Sandies Tropical Village

  Keňa, Severní pobřeží, Malindi

5/5

Sandies Tropical Village

    Keňa, Severní pobřeží, Malindi
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Resort ve stylu tradiční masajské vesnice se spoustou možností zábavy a sportovního vyžití!

Přehled

pro aktivně strávenou dovolenou dobré podmínky pro šnorchlování a potápění sesterskýhotel Sandies Malindi Dream Garden bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku ALL INCLUSIVE v ceně

Stručná poloha

cca 120 minut jízdy z letiště v Mombase přímo u krásné písečné pláže

Poloha

Malindi, v tropické zahradě, přímo u bílé písečné pláže, 5 minut od centra městečka. Vzdálenost od letiště v Mombase cca 2 hodiny jízdy.

Vybavení resortu

36 superior garden, 49 deluxe garden pokojů a 24 garden junior suite ve dvoupodlažních bungalovech. 2 restaurace, 3 bary, bazén, SPA centrum a fitness (v sesterském resortu Dream of Africa), potápění, šnorchlování, vodní sporty, plážový volejbal, plážový fotbal, windsurfing, katamarány, kanoe, rybaření, safari, stolní tenis, animační programy, diskotéka, boutique, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet, TV místnost.

Vybavení pokoje

Deluxe pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, fén, telefon, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí

Stravování

formou ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Resort ve stylu tradiční masajské vesnice se spoustou možností zábavy a sportovního vyžití!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha-Mombasa-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

vízum 2.500 Kč (příp. 51 USD, pokud si klienti požádají online o vízum sami), komplexní cestovní pojištění.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Severní pobřeží, Malindi
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sandies Tropical Village Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Sandies Tropical Village Resort

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 178 050
dnes 8–18 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Severní pobřeží

5/ 5 11 recenzí


Verča + Lucka březen 2019
Recenze hotelu Sandies Tropical Village ****. Tento hotel na nás působil velmi klidně. Milý a přátelský personál, dobrá lokalita, přímo u moře. ... celá recenze


Michaela P únor 2018
Jambo, Sandies Tropical Village, a Hakuna matata. Do Keni se jezdí hlavně na safari, v další řadě za teplem a odpočinkem. Všechny tyto očekáváním byly vyplněny. Safari naprosto j... celá recenze


Michaela P únor 2018
Jambo, Sandies Tropical Village, a Hakuna matata. Do Keni se jezdí hlavně na safari, v další řadě za teplem a odpočinkem. Všechny tyto očekáváním byly vyplněny. Safari naprosto j... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Keňa

Podobně jako sousední Tanzanie je i Keňa zárukou nevšedních zážitků během odpočinkové i aktivní dovolené. Západní část země patří horám, východ země se svažuje směrem k Indickému oceánu. Keňa je zemí nekonečných savan, ve kterých můžete pozorovat tradiční zvěř jako lvy, slony, žirafy a zebry. Odpovídá tomu větší množství rezervací a věhlasných národních parků. Nenechte si ujít místní safari v přirozeném prostředí. Pobřeží Indického oceánu je nádhernou oázou tropické idylky. Palmové háje, bělavé pláže, tyrkysové moře, hotelové komplexy v duchu tradiční architektury, to vše a ještě mnohem více čeká na návštěvníky pobřeží. Také pobřežní vody Keni nabízí bohaté možnosti pozorování podmořského světa včetně korálů. Vyzkoušejte destinace jako Malindi nebo Diani Beach.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašek a sáčků do země. V případě porušení tohoto nařízení hrozí cestujícím zadržení místní policií a pokuta ve výši několik desítek tisíc USD.

Nezávazná objednávka

Sandies Tropical Village
    Keňa, Severní pobřeží, Malindi

Cena
42 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 178 050

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
42 990 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
8 800 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 616 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 860 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 12 dní
0
1 190 Kč