Za koupáním a poznáváním Bali

  Indonésie, Denpasar

Za koupáním a poznáváním Bali

    Indonésie, Denpasar
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
 • skvělá kombinace poznání a relaxace
 • příznivá cena
Plán výletu

1. den: Sraz účastníků na letišti, odlet s přestupem na Bali.
2. den: Přílet do Denpasaru, transfer do Sanuru do hotelu, ubytování, večeře.
3. den: Po snídani návštěva tanečního představení – nejproslulejší z balijských tanců Barong Dance, vyprávějící příběh boje dobra a zla. Přesun do Celuku – vesnice známé pro své výrobky ze zlata a stříbra. Další zastávka v umělecky zaměřené vesnici Mas specializující se na dřevořezby. Pokračování do Ubudu – kulturního srdce Bali. Prohlídka trhů, galerie s kresbami a návštěva Puri Saren Agung – královského paláce s tradičními balijskými motivy, zahradami a hinduistickými soškami. Ubytování v hotelu.
4. den: Po snídani návštěva „ráje opic“, přírodní rezervace a hindský chrámový komplex - Monkey Forest Ubud. Odpoledne přesun do Candidasa se zastávkou v Klungkungu k prohlídce paláce Kerta Gosa. Pokračování do Kusamba, rybářské vesnice proslulé výrobou soli. Další zastávka jeskyně Goa Lawah. Zbytek dne bude věnován návštěvě vesnici v Tenganan známé pro tkané výrobky (oblečení). Ubytování v hotelu.
5. den: po snídani, cesta na sever k návštěvě vodního paláce Taman Tirta Gannga s překrásnými zahradami, sochami a jezírky. Pokračování do Putungu, místa s nádherným výhledem na východní pobřeží. Následně prohlídka největšího hinduistického balijského chrámu Besakih – komplexu 24 chrámů. Přesun do oblasti Kintamani - poskytující úchvatné scenérie kráteru sopky Mount Batur a jezera Batur. Ubytování v hotelu v oblasti Lovina.
6. den: Po snídani nenáročný výlet po dřevěných lávkách k 40m vysokému vodopádu Gitgit. Pokračování k jezernímu chrámu Ulun Danu. Odjezd k největším a zároveň nejmalebnějším rýžovým terasám na Bali- Jatiluwih (UNESCO). V závěru dne návštěva ikonického chrámu Tanah Lot- nachází se na skalním ostrůvku omývaným mořskými vlnami. Ubytování v hotel na pláži.
7. den: Snídaně. Individuální volno k relaxaci na pláži.
8. den: Snídaně. Individuální volno k relaxaci na pláži.
9. den: Snídaně. Individuální volno, ve večerních hodinách transfer na letiště v Denpasaru a odlet s přestupem do Prahy.
10. den: Přílet do České republiky.

Informace
 • Minimální počet účastníků pro realizaci je 15 osob.
  Změna programu vyhrazena.
  Cena nezahrnuje
 • spropitné povinně splatné na místě
 • vstupy nezahrnuté v ceně zájezdu
  Fakultativní služby
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 5 890 Kč
  DALŠÍ UPOZORNĚNÍ Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců od data vstupu na území Indonésie a obsahovat alespoň dvě volné stránky. Pokud je platnost pasu při vstupu do země kratší než 6 měsíců, jsou příslušné orgány oprávněny držitele do země nevpustit! Doporučuje se očkování proti virové hepatitidě A (B při delším pobytu, vysoce endemická je i virová hepatitida E), poliomyelitidě a břišnímu tyfu. Před odjezdem do Indonésie je třeba prověřit platnost očkování proti tetanu, popř. proti poliomyelitidě. PENÍZE Místní měnou je indonéská rupie (na cenovkách označovaná před částkou písmeny Rp). (Rupie - zkratka IDR) 1000 IDR je přibližně 1.53 Kč. Především ve velkých městech i na letištích naleznete mnoho bankomatů (často jsou označeny cedulí ATM), z nichž si bez problémů lze vybrat omezenou sumu, většinou jde o maximální částku 1.000.000–2.000.000 Rp. Ve většině bankomatů lze vybírat s kartami Visa i MasterCard. Platby kartou lze většinou provádět pouze v některých hotelech a větších (luxusnějších) obchodech. ČAS + 6 hod v době letního času, + 7 hod v době zimního času. DŮLEŽITÁ TLEFONNÍ ČÍSLA Policie 110 Hasiči 113 Lékařská záchranná služba 118, 119 Předvolba pro volání do Indonésie je + 62.
Výhody nabídky

- skvělá kombinace poznání a relaxace
- příznivá cena

Základní cena zahrnuje

Výhody

 • letenku Praha - Denpasar - Praha s přestupy
 • 4x ubytování na okruhu v hotelu*** a 3x ubytování u moře v hotelu**** se snídaní
 • dopravu autokarem po trase zájezdu
 • českého a místního průvodce
 • vstupy dle programu zájezdu
 • zákonné pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Denpasar
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 323 093
dnes 8–18 h

Indonésie

Indonésie je nyní čtvrtá nejlidnatější země světa. Navzdory tomu plocha celkem 17 500 ostrovů je dostatečně velká na to, aby se na každém z nich našel nějaký panenský kout stvořený pro nezapomenutelnou exotickou dovolenou. Některá jména indonéských ostrovů jsou celosvětovým synonymem pro tropický ráj. Nejznámější je v tomto ohledu Bali. Vskutku jedinečná je biota Indonésie. Žije zde po Brazílii nejvíce druhů živočichů a rostlin na světě. Umožněno je to samozřejmě četnými porosty tropického pralesa. Indonéská ekonomika je nejrychleji rostoucí v celé jihovýchodní Asii. Své zastoupení v ní má i cestovní ruch. V Indonésii je toho tolik co poznávat. Věděli jste, že v celé Indonésii se hovoří více než čtyřmi sty jazyky? Mimořádně bohatý je podmořský život kolem indonéských ostrovů, potápění a šnorchlování jsou proto velmi oblíbené a vyhledávané aktivity.

Nezávazná objednávka

Za koupáním a poznáváním Bali
    Indonésie, Denpasar

Cena
47 709 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 323 093

Zájezd

dospělá osoba
2
47 709 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 580 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
950 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
600 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 10 dní
0
1 050 Kč