Silvestrovská pohádka v Amsterodamu

Nizozemí, Amsterdam

Silvestrovská pohádka v Amsterodamu

  Nizozemí, Amsterdam
Číslo zájezdu: 2 061 835
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Silvestrovská pohádka v Amsterodamu

Holandsko květin, větrných mlýnů a sýrů . Holandsko je země, jenž se na pohled se vymyká našim pohledům zvyklým na evropský standart. Holandsko je zkrátka jiné. Holandsko je pohádkové, barevné, vonící kávou a exotikou. Nyní poznáte Holandsko tradiční i současné při silvestrovských oslavách. Holandsko zcela jistě stojí za poznání a nezkalme Vás.

1.den:
  • odjezd v odpoledních hodinách Znojmo 13.30, Brno 14.40, Jihlava 16.00, Praha 18.00, Plzeň 20.00, noční tranzit přes Rozvadov, Německo do Amsterodamu.
2.den:
  • v ranních hodinách příjezd do Den Haagu, sídelního města královské rodiny a také mezinárodního soudního dvora, u něhož se jistě zastavíme. Navštívíme Holandsko v malém - Madurodam. Zmenšeniny 1:25 všech významných staveb v Holandsku Vám umožní poznat Holandsko za jednu hodinu. Z Den Haagu je to jen skok do luxusního lázeňského města Scheveningen. Mezi Den Haagem a Scheveningenem se budeme přesouvat městskou dopravou. Nejznámější přímořská kolonáda v Holandsku, atraktivní oceánské akvárium, spousta obchůdků to je Scheveningen. Budeme mít dostatek času projít po světoznámé přímořské kolonádě, nebo jen tak posedět při kávě a pohledu na vlny La Manche. Poslední kratší zastávka bude v Delftách, v městě modrobílé delftské majoliky - keramiky, kterou ostatně můžete v obchůdcích zakoupit. Města, kde uvidíme první grachty. Navečer se přesuneme autobusem na místo ubytování do hotelu IBIS v Antwerpách případně na jiném místě.
3.den:
  • ráno začneme s dalším poznáním toho co je pro tuto zemi typické. Začneme ve skanzenu Zansee Schans. Zde si prohlédneme výrobu dřeváků a také sýrů, můžeme navštívit funkční větrný mlýn. Odpoledne se přesuneme do Amsterodamu. Projížďka lodí po grachtech, náměstí DAM, Královský palác a spousty kaváren, to bude náš cíl pro toto odpoledne. Silvestrovská oslava stejně jako silvestrovský ohňostroj se konají na náměstí Dam. Zde také strávíme půlnoc. V jednu hodinu po půlnoci se vydáme na cestu zpět.
4.den:
  • následuje noční tranzit přes Německo. Příjezd do ČR (Plzeň cca 11:00, Praha 12.30, Jihlava 14.00, Brno 15.20, Znojmo 16.00).
Nástupní místa:
  • Plzeň, Praha, Humpolec, Jihlava, Brno, Pohořelice, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav, Hustopeče, Znojmo. Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště. CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob
Poznámka:

Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.

Základní cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS) - služby profesionálního průvodce - 1x ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích hotelu IBIS (ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za příplatek 450 ,-/os./noc) - 1x ranní občerstvení v busu - pojištění CK pro případ úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • povinný příplatek za snídani na hotelu 270,- Kč/os. - pojištění léčebných výloh + storna, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) - Delfty – majolika-návštěva výrobny v centru města (výklad a prohlídka výroby zdarma) - Madurodam- cca 14 Eur/os., děti 3-11 let cca 9,75 Eur/os., senioři +65 let cca 12,75Eur/os., /skupinové ceny: dospělí a senioři cca 10,25 Eur, děti cca 6,75 Eur/ - Madurodam + Akvárium Scheveningen - dospělí cca 17,25 EUR, děti cca 11,25 EUR, senioři cca 16,25 EUR - Akvárium - dospělí cca 13 EUR, děti cca 9,50 EUR - Zaanse Schans skansen – zdarma, vstup do mlýna 3 Eur - Projížďka lodí po Amsterdamu (70 min) cca 13 EUR, děti 4-12 let cca 6,25 EUR - Doprava z Den Haagu do Schweningenu cca 2 Eura, místní doprava v Den Haagu cca 3 Eura

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Abc-Tours, IČ: 60701986. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Amsterdam

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 061 835
dnes 12–18 h

Nezávazná objednávka

Silvestrovská pohádka v Amsterodamu
  Nizozemí, Amsterdam

Cena
3 180 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 061 835

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 370 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč