Pobaltí a Petrohrad (autobusem)

  Estonsko, Litva, Lotyšsko, Rusko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Severozápadní federální okruh, Kernavé, Petrohrad, Riga, Tallinn, Trakai, Vilnius

Pobaltí a Petrohrad (autobusem)

    Estonsko, Litva, Lotyšsko, Rusko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Severozápadní federální okruh, Kernavé, Petrohrad, Riga, Tallinn, Trakai, Vilnius
Původní cena
18 590 Kč/os

Cena
17 479 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 737 067
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách přes Polsko.
2. den: Příjezd do Vilniusu, města připomínajícího atmosférou a půvabem Prahu, pokladnice architektonických památek od gotiky po klasicismus, okružní jízda a prohlídka města s průvodcem – Staré město, Gediminasův hrad, katedrála, náměstí, univerzita, kostely sv. Anny a sv. Bernarda, nové město, volno… V odpoledních hodinách odjezd do národního historického parku Trakai ležícím na poloostrově obklopeném desítkami jezer, prohlídka jedinečných památek oblasti – hradu Trakai. Kernavé – výjimečné archeologické naleziště v údolí řeky Neris zahrnující město Kernavé, pevnosti, pohřebiště atd. z dob pozdního paleolitu až do středověku (UNESCO). Návrat do Vilniusu, ubytování, fakultativně večeře, volno.
3. den: Po snídani odjezd do Rigy se zastávkami na Hoře křížů – jediné místo na světě, kde je na pahorku postaveno několik tisíc křížů – a zámku Rundále – nejvýznamnější soubor barokních staveb v Pobaltí, příjezd do hlavního města Lotyšska – Rigy, ubytování, fakultativně večeře, volno.
4. den: Po snídani okružní jízda a prohlídka největšího města Pobaltí – Staré město – Rižský dóm (největší kostel v Pobaltí), náměstí, hrad, Švédská brána, Prašná věž, Parlament, volno, odjezd do největšího lázeňského města Pobaltí - Jurmala - známého pro své přírodní bohatství, léčivé bahno, minerální vody a půvabnou dřevěnou architekturu, volno. Odpoledne návštěva nedaleké Turaidy - prohlídka města s průvodcem - hradní areál, selská stavení, nádherná příroda, jeskyně a výhled na nedaleké město Siguldu, odjezd na ubytování, fakultativně večeře.
5. den: Po snídani odjezd do Tallinu, okružní jízda a prohlídka malebného historického jádra města – Staré město – Radniční náměstí, radnice, městské hradby…, Horní město – Hradní náměstí, pravoslavná katedrála Alexandra Něvského, hrad Toompea, kostel sv. Mikuláše…, volno, ubytování, fakultativně večeře.
6. den: Po snídani odjezd do Petrohradu s případnou zastávkou ve městě Narva na hranicích s Ruskem, příjezd do Petrohradu – okružní jízda a prohlídka města přeplněného památkami včetně Petropavlovské pevnosti a katedrály sv. Isaka, ubytování, fakultativně večeře, volno, fakultativně vstupenka na Ruský národní večer.
7. den: Po snídani celodenní prohlídka města s průvodcem – Ermitáž, Zimní palác…, Petrodvorce – prohlídka areálu jedinečných parků, paláců, fontán…, volno, nákupy, návrat na ubytování, fakultativně večeře.
8. den: Po snídani odjezd z Petrohradu se zastávkami do Lotyšska, tranzitní ubytování.
9. den: Po snídani odjezd přes Litvu a Polsko se zastávkami do ČR.
10. den: Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Výhody nabídky

• bohatý a atraktivní program
• vstupy v Petrohradu v ceně

Základní cena zahrnuje

• dopravu autokarem
• 7 noclehů v hotelech 3* ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím
• průvodce, místní taxy
• vstupy do Petrodvorců, chrámu sv. Isáka, Petropavlovské pevnosti a Ermitáže
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Informace

Měsíc předem dodat náležitosti k vízům (Pokud si klient zakoupí tuto FS u nás).

Fakultativní služby:
• 7 večeří 3.390,- Kč
• příplatek za jednolůžkový pokoj 4.590,- Kč
• vstupenka na folklorní představení 'Ruský národní večer' 1.690,- Kč
• ruské vízum 2.190,- Kč

Informace:
Změna programu vyhrazena.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 30 osob.

Cena nezahrnuje:
• vstupy do památkových objektů kromě Petrohradu

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Jurmala, Kernavé, Petrohrad, Riga, Tallin, Trakai, Turaida, Vilnius

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 737 067
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

Pobaltí a Petrohrad (autobusem)
    Estonsko, Litva, Lotyšsko, Rusko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Severozápadní federální okruh, Kernavé, Petrohrad, Riga, Tallinn, Trakai, Vilnius

Původní cena
18 590 Kč/os

Cena
17 479 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 737 067

Zájezd

dospělá osoba
2
17 479 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč