Villaggio Green Garden Club s bazénem

Itálie, Kalábrie, Briatico

Villaggio Green Garden Club s bazénem

  Itálie, Kalábrie, Briatico
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

prázdninové středisko se nachází na pobřeží Tyrhénského moře v překrásném zálivu v blízkosti městečka Briatico, nedaleko také známější krásné městečko Tropea. Pěkná soukromá pláž s jemným štěrkem a pískem cca 100 m, pláž má pozvolný vstup do moře, ideální místo pro rodiny s dětmi. Komplex je obklopen tropickými rostlinami, zelení a palmami; mezi rezidencí a pláží vede trať.

Ubytování

komplex je rozdělený na hotelovou (pokoje v přízemí a 1. patře) a rezidenční část (apartmány v přízemních vilkách s vlastním vchodem a terasou). Apartmány mají vybavené kuchyňské kouty, koupelnu a WC, klimatizaci a terasu/ předzahrádku.Typ bilo V1 pro 3 osoby – 1 ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s 1 lůžkem.Typ trilo V3 pro 4 osoby – 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost, možnost 5. a 6. lůžka za příplatek.Hotelové pokoje – dvoulůžkové pokoje (DBL) s možností 1-2 přistýlek, koupelna a WC, fén, TV, klimatizace, trezor, minibar, terasa/ balkon.

Stravování

apartmány – vlastní (možnost dokoupení polopenze nebo plné penze);hotel polopenze plus (nebo plná penze plus za příplatek) – snídaně, (oběd) a večeře formou bufetu, k jídlu zdarma vybrané nápoje (voda perlivá a neperlivá, čepované bílé a červené víno, čepované pivo, nealko).All Inclusive za příplatek – plná penze plus, navíc open bar na pláži 9:30-18:30 h a centrální bar 9:30-22:00 h – zahrnuje tyto nápoje a stravu: americká káva, nealko nápoje z automatů (voda, cola, pomerančový nápoj, tonic, chinotto, džusy, čepované pivo, víno, prosecco, ovocné ledové tříště), jednoduché občerstvení 10-12 h a 17-18:30 h, vybrané alkoholické nápoje v centrálním baru 9:30-22:00 h (limoncello, amaro kroton, vermouth bianco a rosso, aperitiv Green Garden).

Vybavení

recepce, restaurace, bazén, bar s terasou, parkoviště zdarma, tenisový kurt, ping pong, plážový volejbal, kanoe, miniklub, amfiteátr s animačními programy, plážový servis, bar na pláži, dětské hřiště.Klubová karta zahrnuje: vstup do bazénu (cca 20.06.-12.09. dle počasí), animační program (cca 20.06.-12.09.), tenisové kurty během dne, ping pong.

Speciální nabídka REZIDENCE:

sleva 15% za včasný nákup do 31.12.

Sleva v hotelu

děti 0-2,9 let 100% bez nároku na lůžko, na 3. lůžku/ přistýlce děti 3-13,9 let 100%, od 14 let a více 25%; na 4. lůžku/ přistýlce děti 3-13,9 let 50%, od 14 let a více 35%.

Základní cena zahrnuje

  • Cena zahrnuje - REZIDENCE: nájem apartmánu (pobyty sobota – sobota), spotřeba energií, závěrečný úklid (kromě kuch. koutu), ložní prádlo s týdenní výměnou (ručníky vlastní). Zdarma klimatizace, plážový servis (1 slunečník, 1 lehátko a 1 křesílko na apartmán).

Základní cena nezahrnuje

Cena REZIDENCE:
  • Povinný příplatek: klubová karta 15 €/ osoba od 4 let/ týden, pobytová taxa. Nepovinný příplatek: dětská postýlka na vyžádání 50 €/ týden, 5. a 6. lůžko v apartmánu trilo 35 €/ osoba/ týden, polopenze 22 €/ osoba/ den (děti do 11,9 let 11 €/ den), plná penze 27 €/ osoba / den (děti do 11,9 let 16 €/ den).Domácí zvířata: povolena na vyžádání 50 €/ pobyt (nesmí na pláž a do veřejných prostor).Vratná kauce: 50 €/ apartmán.
Cena HOTEL:
  • Povinný příplatek: jednolůžkový pokoj +340 Kč/ osoba/ noc. Nepovinný příplatek: plná penze +1.190 Kč/ osoba/ týden, All Inclusive +2.850 Kč/ osoba/ týden k ceně za polopenzi, dětská postýlka na vyžádání 5 €/ noc.Domácí zvířata: povolena na vyžádání 50 €/ pobyt (nesmí na pláž a do veřejných prostor).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Kalábrie
  • Místo dle CK: Briatico

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 779 990
dnes zavřeno

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Villaggio Green Garden Club s bazénem
  Itálie, Kalábrie, Briatico

Cena
7 620 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 779 990

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 620 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč