Vita Park

  Bulharsko, Albena

3.6/53.2/5

Vita Park

    Bulharsko, Albena
Číslo zájezdu: 3 172 864
O ubytování

Ideální volba pro pohodlnou a bezstarostnou dovolenou! Autobusová doprava je skvělým bonusem pro ty, kdo se chtějí vyhnout stresu spojenému s létáním nebo řízením. Tříhvězdičkový hotel Vita Park leží kousek od aquaparku Aquamania v letovisku Albena. ALL INCLUSIVE program zajišťuje, že se nemusíte starat o jídlo a pití. Letovisko Albena je ideální volba pro rodiny s dětmi.

Poloha a popis

Areál hotelu je citlivě zasazen do zeleně přírodní rezervace Baltata. Hned v sousedství hotelu je vyhlášený aquapark Aquamania, kam budete mít v období 15.06.-15.09. vstup zdarma, včetně vstupu na tobogány a další atrakce. Na širokou písečnou pláž je to přibližně 900 m a můžete se tam dopravit elektro busem, který funguje v letovisku denně v pravidelných intervalech (15.06.-15.09.). V letovisku jsou k dispozici hřiště pro volejbal, fotbal, nebo tenisové kurty (služby mohou být zpoplatněny).

Pokoje

V nabídce naleznete dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek. Pokoje mají balkónek se sezením. Jsou vybaveny plochou TV, klimatizací, koupelnou se sprchou, WC a fénem.

Služby hotelu

V rámci ALL INCLUSIVE programu můžete využívat venkovní a dětský bazén s minerální vodou, vstup do aquaparku Aquamania. Na pláži budete mít k dispozici slunečník a dvě lehátka na pokoj zdarma. Hotel v období července a srpna zajišťuje 6 dní v týdnu animační programy včetně cvičení a aktivit pro děti i dospělé (společné se sousedním hotelem Ralitsa). Bezplatné WiFi je k dispozici ve veřejných prostorách hotelu i na pláži. Na pokojích WiFi k dispozici není.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů, jedná se tedy o - co se množství týče - neomezenou konzumaci. Příjemným bonusem je pak odpolední svačina a plážový bar.

ALL INCLUSIVE PROGRAM
Jídlo v hotelové restauraci: Snídaně 7.30 - 10.00 hod., oběd 12.30-14.30 hod., večeře 18.00-21.00 hod.
Lehký oběd, zmrzlina v plážové restauraci 12.30 - 14.30 (15.06.-15.09), odpolední svačina 15.00 - 17.00 v podobě slaného a sladkého občerstvení.
Nápoje: místní nealkoholické (post mix) a alkoholické nápoje, místní víno, točené pivo, káva, čaj jsou servírovány denně od 10.00 do 22.00 v baru u bazénu, od 10.00 do 23.00 v Lobby baru. Výběr některých nápojů je k dipozici také od 10.30 do 16.30 v beach bar Ray (platí v období 01.06.-15.09.).

Výše uvedené časy a místa podávání občerstvení jsou určeny hotelem a mohou se změnit.

Albena

Vítejte v Albeně, přátelé. Vyhlášené lázeňské letovisko Albena je obklopeno přírodní rezervací Baltata. Kromě odpočinku na široké, 6 kilometrů dlouhé pláži, vás také zveme k dlouhým procházkám a výletům do přírody. Dopřejte si skvělé ubytování s programem ALL INCLUSIVE či návštěvu vyhlášeného aquaparku - naši klienti ubytovaní v hotelu Vita Park mají vstup zdarma.

Lázeňský komplex Albena se nachází 25 km severně od Varny a je jedním z nejoblíbenějších letovisek na celém 378 kilometrů dlouhém bulharském pobřeží. Více než polovina letoviska je součástí přírodní rezervace Baltata. Milovníci přírody, pěších výletů a procházek po stezkách a dřevěných lávkách, zbystřete. Pro ještě více adrenalinu si můžete v hotelovém resortu zapůjčit kolo či navštívit oblíbený aquapark. Ten nabízí spoustu vyžití nejen pro děti a naši klienti ubytovaní v hotelu Vita Park do něj mají vstup zdarma. Máte-li raději vodu mořskou, užijte si pobyt na široké a 6 kilometrů dlouhé písečné pláži. Kromě nejrůznějších občerstvení zde najdete také tenisové kurty, fotbalová hřiště či hřiště na plážový volejbal atd. Dopravu po celém letovisku zajišťují každých 30 minut pohodlné autobusy kyvadlové dopravy. Perfektní dovolenkový zážitek dolaďují všudypřítomné restaurace, bary i obchůdky.

Pro sezónu 2026 najdete v nabídce CK hotely přímo na pláži (hotel Kaliopa 3*), v centrální části letoviska (hotel Laguna Garden 4*), nebo v blízkosti aquaparku (letošní novinka hotel Vita Park 3*). Novinkou v letovisku Albena je také hotel Orchideya 3*, ze kterého se na pláž můžete povozit venkovním eskalátorem. Ubytování si můžete zvolit buď s polopenzí (hotel Kaliopa) či oblíbenou formou "ALL INCLUSIVE" (hotely Vita Park, Laguna Garden, Orchideya).

Kompletní nabídku hotelů a zájezdů najdete na těchto webových stránkách. Volba je jen na vás a my vám s výběrem rádi pomůžeme!

Nejjednodušší cesta k objevování krás a zajímavostí bulharského pobřeží vede přes nabídku našich fakultativních výletů. Ty si snadno objednáte přímo v místě pobytu a provázet vás po nich bude zkušený český průvodce. Za zmínku i vidění rozhodně stojí starobylé městečko Nesebar, které je součástí světového dědictví UNESCO a zcela právem se pyšní přezdívkou "perla Černého Moře". Mezi nezapomenutelné poznávací výlety patří i ten na Mys Kaliakra, úchvatný a místy až 70 m vysoký útes, ke kterému se váže poutavá historie. Pro rodiny s dětmi je výbornou volbou návštěva delfinária ve Varně. Děti si užijí show s delfíny a rodiče se mohou těšit na následnou prohlídku historického centra města. Milovníci vodních radovánek ocení plavbu lodí podél pobřeží s jedinečnou možností koupání i rybaření. Kromě případného úlovku na vás na palubě čeká občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů a výborného oběda. Více informací o fakultativních výletech najdete v detailu vybraného zájezdu.

Poznámky

kategorie dítě - do věku 12,99 let
kategorie Infant - do věku 1,99 let - bez nároku na lůžko, stravu, v autobusové dopravě má nárok na sedadlo

Základní cena zahrnuje

  • ubytování ve 3* hotelu na uvedený počet nocí, ALL INCLUSIVE, autobusová doprava, služby českého delegáta, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění (není-li objednáno ve službách), pobytová taxa od 1,5 euro/osoba/noc - hradí se na místě

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: CK Experitour s.r.o., IČ 24221414.
Lokalita dle pořadatele: Albena, Albena

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vita Park Hotel ***
Typ pláže: pozvolný vstup, písčitá
Vzdálenost od pláže: 900 m
Všechny zájezdy do  Vita Park Hotel

222 200 610 Číslo zájezdu: 3 172 864
dnes zavřeno

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Albena

3.6/ 5 10 recenzí

David červenec 2025
Vita Park Hotel ***, Bulharsko, Albena
Pěkná dovolená. Dovolenou s přáteli jsme si moc užili a hlavně naše děti měli stále nějaké vyžití ... celá recenze

Zdenko srpen 2024
Vita Park Hotel ***, Bulharsko, Albena
Spina, spina, spina a ako bonus stipalky v mori. Sklamany z izby, neskor aj z mora.... celá recenze

Petra červenec 2024
Vita Park Hotel ***, Bulharsko, Albena
Vita Park Hotel *** (. nedoporučuji... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

3.2
Průměrné
Průměrné 281 Recenzí
Vynikající
68
Velmi dobré
70
Průměrné
48
Špatné
45
Příšerné
50
Umístění
3.2
Kvalita spánku
3.3
Pokoje
2.9
Služby
3.4
Cena/kvalita
3.3
Čistota
3.2

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-vita-park-albena-bulharsko-z3172864/2575400503/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Bulharsko - více informací