Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas

  Panama, Playa Blanca

5/5

Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas

    Panama, Playa Blanca
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Jeden z nejnavštěvovanějších resortů ve střední Americe! Resort s 24-hodinovým ALL INCLUSIVE!

Přehled

ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin) vhodné pro rodiny s dětmi možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči 9 bazénů 3 skluzavky (70, 60 a 13 m dlouhé) kino pod širým nebem široká nabídka animačních programů možnost čerpat ALL INCLUSIVE i v á la carte restauracích bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku

Stručná poloha

cca 90 minut od letiště přímo na písečné pláži u golfového hřiště

Poloha

Playa Blanca, jižní část ostrova, rozlehlý komplex o několika nízkopatrových budovách leží uprostřed tropické vegetace přímo u písečné pláže na břehu Tichého oceánu. Součástí komplexu je i 18jamkové mistrovské golfové hřiště. Vzdálenost od letiště a od hlavního města Panama City cca 90 minut jízdy.

Vybavení resortu

852 pokojů v tropickém koloniálním stylu. Klimatizace, 10 restaurací, 3 snack grill, 2 pizzerie, 11 barů, diskotéka, letní kino, 10 bazénů (jeden s 3 skluzavkami, jeden jen pro dospělé), 3x whirlpool, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, kajaky, tenis, plážový volejbal, golf, animační programy, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, kasino, lékař, Wi-fi internet zdarma v lobby, pronájem aut, pronájem bicyklů.

Vybavení pokoje

Garden view pokoj - klimatizace, minibar, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 3 dospělých osob a možnost ubytování až 4 osob (max. 2 děti do 12 let).

Garden view pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 3 dospělé osoby nebo 2 dětí do 12 let

Garden view pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 3 dospělé osoby nebo 2 dětí do 12 let

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).

Názor CK

Jeden z nejnavštěvovanějších resortů ve střední Americe! Resort s 24-hodinovým ALL INCLUSIVE!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů, případně ve vilách u golfového hřiště.

Poznámka - letecká doprava

Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Panama City - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Panama, Playa Blanca
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 539 945
dnes 8–18 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Panama

5/ 5 15 recenzí


Avi únor 2020
Nezapomentutelná dovolená v Panamě. Jedná se o obrovský rezort, který je na nádherné, široké pláži s jemným pískem. Teplé moře. Dokonalé počasí, skvělé jídlo, skvělí... celá recenze


Luboš březen 2020
Pochvala. Skvělá dovolená, ke které pomohla delegátka Michaela a Jarmila, které se nám během pobytu ochotně věnovaly. Žádný problém pro ně n... celá recenze


míra únor 2020
Pohodová dovolená. Báli jsme se velkého resortu ale byl tu klid a pohoda na pláži místa dost místní upřednostňují bazeny a to je dobře lide vstřícní... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Nezávazná objednávka

Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas
    Panama, Playa Blanca

Cena
68 400 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 539 945

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
68 400 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba na pevném lůžku
0
24 850 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
2 280 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
1 392 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 12 dní
0
1 290 Kč