Velký okruh Brazílií

Brazílie, Amazonas, Argentina, Bahia, Rio de Janeiro, Iguaçu, Iguaçu National Park, Rio de Janeiro, Salvador da Bahia

Velký okruh Brazílií

  Brazílie, Amazonas, Argentina, Bahia, Rio de Janeiro, Iguaçu, Iguaçu National Park, Rio de Janeiro, Salvador da Bahia
Číslo zájezdu: 1 598 000
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1. den: Odlet z Prahy do Rio
de Janeira
(s přestupy). 2. den: Přílet do Rio de Janeira, transfer do hotelu. Ubytování. Nejprve odjedeme do čtvrti Cosme Velho a následně ozubnicovou železnicí pod vrchol Cornovada. Zde na 710 metrů vysokém vrchu stojí symbol Rio de Jainera, 40 metrů vysoká socha Krista. Oběd. Odpoledne vystoupáme lanovkou na Pao de Azúcar - „Cukrovou homoli“ s nádherným výhledem na město a zátoku Guanabara. Nocleh. 3. den: Individuální volno, koupání na pláži Copacabana či možnost účasti na dalších zajímavých fakultativních výletech. Nocleh v Rio de Jainero. 4. den: V dopoledních hodinách transfer na letiště a odlet k vodopádům Iguazú (v portugalštině se nazývají Iguacu). Transfer do hotelu. V odpoledních hodinách návštěva brazilské strany vodopádů. Naskytnou se nám nádherné panoramatické výhledy na hřmící vodopády. Nocleh. 5. den: Po snídani polodenní návštěva vodopádů z argentinské strany, kde se po lávkách dostaneme téměř pod vodopády s nezapomenutelným Garganta de Diablo (Ďáblovo hrdlo). Oběd. Nocleh. 6. den: Snídaně. Transfer na letiště (s přestupem) do Manausu. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 7. den: Po snídani prohlídka Manausu, města, které je branou do Amazonie. Uvidíme nádherný operní dům Teatro Amazonas, slavnou tržnici Mercado Municipal z roku 1882 a mnoho výstavních paláců z dob kaučukových baronů. Nocleh v Manausu. 8. -9. den: Po snídani poplujeme lodí (2,5 hod), uvidíme soutok řek Negro a Solimoes, kde se mísí v neuvěřitelné délce 8 km tmavá se světle hnědou řeky Solimoes. Oběd. Možnost vlastního poznávání místní flóry a fauny. Navštívíme také místní komunitu indiánů a poplujeme na loďce k pozorování kajmanů. Večeře. Nocleh v lodge v Amazonii. 10. den: Po snídani transfer na letiště v Manausu a následný odlet do Salvador da Bahia, transfer do hotelu, ubytování, individuální volno k vlastnímu poznávání města. Nocleh. 11. den: Snídaně a následná prohlídka historické části Salvadoru da Bahia, bývalého hlavního města s nejlépe zachovalým koloniálním historickým centrem Brazílie, při níž nevynecháme čtvrť Pelourinho, uvidíme mnoho barokních kostelů, historické jádro s katedrálou a kostel Sao Francisco. Oběd. Nocleh. 12. den: Snídaně. Individuální volno a během dne odlet do Prahy (s přestupy). 13. den: Přílet do Prahy.

Výhody nabídky

v programu mj. Rio de Janeiro, vodopády Iguazú, Amazonie a Salvador da Bahia

Základní cena zahrnuje

Výhody

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha – Rio de Jainero a zpět
 • místní přelety včetně tax a příplatků
 • 10 noclehů v hotelech turistické kat.
 • , v Amazonii v lodge s plnou penzí
 • stravování dle programu
 • pozemní dopravu (autobus, minibus, loď)
 • služby česky mluvícího průvodce
 • vstupné dle programu
 • pojištění dle zákona 199/99 Sb. Cena nezahrnuje:
 • spropitné (místní personál, průvodce, řidič).

Základní cena nezahrnuje

 • Volitelné služby
 • · příplatek za jednolůžkový pokoj 13 590 Kč
 • Informace
 • Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem. K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/dp), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Amazonie, Manaus, Rio de Janeiro, Salvador da Bahia, Vodopády Iguazú

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 598 000
dnes 7.30–17 h

Brazílie

Brazílie je největší stát v Latinské Americe, jehož teritorium se táhne od východního pobřeží přes amazonské pralesy až k vrcholkům And. Díky tomu nabízí Brazílie různorodost krajiny a podnebí. V Brazílii můžete zdolávat vrcholky hor, brodit se houštinami pralesů nebo odpočívat u modrého moře na sluncem prohřátém písku. Tropické podnebí je zárukou celoroční turistické sezóny. Úředním jazykem je portugalština.

Nezávazná objednávka

Velký okruh Brazílií
  Brazílie, Amazonas, Argentina, Bahia, Rio de Janeiro, Iguaçu, Iguaçu National Park, Rio de Janeiro, Salvador da Bahia

Původní cena
102 990 Kč/os

Cena
96 819 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 598 000

Zájezd

dospělá osoba
2
96 819 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
860 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
460 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 500 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 13 dní
0
1 Kč