Vonresort Golden Coast

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli

5/5

Vonresort Golden Coast

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis zájezdu
Poloha

Luxusní hotelový resort složený z hlavní budovy a dvou vedlejších budov se nachází přímo u široké písečné pláže s velkým molem a pozvolným vstupem do moře (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma). Hotel byl v nedávné domě rekonstruován. Od pláže je oddělen pobřežní promenádou. Do centra města Colakli je to 4 km, nákupní možnosti cca 2 km, město Side s památkami a množstvím barů , obchodů a restaurací je cca 12 km.

Vybavení

K hotelu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace a 5 restaurací a‘la carte, 5 barů, plážový bar, kavárna, Wi-Fi připojení ve všech veřejných prostorách hotelu zdarma, bazén, dětský bazén, sluneční terasa (lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma), kadeřnictví.

Ubytovaní

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají vlastní koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, minibar, telefon, trezor, Wi-Fi, SAT-TV, balkon. Možnost ubytování v Family Room A (29 m², max. 3 dospělé osoby + 1 dítě) nebo ve Family Room B (42 m², max. 4 dospělé osoby) nebo Suite Room (65 m², max. 4 dospělé osoby) – ceny na vyžádání.

Sport a zábava

Animační programy pro děti i dospělé, sportovní aktivity během dne, pilates, aqua-aerobic, basketbal, plážový volejbal, vodní sporty na pláži (za poplatek), stolní tenis, dětské hřiště, fitness centrum, sauna, hry a soutěže pro děti i dospělé, večerní programy vedené profesionálními tanečníky. Aquapark se 13 skluzavkami - 9 skluzavek pro dospělé a 4 skluzavky pro děti (v sousedním hotelu Vonresort Golden Beach). Turecké lázně, masáže (za poplatek). Dále kulečník, elektronické hry, služby wellness centra – vše za poplatek.

Stravování

Ultra All inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře – vše formou bufetu. Pozdní snídaně, občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin, avšak dle otevíracích dob jednotlivých barů a restaurací. Možnost večeře jedenkrát za pobyt v à la carte restauraci (nutno objednat předem).

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Ostrava – Antalya a zpět včetně transferů letiště-hotel-letiště
  • 7, 10 nebo 11 ubytování s Ultra All inclusive
  • delegáta
  • letištní taxu a služby
  • bezpečnostní taxu a palivový poplatek.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění včetně storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář Marted s.r.o., IČ 26820323.
Lokalita dle pořadatele: Turecká riviéra, Side
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

VonResort Golden Coast Hotel *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  VonResort Golden Coast Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 326 326
dnes 8–18 h

Hodnocení

5/ 5 4 recenzí


Martina Vajnerová+ Petra Hrachová květen 2022
Prohlídka hotelu VonResort Golden Coast Hotel *****. Tento hotel se nám velmi líbil, je velmi přátelský personál zde.... celá recenze


Paso srpen 2019
Hezké. Všechno bylo přesně tak jak se píše ... celá recenze


Miriam červen 2019
TOP hotel. Mimořádně pěkný svojí polohou, vše na 1*, čisté moře - písek, široká písečná pláž s lehátky a zastíněním. ULTRA ALL INC - jídla mr... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Vonresort Golden Coast
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli

Cena
26 210 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 326 326

Zájezd

dospelá osoba na pevném lůžku
2
26 210 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
464 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
288 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
240 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
890 Kč