Viva Tangerine by Wyndham

  Dominikánská republika, Puerto Plata, Cabarete

4/5

Viva Tangerine by Wyndham

    Dominikánská republika, Puerto Plata, Cabarete
Výhody nabídky
 • přímo na písčité pláži
 • All inclusive
 • windsurfing a surfing
 • vhodné pro rodiny s dětmi
Letovisko

Puerto Plata - Cabarete

Umístění

Resort se nachází přímo na krásné písečné pláži v oblasti Cabarete, která je známá po celém světě jako ráj surfařů a kitesurfařů. Centrum Cabarete s mnoha restauracemi, bary a nákupními možnostmi je vzdáleno cca 10 min., letiště Puerto Plata cca 30 minut.

Pláž

Resort se nachází přímo na krásné písčité pláži

Hotel

273 pokojů, vstupní hala s recepcí, lobby, internetový koutek, Wi-Fi, bufetová restaurace, 2 á la carte restaurace, bar, fotocentrum, bazén, bar u bazénu, sluneční terasa s lehátky a slunečníky (na pláži i u bazénu zdarma).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje superior garden view: vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, trezorem k pronajmutí, satelitní TV, WiFi připojení na internet (za poplatek). Balkon nebo terasa s výhledem do zahrady.Dvoulůžkové pokoje superior sea view: balkon nebo terasa na stranu k moři, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje superior garden view.

Stravování

All inclusive: zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu, drobné občerstvení během dne, nabídku nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Časy a místa čerpání služeb určuje hotel.

Rekreace

Zdarma - aerobik, basketbal, fitness, kánoe, katamarán, potápění v bazénu, tenisový kurt, vodní aerobik, windsurfing, taneční kurzy, večerní zábava, diskotéka, animace, sauna.Za poplatek - jízda na koni, potápění, windsurfing, jacuzzi, lázeňské procedury a masáže.

Výhody nabídky

Letovisko Puerto Plata celým jménem ,,San Felipe de Puerto Plata' se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky. Byla to první oblast, kde se začal v 80. letech rozvíjet turismus. Kromě Puerto Plata jsou zde o něco méně známá letoviska ,,Sosúa' a ,,Cabarete'. Celé pobřeží pak nese název ,,Cost Ambar čili jantarové', protože zdejší pohoří, ukrývají doly na těžbu karibského jantaru. Celkově má zdejší pobřeží okolo 11 km větších či menších pláží. Puerto Plata bylo založeno roku 1502 a jméno ,,Stříbrný přístav' dal celé zatoce již Kryštof Kolumbus roku 1493, jemuž zářící oceán připomínal odlesky stříbra. Asi 70 km od Puerto Plata leží městečko ,,La Isabela' místo, kde se konala první mše (6.1.1494) a byla zde postavena první radnice, kostel a pevnost. Za zmínku jistě stojí lanovka na horu ,,Pico Isabel de Torres', která vede na vrchol vysoký 799 m n.m., kde se tyčí socha Ježíše Krista. Místní pláže, vyhledávají vyznavači vodních sportů, a protože zde panují příznivé větrné podmínky, tak se tu každý rok pořádají mezinárodní windsurfingové závody. Milovníci rumu ocení návštěvu lihovaru vyrábějící rum Brugal.

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků

Transfery v destinaci

 • Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
 • 24/7 Služby česky hovořícího delegáta CK na telefonu
 • Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

  Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
  Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

  Informace o zájezdu

  Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
  Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
  Lokalita dle pořadatele: Puerto Plata, Puerto Plata

  Neoficiální informace o hotelu
  (údaje z recenzí bez záruky)

  Viva Tangerine Hotel Wyndham ****
  Typ pláže: písčitá
  Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
  Všechny zájezdy do  Viva Tangerine Hotel Wyndham

  565 656 610 Číslo zájezdu: 2 601 963
  dnes 8–19 h

  Hodnocení

  3. nejlepší hotel v destinaci Puerto Plata

  4/ 5 1 recenzí

  Mirek červen 2015
  Viva Tangerine Hotel Wyndham ****, Dominikánská republika, Puerto Plata, Cabarete
  Velmi příejmná dovolená v karibiku.. Nejen hotel, ale hlavně krásné městečko Cabarete, plné sportovního vyžití a zábavy, zajistí krásný čas strávený na tomto nádherném... celá recenze

  Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

  Dominikánská republika

  Dominikánská republika je stát nalézající se na souostroví Velké Antily v Karibském moři. Ostrov objevil v roce 1492 Kryštof Kolumbus a byl tímto ostrovem, stejně jako současní návštěvníci, okouzlen. Přírodní krásy tohoto státu jsou velmi různorodé. Naleznete zde třítisícová horská pásma, národní parky, jezera, jeskyně a především nekonečné písčité pláže u křišťálového moře. Dominikánská republika vám umožní nahlédnout i do své zajímavé historie prostřednictvím velkého množství památek v koloniálním stylu.

  Nádherný tropický ostrovní stát Karibiku si vás získá výjimečným exotickým prostředím. Tady se během vaší dovolené zastaví čas. V dominikánské republice na vás čeká velmi přívětivé prostředí, lidé jsou velmi milí a ostrov je celkově romantickým rájem pro zamilované páry. Nezapomenutelná je kombinace krásného pobřeží s exotickým slunečným počasím. Nejvyhledávanější lokality jsou Punta Cana a Boca Chica.

  Do 25. dubna 2018 si turisté musí pro vstup do země po příletu obstarat turistickou kartu. Od 25. dubna 2018 bude poplatek za turistickou kartu již zahrnut v ceně letenky.

  Dominikánská republika - více informací