Tangerine Beach Hotel

  Srí Lanka (Cejlon), Kalutara, Waskaduwa

5/5

Tangerine Beach Hotel

    Srí Lanka (Cejlon), Kalutara, Waskaduwa
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel s příjemnou a živou atmosférou!

Přehled

slušný poměr kvality a ceny možnost příplatku na ALL INCLUSIVE Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

cca 85 km od letiště cca 2 hodiny jízdy z letiště přímo na pláži se vzrostlými palmami

Poloha

Kalutara, přímo u nádherné písečné pláže, ve vzrostlé palmové zahradě, vedle sesterského hotelu Royal Palms. Od centra městečka vzdálen cca 2 km, od letiště cca 2 hodiny jízdy.

Vybavení hotelu

179 pokojů a suite, všechny s výhledem na moře. Klimatizace, 4 restaurace a bary, bazén, dětský bazén, Ayurveda Spa, fitness, vodní sporty, tenis, volejbal, badminton, squash, stolní tenis, billiard, boutique, kadeřník, business centrum, konferenční sál, lékař, Wi-fi internet zdarma, sejfy.

Vybavení pokoje

Standard pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, výhled na moře. Možnost přistýlky.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky

Standard pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, výhled na moře. Možnost přistýlky.

Stravování

polopenze, možnost dokoupení ALL INCLUSIVE - vše formou bufetu.

Názor CK

Hotel s příjemnou a živou atmosférou!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšším typu pokojů nebo suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha - Colombo - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • vízum 1.100 Kč na osobu, komplexní cestovní pojištění.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kalutara
  • Místo dle CK: Kalutara

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Tangerine Beach Hotel ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Tangerine Beach Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 040 159
dnes 12–18 h

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Kalutara

5/ 5 14 recenzí


Monika Necpalova prosinec 2018
Krásné prostředí, skutečný ráj na zemi. Nejprve jsme měli obavy, protože jsme našli nabídku od cestovní kanceláře T*****, o níž jsme málo slyšeli. Přesto tato dovolená ná... celá recenze


Ing. Bohdan Kubiczek srpen 2018
HTB. Velmi dobré až výborné. Pozor na večeře se zahalit do úboru. Dámy toto nemusí ?!... celá recenze


Anina prosinec 2017
Příjemná dovolená. Hotel i jeho personál splnil naše očekávání. Velmi mile nás překvapil český delegát, který nás vyzvedl na letišti a po celou dobu ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Srí Lanka (Cejlon)

Srí Lanka je ostrovním státem v Indickém oceánu u jihovýchodního výběžku Indie, s níž je spojen pásem korálových útesů, nazývaných Adamův most. Dříve byl ostrov známý pod názvem Cejlon. Přírodní krásy tohoto stálezeleného ostrova jsou díky příznivému podnebí velmi rozmanité a Srí Lanka je domovem jedinečných rostlinných i živočišných druhů. Krajina přechází od pobřežních písečných pláží a palmových hájů přes čajovníková a rýžová pole po deštné pralesy. Stejně bohaté je i moře, zejména korálové útesy jsou plné pestrobarevného života. Stejně jako příroda, tak i umělecké a architektonické památky na tomto ostrově své návštěvníky ohromí. Ve městech to jsou stavby pamatující éru kolonialismu. Po celém ostrově jsou rozesety posvátné chrámy, svatyně a poutní místa hinduistických a budhistických náboženství.

Nezávazná objednávka

Tangerine Beach Hotel
    Srí Lanka (Cejlon), Kalutara, Waskaduwa

Cena
37 820 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 040 159

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
37 820 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
9 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 136 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 584 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 12 dní
0
450 Kč