To nejlepší z Indie s prodl. v Dubaji

Indie, Spojené arabské emiráty, Dillí, Dubaj, Indie, Ágra, Dubaj, Džajpur, Nové Dillí

To nejlepší z Indie s prodl. v Dubaji

  Indie, Spojené arabské emiráty, Dillí, Dubaj, Indie, Ágra, Dubaj, Džajpur, Nové Dillí
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Trasa zájezdu

Dillí • Agra • Jaipur • Dillí • Dubaj

Program zájezdu

1. den: dle letového řádu odlet z Prahy do Dillí.
2. den: přílet do Dillí, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.
3. den: po snídani se vydáte na prohlídku Starého a Nového Dillí. Projedete kolem půvabné červené pevnosti RedFort, jež se tyčí naproti Jama Masjid (největší mešita v Indii). Dále projedete kolem Kotla Firoze Shah, což je zřícenina pevnosti ze 14. století. Navštívíte Raj Ghat, v němž byla provedena kremace otce národů – Mahátmy Ghándího. V odpoledních hodinách projedete kolem prezidentského paláce, přes třídu Rajpath, zastávka na fotografování u Indické brány. Návštěva Qutub Minar (cca 72 m vysoký minaret postavený na počest vítězství v 11. stol.). Ubytování, nocleh.
4. den: po snídani přejezd do Agry (203 km/cca 4 hodiny), po příjezdu ubytování. V odpoledních hodinách návštěva pevnosti Agra Fort, vybudované z červeného pískovce. Při západu slunce návštěva Taj Mahalu a prohlídka nejznámějšího a nejkrásnějšího skvostu Indie, mauzolea královny Mumtaz, dokončeného v r. 1653 (stavba trvala 22 let). Návrat do hotelu, nocleh.
5. den: po snídani přejezd do Jaipuru (240 km/cca 6 hodin). Po cestě návštěva pouštního města Fatehpur Sikri. Mezi nejnavštěvovanější místa patří padesátimetrová Buland Darwaza (Brána vítězství), Páteční mešita (s nádhernou hrobkou šeika Salima Čištiho z bílého mramoru), komplex starého města, palác Jod Bai, Diwan-i-Am (Hala soukromých audiencí), Diwan-i-Khas (Hala veřejných au diencí), Panč Mahál (skládá se z pěti pater). Příjezd do Jaipuru a nocleh.
6. den: po snídani prohlídka pevnosti Amber Fort (výstup na slonech, pokud to bude možné a sestup jeepem) ve městě Amber. Odpoledne prohlídka Jaipuru, zastávka na fotografování u Hawa Mahal – Palác větrů, návštěva observatoře Jantar Mantar, návštěva městského paláce, obklopeného nádhernými zahradami a nádvořími, kde doposud pobývá královská rodina a jehož část byla přeměněna v muzeum. Návrat do hotelu, nocleh.
7. den: po snídani transfer autobusem do Dillí (cca 272km/4 hod.) na letiště k odletu do Dubaje. Přílet do Dubaje, ubytování, nocleh.
8. den: po snídani půldenní okruh Dubají. Zastávka u mešity Jumeirah Mosque, prohlídka čtvrti Bastakiya a muzea v pevnosti Al Fahidi Fort. Přejezd lodním taxi „abra“ na druhý břeh zálivu Creek, návštěva trhu se zlatem a s kořením. Návrat do hotelu. V pozdním odpoledni odjezd terénními jeepy do pouště. V beduínském táboře projížďka na velbloudech, ukázka břišního tance, možnost vyzkoušet vodní dýmku. Po západu slunce tradiční arabská večeře barbecue. Návrat do hotelu ve večerních hodinách, nocleh.
9. den: snídaně v hotelu. Individuální volno. Možnost půldenního výletu „Moderní Dubaj – Burj Khalifa“. Výlet zahrnuje okružní jízdu nejmodernějšími částmi Dubaje včetně uměle vybudovaného palmového ostrova. Návštěva vyhlídkové terasy nejvyššího mrakodrapu světa Burj Khalifa (vstup zahrnut v ceně). Nocleh v hotelu v Dubaji.
10. den: snídaně v hotelu. Osobní volno. Dle letového řádu transfer na letiště v Dubaji, odlet do Prahy.

Minimální počet účastníků

15.

Povinné příplatky

vízum do Indie (1 490 Kč, na vyžádání zprostředkuje CK)

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha–Dillí-Dubaj-Praha s možným přestupem vč. letištních a bezpečnostních poplatků a případného palivového příplatku • dopravu klimatizovaným autokarem dle programu • 3 noci ve 2lůžk. pokojích v 3* hotelu v Dubaji se snídaní • 5 nocí ve 2lůžk. pokojích v 3* hotelech v Indii se snídaní • služby průvodce CK • zákonné pojištění ve znění zákona č. 195/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

cena nezahrnuje spropitné a vstupy v Indii (cca 120 USD).Fakultativní příplatky: jednolůžkový pokoj (8 990 Kč) • večeře v Indii (1 990 Kč) • moderní Dubaj včetně vstupu na Burj Khalífa (2 990 Kč)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář FIRO - tour, IČ: 27869237. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Agra, Dillí, Dubaj, Jaipur

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 729 174
dnes 7.30–20 h

Nezávazná objednávka

To nejlepší z Indie s prodl. v Dubaji
  Indie, Spojené arabské emiráty, Dillí, Dubaj, Indie, Ágra, Dubaj, Džajpur, Nové Dillí

Cena
40 851 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 729 174

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
40 851 Kč
příplatek za parkování pro 1 vůz u letiště Praha
0
0 Kč
příplatek za výlet Moderní Dubai + Burj Khalífa - osoba
0
3 190 Kč

Pojištění

příplatek za pojištění Svět P1490 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000/osoba spoluúčast 0% - osoba
2
1 490 Kč
příplatek za pojištění Svět P1501 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 100.000 - osoba
0
1 500 Kč
příplatek za pojištění Svět P980 - léč.výlohy+úraz+odpovědnost+zavazadla+storno 50.000 - osoba
0
990 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč