Penzion JELENA

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Brist

Penzion JELENA

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Brist
Původní cena
8 490 Kč/os

Cena
7 216 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 040 810
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Penzion JELENA

Poloha

příjemný penzion se nachází v malém a klidném letovisku Brist, cca 300 m od centra.

Vybavení a služby

restaurace, parkoviště, Wi-Fi ZDARMA, terasa.

Ubytování

Pokoj č. 102 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, francouzský balkon a boční pohled na moře, pokoj na 1. patře.
Pokoj č. 103 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a patrovou postelí pro dvě děti do 12 let, velký balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 1. patře
Pokoj č. 104 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, velký balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 1. patře
Pokoj č. 105 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí,  balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 1. patře.
Pokoj č. 106 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, balkon, pohled na hory, pokoj na 1. patře
Pokoj č. 107 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a třetím lůžkem, francouzský balkon a boční pohled na moře, pokoj na 2. patře.
Pokoj č. 108 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a patrovou postelí pro dvě děti do 12 let, velký balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 2. patře.
Pokoj č. 109 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, velký balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 2. patře
Pokoj č. 110 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, balkon a přímý pohled na moře, pokoj na 2. patře
Pokoj č. 111 - dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, balkon, pohled na hory, pokoj na 2. patře
Každá pokoj má klimatizaci, se sprchu a WC, SAT TV, Wi-Fi ZDARMA, posezení na balkoně. Pokoje 2+2 jsou prioritně obsazovány dvěma dospělými a dvěma dětmi do 12 let.
Hostům penzionu Jelena jsou k dispozici v restauraci 2 společné ledničky.

Sport a zábava

vyžití dle místní nabídky.

Stravování

polopenze - snídaně kontinentální (servírovaná) a večeře (výběr ze 2 menu). Domácí s kuchyně s domácími produkty.

Pláž

oblázková, cca 130 m, vhodná pro děti.

Doplňující informace

Pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./den- se platí na místě. Pobyt se psem na vyžádání - cca 5 EUR/den, platí se na místě.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí

Základní cena nezahrnuje

Volitelné doplatky

  • Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Pobyt se psem - 5 EUR/den, platba na místě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Brist

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 040 810
dnes 12–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Penzion JELENA
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Brist

Původní cena
8 490 Kč/os

Cena
7 216 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 040 810

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
7 216 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku (povinný)
0
2 125 Kč
příplatek za volné místo vedle sebe 100% garance - cesta tam
0
1 190 Kč
příplatek za volné místo vedle sebe 100% garance - cesta zpět
0
1 190 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč