
3. den: Odjezd do Giverny, návštěva domu a úchvatné Monetovy zahrady, odjezd do Les Andelys, jednoho z nejhezčích míst severní části Francie na řece Seině pod hradem Gaillard z roku 1197, pokračování do Rouen – prohlídka města, ubytování v oblasti, fakultativně večeře.
4. den: Pokračování cesty údolím řeky Seiny do Pont-Audemer, města na říčce Risle, které okouzlí návštěvníky svými uličkami s hrázděnými domy a četnými kanály, přejezd na pobřeží kanálu La Manche na bílé Alabastrové pobřeží, Étretat – návštěva půvabného lázeňského městečka známého především díky útesu Falaise dę Aval zerodovanému do oblouku, odjezd do Le Havru, prohlídka důležitého francouzského přístavu, ubytování v oblasti, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd do Ouistreham - Muzeum vylodění, první muzeum vybudované na památku 6. června 1944 a bitvy o Normandii, obnovený 17 metrů vysoký německý bunkr s vybavením, přístav, maják. Po pobřeží cesta do Longues - kompletní zachovalá baterie s kanony, Arromanches - Muzeum umělého přístavu, obrovské betonové plochy ve vodě - zbytky přístavu - památka na vylodění, Omaha Beach a Colleville sur Mer - americký vojenský hřbitov rozprostírající se na 70 hektarech velkého zeleného parku na břehu moře, Pointe du Hoc - baterie pobřežních děl. Odjezd do oblasti Caen, ubytování, fakultativně večeře.
6. den:
Po snídani Caen - prohlídka bývalého hlavního města Normandského vévodství, jehož historické jádro tvoří rozlehlá opatství a hrad. Mont st. Michel – druhé nejnavštěvovanější místo Francie, žulový přílivový ostrov, který spojuje s pevninou pouze silnice, nachází se zde klášter z 11.-16. století, gotické klášterní budovy, opevnění z 13.-15. století; ostrov, záliv i klášter jsou na Seznamu světového dědictví UNESCO. Odjezd do Paříže, ubytování, fakultativně večeře.
7. den:
V Paříži volno k návštěvám památek a muzeí, ve večerních hodinách odjezd do ČR.
8. den: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Základní cena zahrnuje

 • dopravu autokarem
 • 5 noclehů v hotelech** s kontinentální snídaní ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
 • služby průvodce
 • pojištění dle zák. č.159/1999 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Informace

Změna programu vyhrazena.

Minimální počet účastníků pro realizaci je 30 osob.

 • AKCE MORAVA - pro klienty z Moravy zdarma jízdenka ČD do/z Prahy.
CENA NEZAHRNUJE:
 • vstupy do památkových objektů
 • přepravu MHD
 • FAKULTATIVNÍ SLUŽBY:
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.990,- Kč
 • 5 večeří 2.990,- Kč
 • příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250,- Kč

Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.

ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V EUR):

Paříž:
 • Eifellova věž - cca 15 €

  Vítězný oblouk - cca 8 €

  Muzeum d´Orsay - cca 11 €

  Saint Chapelle - cca 9 €

  Invalidovna - cca 9 €

  Sacré Coeur - zdarma, krypta - cca 5 €

  Pantheon - cca 7 €

  Notre Dame - zdarma, věž - cca 3 €, krypta - cca 5 €

  Monetovy zahrady Giverny - cca 12 €

  Arromanches muzeum - cca 7 €

 • Caen:

Le Mémorial - cca 20 €

Abbaye-aux-Hommes - kostel zdarma

Chateau de Caen - zdarma

 • klášter - cca 2 €
 • muzeum Normandie - cca 4 €

Mont St. Michel - cca 9 €

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Caen, Giverny, Paříž, Rouen

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 727 956
dnes zavřeno

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Paříž a neznámá Normandie (autobusem)
    Francie, Normandie, Paříž a okolí, Caen, Giverny, Paříž, Rouen

Cena
9 699 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 727 956

Zájezd

dospělá osoba
2
9 699 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Evropa Light - za osobu
2
300 Kč
příplatek za cestovní pojištění Evropa Complex - za osobu
0
590 Kč
příplatek za cestovní pojištění Evropa Complex Plus - za osobu
0
990 Kč
příplatek za připojištění Extra Covid Evropa - za osobu
0
290 Kč