Termín:
24. 10. – 27. 10. 2020
Počet dní:
4 (so – út)
Počet nocí:
3
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Londýn - věčně pulsující metropole nabízející tolik zajímavého, že ji prostě musíte navštívit. Během našeho leteckého eurovíkendu budete mít dostatek času seznámit se se všemi významnými památkami, podíváte se do pravé čínské čtvrti a samozřejmostí je i ochutnávka čaje o páté nebo fish&chips. Po celou dobu s vám bude k dispozici průvodce, takže se nemusíte obávat, že se ve velkoměstě jakým je Londýn zatouláte do neznáma. 

Program

1.den: Odlet z Prahy do Londýna. Po příletu přesun tamní dopravou na ubytování. Po úschově zavazadel následuje první část prohlídky s průvodcem. Navštívíme čtvrť Westminster se slavným Big Benem, Downing Street, Čínskou čtvrť, Picadilly Circus, Leicester Square a den zakončíme v SOHO. Večer individuální volno a přesun na hotel. 

2.den: Po snídani sraz s průvodcem a pokračujeme v prohlídce. Přejedeme příměstským vlakem nebo metrem do centra Londýna. Projdeme se po nábřeží Temže, zavítáme k Tower Bridge, Millenium Bridge, katedrálu Sv. Pavla a královskou čtvrť Greenwich. Pro zájemce se můžeme zastavit u London Eye, kde je možná návštěva vyhlídkového kola. Vstup si každý dle uvážení za pomoci průvodce zakoupí sám na pokladně. Cena je aktuálně cca 1100,-Kč. Večer následuje osobní volno a individuální návrat na hotel. 

3.den: Po snídani se vydáme hromadnou dopravou na návštěvu Westminsterského opatství. Další zastávka bude Buckinghamský palác. Po prohlídce všech zákoutí královského sídla s možnou návštěvou galerie a muzea následuje osobní volno u Hyde Park. Kousek se nachází nákupní centrum, restaurace a kavárny. Večer individuální přesun na ubytovací zařízení. 

4.den: Po snídani máte možnost osobního volna do doby odletu. Sraz bude vyhlášen ze strany průvodce na konkrétní čas u hotelu. Přesun na letiště a následně odlet do ČR. 


UPOZORŇUJEME, ŽE ČASOVÝ HARMONOGRAM VČETNĚ ORGANIZACE FAKULTATIVNÍHO VÝLETU SE MŮŽE ZMĚNIT, A TO V NÁVAZNOSTI NA OKOLNOSTI BRÁNÍCÍ DODRŽENÍ PŮVODNĚ UVEŘEJNĚNÉHO OBSAHU ZÁJEZDU (počasí, doprava atd.). O změně itineráře je klienti informován do týdne před plánovaným odletem, a to emailem.

Plánovaný odlet může být posunut na kteroukoli denní dobu vzhledem k naplnění kapacity zájezdu (ranní slot místo odpoledního atd.).

Nástup / Výstup

Praha - Letiště Václava Havla - čas odletu je dán v pokynech na cestu do týdne před plánovaným odletem. Primárně se jedná o dopolední odlety.

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ.

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 16 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.
V případě nenaplnění minimální kapacity bude dána náhrada v nejbližším možném termínu nebo alternativa v podobě zájezdu autokarem.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu do / z destinace
 • Kabinové zavazadlo dle podmínek dopravce (zavazadlo k odbavení za poplatek - k vyžádání u CK - orientační cena 1.000,- 20kg)
 • Ubytování na příslušný počet nocí v 2 - 3* hotelu se snídaní
 • Služby průvodce

Základní cena nezahrnuje

 • Vstupy do objektů
 • MHD - splatné na místě v GBP cca 50 GBP
 • Kapesné doporučujeme cca 120 GBP.
 • Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna
 • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Londýn

Starým i novým Londýnem (LETECKY) **

Číslo zájezdu: 1472717
Velká Británie, Anglie, Londýn